eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kto się boi nowego Prawa zamówień publicznych?

  (...) nowej ustawy Prawo zamówień publicznych to najczęściej efekt braku rozporządzeń wykonawczych do ustawy, oraz braku wiedzy jak przygotować dokumenty według nowej ustawy i w efekcie strach (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-19A, poznaj opinie o Mamut ACTIVE - wafle ryżowe ze słonecznikiem czy przeglądaj oferty pracy z miasta lubraniec.


 • BIK: popyt na kredyty mieszkaniowe 4,4% poniżej kreski

  (...) oznacza, że w badanym okresie, w przeliczeniu na dzień roboczy, banki i SKOK-i przesłały do BIK zapytania o na kwotę niższą o 4,4% niż w analogicznym miesiącu poprzedniego roku (...)

 • Rynek pracy stabilizuje się. Co planują pracodawcy?

  (...) m.in.: Jakie plany rekrutacyjne mają pracodawcy? Czy pracodawcy podniosą wynagrodzenia? Jakie prezenty świąteczne dla pracowników przygotowali pracodawcy? Jak wspomniano we wstępie, w (...)

 • Sprawa z kks tylko po to aby podatek się nie przedawnił?

  (...) r. wyroku WSA w Łodzi, powołując się na najnowsze orzecznictwo Naczelnego Sądu Administracyjnego, potępił takie zachowanie organów: „Jeżeli od dnia karno-skarbowego do dnia wydania (...)

 • W przyszłym roku nie zmienisz amortyzacji podatkowej

  (...) opodatkowania bądź podatnik nie będzie mógł obniżać stawek amortyzacyjnych. Przypomnijmy, od środków trwałych dokonuje się przy zastosowaniu stawek amortyzacyjnych określonych w (...)

 • Kopiesz wirtualne waluty? Kosztów podatkowych nie rozpoznasz

  (...) Wnioskodawca zamierza rozpocząć działalność gospodarczą zajmującą się kopaniem przy użyciu urządzeń elektronicznych. Walutę tę zatem będzie pozyskiwał, ale nie od innych podmiotów (...)

 • Rynek reklamy: poprawa prognoz, ale nie dla Polski

  (...) że według najświeższych prognoz firmy Zenith, przyszły rok ma przynieść światowemu rynkowi reklamy dość spore odbicie. Szacunki mówią o wzroście wydatków rzędu 5,6% (do 620 mld USD) (...)

 • Co wyróżnia magazyny w Wielkopolsce i lubuskim?

  (...) CBRE, łączne zasoby magazynów zlokalizowanych na terenie Wielkopolski i województwa lubuskiego to już blisko 2,7 mln mkw. Tegoroczna podaż wyniosła 90 tys. mkw., a w budowie znajduje się (...)

 • Jaki rynek pracy przyniesie nowy rok?

  (...) m.in.: Jakie plany rekrutacyjne na I kwartał 2021 roku mają pracodawcy? Jakie branże mają największe zapotrzebowanie na pracowników? W których krajach regionu EMEA jest najłatwiej o pracę (...)

 • Zrównoważony rozwój w finansach. Od 10 marca nowe obowiązki

  (...) m.in.: Czego dotyczy Rozporządzenie w sprawie ujawniania informacji związanych ze w sektorze usług finansowych? Jakich problemów może dostarczać implementacja nowych przepisów? Czemu (...)

 • PARP: stopą bezrobocia Polska może się pochwalić?

  (...) m.in.: Jak prezentuje się stopa bezrobocia w Polsce? Jak w ostatnim czasie prezentował się poziom zatrudnienia w naszym kraju? Jak polski rynek pracy wypada na tle Europy?Najczarniejsze (...)

 • Powrót przeceny USD

  (...) na długo. Poranna ucieczka od ryzyka, dla której katalizatorem była przecena funta po niepokojących wieści znad stołu negocjacyjnego brexitu, zaczęła przemijać wraz z przebudzeniem handlu w (...)

 • Dlaczego Czarny Piątek zawiódł Polaków?

  (...) Piątek nie zachwycił nas cenami. Nie dość, że obniżki wcale nie były tak okazałe, jak się spodziewaliśmy, to jeszcze w wielu przypadkach okazało się, że w ogóle nie było o nich mowy (...)

 • BMW 220d Gran Coupe trzyma poziom

  (...) „Dwójka” po raz pierwszy w historii dostępna jest jako czterodrzwiowe coupe. To oznacza, że rywalizuje z takimi tuzami, jak Mercedes-Benz CLA i Audi A3 Limousine. Pod względem stylistycznym (...)

 • Gama - Dystrybutor pianin i fortepianów Calisia i Bohemia. O firmie, oferta, galeria i opis sprzętu, cenniki do pobrania, kontakt. Pszczyna.

  Czytaj więcej: Muzyka


strony : [ 1 ]
 
8
grudzień 2020

grudzień 2020
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4767
CHF 4,1503
USD 3,6914
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.