eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Nieruchomości magazynowe, biurowe i handlowe 2020. Prognozy na 2021 rok

  (...) Działu Powierzchni Magazynowych i Logistyki w CBRE Sektor magazynowy w tym roku nie odczuł negatywnego wpływu koronawiursa. Można wręcz stwierdzić, że zmiany związane z pandemią wspomogły (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-8O, poznaj opinie o Bakalland Pistacje Pieprz i Sól czy przeglądaj oferty pracy z miasta puck.


 • Nowe technologie 2021. 6 prognoz Cisco

  (...) m.in.: Jakie nadzieje wiązane są z 5G i Wi-Fi 6? Jak zmieniać się będą aplikacje mobilne i jakie będzie miało to znaczenie dla satysfakcji klientów? Jakie modele konsumpcji technologii (...)

 • Pracownicy z Ukrainy zadowoleni z pracy w Polsce

  (...) m.in.: Co budzi u ukraińskich pracowników szczególne poczucie satysfakcji? Dlaczego chcą pracować w Polsce nawet w czasach pandemii? Czy o pracę w Polsce jest trudniej niż w poprzednich (...)

 • VaGla.pl - dostępność - VaGla.pl Prawo i Internet to serwis poświecony propagowaniu wiedzy o związkach prawa z Internetem. W dziale accessibility zgromadzone są odnośniki do artykułów, felietonów i innych informacji dotyczących aspektów prawnych dostępności stron WWW i innych kanałów internetowych.

  Czytaj więcej: Dostępność


strony : [ 1 ]
 
25
grudzień 2020

grudzień 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5084
CHF 4,1604
USD 3,6981
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.