eGospodarka.pl

 • Grupa kapitałowa: wzajemne transakcje w kosztach podatkowych

  (...) sobą transakcji wyłącznie w celu . W styczniu 2021 r. korzystny dla przedsiębiorcy wyrok wydał Trybunał Sprawiedliwości UE, orzekając, że prawo Unii Europejskiej sprzeciwia się takim (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-13, poznaj opinie o Ravensburger Puzzle Świat tygrysów czy przeglądaj oferty pracy z miasta tłuszcz.


 • Trener personalny bez podatku VAT

  (...) Wnioskodawca pracuje na etacie i w ciągu ostatnich 5 lat nie miał firmy. Obecnie zamierza w ramach prowadzić sprzedaż planów treningowych dla zawodników strzelectwa sportowego, która jest (...)

 • Ceny OC. We Wrocławiu i Gdańsku najdrożej

  (...) w 18 miastach. Miejsce zamieszkania to tylko jeden z czynników wpływających na cenę OC. Dlatego też eksperci Ubea.pl obliczają średnią składkę ubezpieczenia, którą trzeba zapłacić w (...)

 • Pożyczki w marcu 2021 wreszcie w górę

  (...) z BIK, wyniosła w marcu 2021 - 500 mln zł. Średnia wartość udzielonej pożyczki była wyższa o 3,7% w porównaniu z marcem 2020 i wyniosła 2 319 zł. Najwięcej w ujęciu liczbowym było (...)

 • Nieruchomości i rynek pracy CEE w cieniu pandemii

  (...) m.in.: Jak pierwsze miesiące pandemii wpłynęły na terminowość , zmiany w projektach i oczekiwania ze strony najemców w czterech największych krajach Europy Środkowej? Jak mocno uderzyły (...)

 • O 105% r/r więcej niewypłacalności w I kwartale 2021

  (...) zobowiązań wobec dostawców, skutkującą upadłością bądź którąś z form postępowania restrukturyzacyjnego – w tym wprowadzonym w tarczy 4.0 z 2020 r. uproszczonym postępowaniem (...)

 • EUR/PLN dziś rano jest najwyżej od 10 dni

  (...) jak długo S&P500 czeka na poprawę szczytów. Spadki Bitcoina przez siedem z ośmiu ostatnich sesji (odejście od szczytu o ponad 20 proc.) podsyca wątpliwości, czy (przynajmniej krótkoterminowo) (...)

 • Wynajem mieszkań - stawki w I kw. 2021 niższe niż przed rokiem

  (...) m.in.: W jakich miastach stawki za wynajem spadły najbardziej? Jak wypada porównanie kosztów najmu i raty kredytu? Jaka jest rentowność najmu? Z raportu Expandera i Rentier.io wynika, że w I (...)

 • Kaspersky Endpoint Security Cloud uaktualnione o funkcję EDR

  (...) zainfekowanych punktów końcowych oraz łańcucha etapów cyberataku, co umożliwia analizę parametrów oraz głównych przyczyn incydentów, a następnie podjęcie proaktywnych działań w celu (...)

 • am2 - Realizacja filmów promocyjnych i reklamowych materiałów drukowanych oraz szkolenia. Oferta, przykładowe prace, dane kontaktowe. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Reklama


strony : [ 1 ]
 
23
kwiecień 2021

kwiecień 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5649
CHF 4,1354
USD 3,7855
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.