eGospodarka.pl

 • 500 zł na dziecko – ustawa przyjęta przez Sejm

  (...) jednak nie należy zakładać, że zostaną one uwzględnione. 500 zł przysługuje na drugie i każde kolejne dziecko bez względu na dochody, lub na pierwsze dziecko w przypadku uzyskiwania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz ZAP-3, poznaj opinie o Zakład Masarski Szubryt Filet pieczony czy przeglądaj oferty pracy z miasta staszów.


 • Polskie firmy: 7 kroków do innowacyjności

  (...) Nowatorskie firmy posiadają własną, unikalną strategię działania – aby sprawnie trzeba mieć świadomość, dokąd się zmierza. Mogą się nią pochwalić wszyscy istotni gracze (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości I 2016

  (...) miastach nie zmieniły się znacząco względem poprzedniego miesiąca. Największe spadki cen widoczne były w Gdyni i Warszawie. W tym pierwszym mieście koszt metra kwadratowego wynosi średnio 4 (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych II 2016

  (...) rosły marże . Po ostatnich zmianach pozostały już tylko dwa banki, które nie wprowadziły podwyżek – Millennium i PKO BP. Ten ostatni od 8 stycznia wprowadził wręcz promocję, dzięki (...)

 • Gdzie dokonać rozliczenia dochodów z zagranicy?

  (...) osób fizycznych wskazuje, że osoby fizyczne, jeżeli mają miejsce zamieszkania na terytorium RP, podlegają tutaj obowiązkowi podatkowemu od całości swoich dochodów (przychodów) bez względu (...)

 • Zakup ziemi rolnej z podatkiem od czynności cywilnoprawnych

  (...) są m.in.: oraz zamiany rzeczy i praw majątkowych, - w części dotyczącej przejęcia przez obdarowanego długów i ciężarów albo zobowiązań darczyńcy, umowy dożywocia, umowy o (...)

 • Wynajem mieszkania na doby na ryczałcie ewidencjonowanym?

  (...) Wnioskodawczyni posiada w którym prowadzi . Jest także współwłaścicielem mieszkania (drugim współwłaścicielem jest jej mąż), które zamierza wynajmować na doby. będą tutaj (...)

 • Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej zdominowały media

  (...) pochodzący z monitoringu ponad 1100 tytułów prasowych, 5 mln portali internetowych, 100 stacji radiowych i telewizyjnych oraz social media. W mediach tradycyjnych ukazało się 22,3 tys (...)

 • TFI: wartość aktywów netto I 2016

  (...) całego rynku odpowiedzialny jest przede wszystkim ujemny wynik zarządzania, który wyniósł w styczniu -1,5 mld zł. Zadecydowała o tym bardzo słaba koniunktura na rynkach akcji – zarówno w (...)

 • E-administracja: podpis elektroniczny czy Profil Zaufany?

  (...) przedsiębiorcom oszczędzać czas na załatwianiu spraw administracyjnych (B2A) i unikać wizyt w urzędach (być może proces cyfryzacji polskiej administracji przebiega mozolnie, ale dobrze, że (...)

 • Romantyczne rozmowy o budżecie domowym

  (...) dają, to trudno zaprzeczyć, że nie pozostają bez wpływu na relacje panujące w związku. Co więcej, przynajmniej w niektórych przypadkach mogą się one stać zarzewiem poważnego konfliktu (...)

 • Monitor AOC U2879VF z rozdzielczością 4K

  (...) rozdzielczości 4K (3840x2160). Urządzenie posiada również takie rozwiązania jak tryby Picture in Picture (PIP) oraz Picture by Picture (PBP), które pozwalają na wyświetlanie obrazu z (...)

 • Klauzule niedozwolone w 2015 roku

  (...) nadal problematyczne jest dla wielu konsumentów czynnikiem decydującym o zakupach w sieci. Kupujący, którzy wiedzą, że mogą zwrócić towar, chętniej decydują się na finalizację (...)

 • Chcesz kupić program antywirusowy przez internet? Sprawdź, na co zwrócić uwagę

  (...) od firmy czy osoby prywatnej Największym zagrożeniem dla użytkowników są oprogramowania zakupione na aukcjach internetowych. Sklepy internetowe są zakładane przez istniejące podmioty (...)

 • Jarosław Kaczyński ulubieńcem mediów w 2015 r.

  (...) jest wiele. Ogromny wpływ miały , przejęcie władzy przez PiS czy też spekulacje odnośnie objęcia stanowiska premiera. Szum wokół Kaczyńskiego wzbudziły także liczne kontrowersyjne . Na (...)

 • Wieprzowina w roli cielęciny. IH skontrolowała lokale gastronomiczne

  (...) inspektora, który otrzymał o 60 proc. lżejszą polędwicę z grilla niż wynikało to z menu. Zaważył tu (dosłownie) czynnik ludzki - kucharz przez pomyłkę zważył produkt przed smażeniem (...)

 • Call to Action, czyli jak zwiększyć sprzedaż w e-commerce

  (...) krótkie i jasne. To podstawa, podobnie jak korzystanie z technologii RWD – użytkownik musi zobaczyć CTA natychmiast, nie może przewijać strony by do niego dotrzeć. Nasz komunikat musi być (...)

 • EUR/PLN jest dość stabilny

  (...) warunków finansowych sprawiły, że inwestorzy nie tylko utracili wiarę w szybkie podwyżki stóp w USA, ale wręcz powątpiewają, czy Fed w 2016 roku w ogóle podniesie koszt pieniądza. Jeszcze (...)

 • EUR/USD - możliwy kolejny szczyt, ropa na nowym dnie

  (...) Nowy Rok Księżycowy - dzień wolny, Japonia - Święto Założenia Państwa - dzień wolny, 09:15 (Szwajcaria) - Inflacja konsumencka styczeń, 09:30 (Szwecja) - Decyzja ws. stóp procentowych (...)

 • S&P500 - możliwy kolejny dołek

  (...) na WIG20 oczekuję spadków (wykres 1). Ważne wsparcie znajduje się w rejonie 1730 pkt. Przebicie tego wsparcia wygeneruje sygnał do powrotu kontraktów na WIG20 na tegoroczne minimum. Dziś w (...)

 • Lexus NX 200 T – z gustami się nie dyskutuje?

  (...) ludzie wybierają oczami. Kupujemy odzież, która nam się podoba, chodzimy do restauracji, które mają piękne wnętrze, ale gorsze jedzenie. A nawet jemy takie dania, które ładnie wyglądają (...)

 • Cisco: bezpieczeństwo w Internecie 2016

  (...) zaledwie 45 proc. organizacji na świecie jest przekonanych o pewności swoich obecnych systemów zabezpieczeń. Jednocześnie firmy coraz częściej zdają sobie sprawę, że ataki cyberprzestępcze (...)

 • Gabi - Zdjęcia i informacje na temat seriali Szpital na Perypetiach i Graczykowie.

  Czytaj więcej: Komedia


strony : [ 1 ]
 
11
luty 2016

luty 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4407
CHF 4,0541
USD 3,9219
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.