eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Wzrost e-commerce będzie trwał w 2021 r.? Co sądzą eksperci?

  (...) Blue Media: Patrząc na wyniki warto pamiętać, że nie mamy do czynienia z dwoma odrębnymi światami - e-commerce i resztą. Jest jedna gospodarka. Nie mam złudzeń, że odnotuje ona słabsze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ewidencja przebiegu pojazdu VAT, poznaj opinie o Wella Safira Jedwab Arabii 11/7 czy przeglądaj oferty pracy z miasta barlinek.


 • Montaż paneli podłogowych z kasą fiskalną on-line

  (...) prowadzi działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży paneli podłogowych, podłóg drewnianych, listew przypodłogowych, drzwi wewnętrznych, chemii i akcesoriów do ww. produktów na rzecz (...)

 • ATAD 2: czyli uszczelnianie systemu podatkowego

  (...) związanych z nowymi przepisami należą: podmiot hybrydowy, hybrydowy instrument finansowy oraz pominięty zagraniczny zakład. Pojęcie podmiotu hybrydowego sprowadza się do różnego ujęcia (...)

 • Gdzie koronawirus najbardziej obniżył ceny mieszkań?

  (...) Północ z największym wzrostem W stolicy w porównaniu do października ceny rosną najbardziej na Pradze Północ, w Rembertowie, Śródmieściu i na Mokotowie. Rok do roku z największymi (...)

 • GUS: produkcja rośnie kolejny miesiąc z rzędu

  (...) br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 5,4% w porównaniu z listopadem ub. roku. W porównaniu z produkcja spadła o 1,6%. W okresie styczeń – listopad br. produkcja sprzedana (...)

 • Jakie będą zakupy świąteczne 2020?

  (...) niedziela w grudniu. Czy Polacy tłumnie wybiorą się na zakupy? Być może, bo przedświąteczna gorączka może skłonić do nieprzemyślanych decyzji. Nakręcamy się i dajemy się nakręcać – (...)

 • Na FX odbija dolar

  (...) solidnego rajdu ryzyka, co objawiło się nowymi rekordami na Wall Street i przeceną dolara względem walut G10 i rynków wschodzących. Dziś jednak perspektywa weekendu i niedokończonych spraw (...)

 • Czy COVID-19 spowoduje koniec płatności gotówkowych?

  (...) prawda nadal płatności gotówkowe są dominującą formą transakcji, ale udział płatności bezgotówkowych rośnie. Capgemini szacuje, że liczba użytkowników tzw. portfeli cyfrowych wzrośnie (...)

 • Jakie plany mają deweloperzy mieszkaniowi na 2021 rok?

  (...) Sytuacja jest dynamiczna, dlatego nadal będziemy uważnie obserwować rynek i elastycznie reagować. W nowej rzeczywistości umiejętność dostosowywania się jest bardzo ważna. Jednocześnie (...)

 • Ceny OC w końcówce roku w dół

  (...) 2020 r. = 97↘ (wynik dla poprzedniego miesiąca: 99↘) Punktem odniesienia dla comiesięcznych kalkulacji Ubea.pl są dane pochodzące ze stycznia bieżącego roku - średnia stawka z tego (...)

 • Na Krajowy Rejestr Zadłużonych poczekamy do lipca 2021

  (...) Polska i pozostałe kraje Unii zostały zobowiązane do stworzenia takiego rejestru do czerwca 2018 roku. W Polsce prace nad nim zaczęły się w 2016 roku. Na początku miał to być Centralny (...)

 • Szyldy - Produkuje tablice, reklamy świetlne, grafikę komputerową oraz poligrafię i grafikę przestrzenną.

  Czytaj więcej: Wizualna


strony : [ 1 ]
 
18
grudzień 2020

grudzień 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4493
CHF 4,1043
USD 3,6322
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.