eGospodarka.pl

 • Kursy walut 17-21.08.15

  (...) uwagę przyciąga rewizja PKB, wskaźnik inflacji konsumenckiej oraz wypowiedzi członków Fed. PKB za drugi kwartał (czw) ma zostać zrewidowany w górę do 3,2 proc. z 2,3 proc. na wyższej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WJ, poznaj opinie o ZM Jadów Kiełbasa Tatrzańska czy przeglądaj oferty pracy z miasta tomaszów lubelski.


 • Kaspersky Small Office Security 4

  (...) wagi do kwestii cyberbezpieczeństwa, a jednocześnie przechowują coraz więcej wrażliwych danych. Wyniki przeprowadzonego niedawno badania pokazują, że udział firm, które pozwalają swoim (...)

 • Karty graficzne Gigabyte GV-N950WF2OC-2GD i GV-N950OC-2GD

  (...) GTX 950 gwarantuje zauważalny wzrost wydajności w porównaniu do poprzedniej generacji. Ponadto oba modele wyróżniają się fabrycznie podkręconymi GPU. Dodatkowo dla GV-N950WF2OC-2GD (...)

 • Wzrost gospodarczy w Eurolandzie wg Coface w II kw. 2015 r.

  (...) II kwartale br. i wyniósł 0,3% (w porównaniu z 0,4% w I kw. 2015 r.), plasując się poniżej powszechnie oczekiwanego poziomu (+0,4% w sondażu Reutersa), lecz jednocześnie powyżej średniego (...)

 • Pomoc dla Grecji: wprowadzenie reform graniczy z cudem?

  (...) strefy euro w Brukseli po kilkunastu godzinach rozmów w końcu uzgodniono plan trzeciego programu pomocy dla Grecji. Jego wartość sięga 86 mld euro. Już wtedy opisano dokładnie plan dość (...)

 • Masz 1 kredyt we frankach? Po przewalutowaniu będziesz mieć 2

  (...) uchwaloną przez Sejm tzw. ustawą frankową. To od senatorów będzie zależało, czy pozostanie w niej zapis mówiący, że aż 90% kosztów przewalutowania poniosą banki. Jeśli nie zostanie (...)

 • Osiedle Moderna: 750 mieszkań od Dom Development

  (...) ulic Malborskiej i Głębockiej. Stanowić je będą 4-, 5- i 12 - piętrowe budynki wielorodzinne, których budowa podzielona została na cztery etapy. W pierwszym powstaną 3 budynki z 167 (...)

 • Oszustwa finansowe online: banki wolą leczyć niż zapobiegać

  (...) organizacji z branży finansowej podejmuje działania w celu ochrony swoich klientów przed oszustwami online, ale dążą one w przeważającej mierze do łagodzenia ich skutków, a nie do (...)

 • Salwirak S.A. debiutuje na Catalyst

  (...) roku 1993 r. zawiązana została Spółka Elasbud Salwirak Holding sp. z o.o., realizująca projekty generalnego wykonawstwa w różnym zakresie, m.in. budowa i renowacja budynków (...)

 • Handel zagraniczny nie zważa na ryzyko kursowe

  (...) jest to błąd. Jak wynika z najnowszego badania 4P research mix przeprowadzonego na zlecenie instytucji płatniczej AKCENTA, realizującej obsługę płatności walutowych eksporterów i (...)

 • Koniunktura konsumencka VIII 2015

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej wzrósł o 3,0 p. proc. i ukształtował się na poziomie -7,9. Wartości wszystkich składowych wskaźnika poprawiły się (...)

 • Notebooki Acer One Cloudbook 11 i 14

  (...) wentylatorów obudowę o grubości równej 17,9 mm. Model z 11-calowym ekranem waży 1,15 kg, a wersja z ekranem 14” –1,6 kg. Notebooki wyposażono w komplet gniazd HDMI, USB3.0, USB2.0 oraz (...)

 • Co jest przychodem z pozarolniczej działalności gospodarczej?

  (...) wartość sprzedanych w ramach działalności gospodarczej towarów czy usług, a moment, w którym on powstaje to co do zasady dzień wydania towaru czy wykonania usługi. Jednak w praktyce (...)

 • Podatnik zwolniony z VAT nadal rozlicza odwrotne obciążenie?

