eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 22-26.02.16

  (...) – spadek i wzrost, a nawet opcja trzecia: brak większych zmian. Wspaniale, ale jasne jest, że to z naszej strony tylko ironia, bo ograniczenie analizy do powyższej konkluzji nie wniosłowy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-10Z, poznaj opinie o Balcerzak i Spółka Schab domowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta łuków.


 • Kursy walut 22-26.02.16

  (...) kw. z 0,7 proc. do 1 proc. w końcu zmusiła inwestorów do zastanowienia się and słusznością poglądów, choć można dyskutować, na ile dzisiejsza siła indeksu dolarowego nie wynika ze (...)

 • Smartfon Xiaomi Mi5 niedługo w Polsce

  (...) LCD o przekątnej 5,15” Full HD, wzmocniony szkłem Gorilla Glass 4. Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530. Dzięki wydajnym (...)

 • Wymiana okien i drzwi: jakie prawa konsumentów?

  (...) rzecznicy konsumentów 13,5 tys. razy doradzali Polakom w sprawach związanych z usługami remontowo-budowlanymi. Poszkodowani konsumenci zwracali się również , która w omawianym okresie (...)

 • Dotacje dla firm na działalność B+R

  (...) przedsiębiorcy mikro, mali i średni oraz firmy nie spełniające kryterium MŚP. Źródłem finansowania jest Działanie 2.1 „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw” w (...)

 • Dr.Web: bot antywirusowy dla aplikacji Telegram

  (...) mogą sprawdzać linki i pliki oraz uzyskiwać ostrzeżenia, jeśli zawierają one zagrożenia. Na przykład, gdy użytkownik odbierze podejrzany plik może przekierować go do bota i dowiedzieć (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski II 2016

  (...) zróżnicowana. Cechą wspólną dla wszystkich lokalizacji jest duża popularność , która sprawia, że pieniądze przeznaczone na ten rok mogą skończyć się już w maju. To zła wiadomość (...)

 • Ranking kredytów hipotecznych II 2016

  (...) najpopularniejszych sposobów na sfinansowanie . Wg raportu AMRON-SARFiN 4/2015, przygotowanego przez ZBP, w samym IV kw. 2015 r. zawarto ponad 48,7 tys. umów o kredyt mieszkaniowy. Co ciekawe (...)

 • Inwestorzy na GPW w 2015 r.

  (...) r., podobnie jak w poprzednich latach, za największą część obrotów na Głównym Rynku akcji GPW odpowiadali inwestorzy zagraniczni. Ta grupa w całym 2015 r. wygenerowała 52% obrotów akcjami, (...)

 • Wyniki finansowe GPW 2015

  (...) obszarach: budowaniu płynności na rynkach Grupy, utrzymaniu aktywności emitentów na rynku pierwotnym i wtórnym oraz na działaniach optymalizacyjnych, skutkujących obniżeniem kosztów i (...)

 • Poradnik PIT-36 i PIT/ZG dla dochodów z Holandii z ulgą abolicyjną

  (...) zagraniczne podlegają opodatkowaniu również w Polsce. Wskutek czego należy je doliczyć do dochodów krajowych i podatek policzyć od ich sumy. Odliczyć natomiast można tutaj zapłacony za (...)

 • Sprzedaż ziemi rolnej dla rolnika bez podatku dochodowego

  (...) Rodzice wnioskodawczyni są posiadaczami o powierzchni 1,96 ha. Dwie części tego gospodarstwa w drodze darowizny otrzymali jej bracia. Trzecia miała być jej. Wnioskodawczyni otrzymała w spadku (...)

 • BIK o kredytach w 2016 r.: umiar i stabilizacja zamiast rekordów

  (...) w bankach oraz SKOK-ach zaciągnięto łącznie 7,3 mln kredytów konsumpcyjnych, co jest równoznaczne z 4,5-procentowym spadkiem względem poprzedniego roku. Jeżeli jednak przyjrzeć się (...)

