eGospodarka.pl

 • Kursy walut 03-07.08.15

  (...) pracy w sektorze pozarolniczym USA w lipcu jest zbliżony do średniej z poprzednich miesięcy (210 tys. w okresie styczeń-czerwiec), a wynik powyżej 200 tys. wielokrotnie był określany przez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-23, poznaj opinie o Paso Walizka średnia 19942 czy przeglądaj oferty pracy z miasta zgierz.


 • Targi Outsourcingu - Innowacje dla Twojego biznesu

  (...) charakter wystawienniczy, ale i edukacyjny oraz biznesowy. III edycja będzie obfitować w liczne seminaria i wydarzenia towarzyszące oraz sesje warsztatowe, panele dyskusyjne, wystąpienia (...)

 • Usługi finansowe: prawa konsumentów będą lepiej chronione

  (...) na różnych rynkach i są wynikiem analiz organizacji konsumenckich, Ministra Finansów, Ministra Sprawiedliwości oraz UOKiK. Analizy te wykazały przede wszystkim, że konsumenci na rynku usług (...)

 • Mieszkanie dla młodych: mimo zmian pieniędzy wystarczy

  (...) zł zostało zagospodarowanych w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Średnio każdego miesiąca kredytobiorcy składają wnioski na dopłaty na kwotę ponad 30 mln zł, na tym tle lipiec 2015 (...)

 • Polskie firmy: portfel należności VII 2015

  (...) INP i dynamiką produktu krajowego brutto, można mieć nadzieję, że sytuacja w obszarze należności wciąż będzie działała w kierunku przyspieszenia wzrostu. Pozytywne oddziaływanie wysokich (...)

 • Jackowskiego 47 na poznańskich Jeżycach

  (...) zagospodarowania terenu – z wewnętrzną komunikacją, placem zabaw i miejscami odpoczynku. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się starannie dobraną zielenią, elementami małej architektury i (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w III kw. 2015

  (...) finance” potwierdza, że sytuacja polskich gospodarstw domowych uległa znacznej poprawie - dokładnie przed trzema laty wskazanie Barometru sięgało zaledwie 40 punktów. Najbardziej znaczący (...)

 • Przelewy Elixir w VII 2015 r.

  (...) rozliczonych zostało blisko 142 mln transakcji o wartości powyżej 373,5 mld zł. W porównaniu do lipca 2014 r. liczba transakcji zwiększyła się o 5,3 mln, a ich wartość o 20 mld zł (...)

 • Barometr EFL: kondycja finansowa MSP III kw. 2015

  (...) pierwszym i 59,7 pkt. – takie były dotychczasowe ogólne wyniki „Barometru EFL”. Prognoza na trzeci kwartał wynosi zaś aż 60,3 pkt. To bardzo optymistyczny prognostyk, który potwierdza (...)

 • EUR/USD - dziś ważne dane z USA, ropa gotowa do odbicia

  (...) Komunikat po posiedzeniu BoJ, Konferencja prasowa po posiedzeniu BOJ sierpień, 03:30 (Australia) - Raport RBA nt. polityki monetarnej III kw., 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa s.a. (m/m) (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany VI 2015 r.

  (...) r. weszła w życie ustawa z dnia 20 lutego 2015 r. o (Dz. U. z 2015 r. poz. 397), na podstawie której m.in.: wprowadzono nowe przepisy przewidujące zwiększenie ochrony prawnej dla właścicieli (...)

 • Sejm znalazł receptę na kredyty we frankach?

  (...) o 40% … W ramach analizy trzeba wziąć pod lupę cztery lub redukcji długu „frankowców”. Rozwiązanie zaakceptowane przez większość posłów, zakłada wykluczenie ryzyka walutowego (...)

 • PIP nie uprzedza o kontroli

  (...) często gorący okres zwiększonej sprzedaży. Rośnie podaż pracy, szczególnie dorywczej, sezonowej. Chcąc zaoszczędzić i ominąć koszty zatrudnienia, przedsiębiorcy nierzadko oferują pracę (...)

 • Praca w Anglii nie przekreśla szans na kredyt w Polsce

  (...) jest dzięki współpracy, jaką BIK nawiązał z biurami z Wielkiej Brytanii, Włoch i Niemiec, czyli z krajami, w których reprezentacja polskich emigrantów jest najsilniejsza w Europie. Dzięki (...)

 • Analiza danych podbija rynek

  (...) w największym stopniu przyczyniło się do tak radykalnego rozwoju zaawansowanej analityki danych, jest bez wątpienia dynamiczny postęp techniczny. Nic dziwnego skoro właśnie dzięki analizie (...)

 • 14 cech, po których poznasz prawdziwego lidera

  (...) proc. ankietowanych uważa, że dobremu liderowi powinno zależeć na podwładnych. Prawdziwi przywódcy znają swój zespół i utrzymują partnerskie relacje. Gdy zaczyna narastać, natychmiast (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców wychodzi z niszy?

  (...) Service S.A. wynika, że obecnie niewiele ponad 7 proc. polskich przedsiębiorstw zatrudnia osoby legitymujące się zagranicznym paszportem. W przeważającej części przypadków (23 proc.) są to (...)

 • Dzień z quasi-FOMC w kalendarium

  (...) podchodzi z optymizmem, choć nie w pełni uwzględnionym w cenach. Za sobą mamy wzmianki z lipcowego posiedzenia FOMC, gdzie Fed wyczekuje „nieco poprawy” na rynku pracy, aby rozpocząć (...)

 • WIG20 - tąpniecie na sektorze bankowym

  (...) możliwe jest odbicie (wykres 1). Silny opór znajduje się w rejonie 2220-2230 pkt. Pokonanie tej bariery nie będzie łatwe i może zająć sporo czasu. Dziś w kalendarzu: Japonia - Komunikat (...)

 • 7 sposobów na bezpieczny wynajem samochodu za granicą

  (...) jeszcze będąc w Polsce. Dlaczego? To daje możliwość na przyjrzenie się cenom, porównanie ich, dokładne zaplanowanie całej podróży. A dodatkowo powoduje, że na miejscu nie traci się (...)

 • Błędne zaświadczenie o charakterze działki

  (...) z dnia 30 stycznia 2014 roku (sygnatura: III CSK 79/13) wydane przez gminę błędne zaświadczenie o przeznaczeniu danej nieruchomości gruntowej może przyczynić się do powstania przekłamań co (...)

 • Rynek biurowy w Warszawie: popyt pobił rekordy

  (...) najemcy świadomi sytuacji na rynku biurowym chętnie zawierali przedwstępne umowy, korzystając z preferencyjnych warunków najmu. Tendencja zaowocowała rekordowym popytem na poziomie 175,000 m (...)

 • Badamy YouTube: czy długość ma znaczenie?

  (...) video? Pierwszym zagadnieniem, o które zapytano internautów była kwestia przerywania zbyt długich materiałów filmowych z . Przyznaje się do tego 57% ankietowanych. Jeśli weźmiemy pod uwagę (...)

 • PP-H Andrzej & Tomasz Riemer - Hurtownia tkanin. Oferta handlowa, przykładowe wzory, dane kontaktowe. Łódź.

  Czytaj więcej: Tekstylia


strony : [ 1 ]
 
7
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1868
CHF 3,8989
USD 3,8326
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.