  (...) przewidzieć sytuacje nietypowe w postaci chociażby zaliczek. Przed lipcem 2015 r. bowiem dany sprzedawca mógł przyjąć przedpłatę na dostawę towaru, wtedy rozliczaną na zasadach ogólnych (...)

 • Usługi pośrednictwa finansowego: jak szerokie jest zwolnienie z VAT

  (...) również do świadczenia usług stanowiących element ww. usług, które same stanowią odrębną całość i są niezbędne do świadczenia usług głównych (stosownie do art. 43 ust. 13 ustawy o (...)

 • Scanaqua ponownie inwestuje w ŁSSE

  (...) datuje się na 1999 rok. Obecnie należy ona międzynarodowej Grupy GEBERIT. Zlokalizowany w Podstrefie Ozorków zakład produkcyjny Scanaqua specjalizuje się w produkcji kabin prysznicowych (...)

 • Zwrot wkładu mieszkaniowego w spadku bez podatku dochodowego

  (...) Wnioskodawczyni odziedziczyła po zmarłym m.in. wkład mieszkaniowy do lokalu mieszkalnego. Wartość tego wkładu została oszacowana przez spółdzielnię na kwotę 72,5 tys. zł, którą to, jako (...)

 • Ile Polacy wydadzą na wakacje 2015?

  (...) że w tym roku Polacy wydadzą na 20,2 mld zł, z czego 10,6 mld zł stanowić będą wydatki na wyjazdy krajowe. Szacunki wskazują, że krajowego sięga 1,9 tys. zł, a wyjazdu zagranicznego jest (...)

 • 22,5 mln zł dziennie idzie z dymem: tyle kosztuje przerwa na papierosa

  (...) w szponach tytoniowego nałogu pozostaje aż 28 proc. Polaków. Średnio polski palacz wypala niemal paczkę papierosów dziennie (15,6 papierosa). To może oznaczać, że w czasie pracy palący (...)

 • Niska cena, czyli jak namówić klientów na zakupy w Internecie

  (...) robili zakupy w Internecie? To pytanie bez wątpienia zaprząta głowy wielu e-sprzedawców. Odpowiedź na nie mogą znaleźć w najnowszym raporcie o . Okazuje się, że czynnikiem motywującym do (...)

 • Powierzchnie biurowe 2015-2017: Warszawa, Budapeszt, Bukareszt, Bratysława, Praga

  (...) krajach Europy Środkowej i optymistyczne prognozy skłoniły deweloperów do rozpoczęcia nowych inwestycji lub ubiegania się o pozwolenia na budowę obiektów o powierzchni przewyższającej (...)

 • Zmiany w MdM: nie tylko same plusy, są i restrykcje

  (...) będzie dotyczyła wszystkich Już od początku działania , obowiązujące przepisy przewidują pewne sankcje. Kara w postaci częściowego zwrotu dopłat grozi osobom, które przed upływem pięciu (...)

 • Sprzedaż mieszkania w Warszawie V-VI 2015

  (...) powody do zadowolenia. Statystyki cenowe wskazują, że przy stoliku negocjacyjnym można rozmawiać o coraz wyższych upustach. Według statystyk agencji Metrohouse średnio udaje się wynegocjować (...)

 • Rynek magazynowy i handlowy rosną dzięki e-commerce

  (...) , plasując się w europejskiej czołówce pod względem dynamiki wzrostu wartości rynku , która w latach 2009–2014 wzrastała między 15 a 30% rocznie. O potencjale świadczy także dystans do (...)

 • Dla euro liczy się redukcja carry trade

  (...) indeks PMI dla przemysłu Chin za sierpień, który spadł do najniższego poziomu do 77 miesięcy (47,1, prog. 48,2, poprz. 47,8). Szczegóły były niemal w całości bardzo słabe i potwierdzają, (...)

 • Mojawalizka.pl - Sklep internetowy oferujący walizki i torby podróżne marki Samsonite oraz Valentini. Szeroki wybór galanterii skórzanej między innymi: portfele ze skóry, torby na laptopa i teczki skórzane.

  Czytaj więcej: Dodatki


strony : [ 1 ] . 2
 
21
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2014
CHF 3,8998
USD 3,7308
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.