 • Osiedle Bernadowo Park na półmetku

  (...) realizacji gdyńskich mieszkań ciągle trwa. Prace postępują szybciej niż zakładał to harmonogram. W niektórych budynkach realizowany jest stan surowy zamknięty, a w pozostałych ekipy (...)

 • UOKiK: 28 decyzji w sprawie koncentracji w 2016 r.

  (...) Martins, który jest członkiem grupy kapitałowej należącej do właściciela sieci sklepów Biedronka, połączył się z Vershold Solutions. Spółki z grupy Vershold zajmują się pozyskiwaniem (...)

 • Mikrofirmy: kredyty, pożyczki, depozyty I 2016 r.

  (...) wartość kredytów i pożyczek udzielonych mikrofirmom wyniosła 59,4 mld zł – wynika z danych NBP. Miesiąc wcześniej było to 58,8 mld zł. Wzrost o 600 mln zł to dość standardowe (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks II 2016

  (...) w lutym br. osiągnęła poziom 82,1 pkt. Czym jest indeks stworzony przez Lion’s Bank i portal nieruchomości Morizon.pl? Ma on za zadanie w prosty sposób prezentować, jak zmienia się (...)

 • Otwarty czy zamknięty? Sprawdź, który rachunek powierniczy jest lepszy

  (...) Najczęściej stosowanymi są . Dają one deweloperowi możliwość dostępu do gromadzonych pieniędzy. Pieczę nad środkami sprawuje bank, który wypłaca je w miarę postępu inwestycji. W (...)

 • Wystarczy Profil Zaufany i już jesteś przedsiębiorcą

  (...) o e-administracji przybliżaliśmy przedsiębiorcom możliwości, jakie daje im e-podpis – płatny bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem lub bezpłatny (...)

 • Nowy Fiat Tipo

  (...) prosta odpowiedź. Bo nazwa Tipo dobrze się kojarzy. Na polskim rynku Fiat Tipo był dostępny na przełomie lat 80. i 90. A w 1989 otrzymał tytuł Car of The Year. Czy nieco sławy poprzednika (...)

 • Monitoring mediów: cytowania I 2016

  (...) zestawienia w grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (220). Chętnie cytowano i komentowano fragmenty odnoszące się do manifestacji Komitetu Obrony Demokracji oraz do umorzenia (...)

 • EUR/USD - odreagowanie spadków, wzrosty na ropie

  (...) - Inflacja konsumencka, 08:45 (Francja) - PKB s.a., rew. (k/k) IV kw., 14:00 (Niemcy) - Inflacja konsumencka, wst. luty, 14:30 (USA) - PKB (annualizowany), rew. IV kw. (prognoza 0,4%, poprzednio (...)

 • Szczyt G20 w centrum uwagi

  (...) szczycie ministrów finansów i bankierów centralnych 20-tu największych gospodarek powinien zapoczątkować koordynację ekspansji monetarnej z fiskalną dla pobudzenia globalnego popytu. W (...)

 • S&P500 - przebity opór na 1930 pkt.

  (...) oczekuję wzrostów. W dalszej perspektywie możliwe jest przełamanie szczytu na poziomie 1881 pkt. oraz przekroczenie oporu w okolicy 1900 pkt. Ze styczniowego dna może się pojawić wzrostowa (...)

 • Nowy zarząd spółki z o.o. musi wiedzieć, na co się porywa

  (...) członkowie organu mogą mieć niepełny obraz sytuacji firmy. Należy przy tym pamiętać, że jeśli zarząd przy podejmowaniu decyzji gospodarczych nie wykaże się należytą starannością, to w (...)

 • Modelki24.pl - Serwis jest adresowany do młodych kobiet i dziewcząt pragnących zrobić karierę modelki lub fotomodelki. Formularz zgłoszeniowy, możliwość dodania 13 zdjęć, wyszukiwarka modelek, szeroki wybór preferencji.

  Czytaj więcej: Katalogi


strony : [ 1 ] . 2
 
26
luty 2016

luty 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3570
CHF 3,9888
USD 3,9545
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.