eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 33/2015

  (...) rządem i prezydentem w sprawie budżetu na przyszły rok. Chodzi głównie o dopłatę po 500 zł na każde dziecko w rodzinach najbiedniejszych, a także na kolejne dzieci, poczynając od drugiego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-WG, poznaj opinie o Esteé Lauder Beautiful Eau de Parfum czy przeglądaj oferty pracy z miasta zielonka.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 33/2015

  (...) państw strefy euro zaaprobowali warunki trzeciego pakietu pomocowego. Spełniony został więc warunek, dzięki któremu będą mogli otrzymać pomoc o wartości ok. 85 mld euro. Wygląda na to, że (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 33/2015

  (...) prognozę globalnego popytu na ropę w 2015 r. do 1,6 mln baryłek dziennie (to o 0,2 mln baryłek więcej niż w poprzedniej prognozie). To ma być konsekwencja spodziewanego wzrostu gospodarczego i (...)

 • Szczepienia dla pracowników poza podatkiem dochodowym

  (...) dwie interpretacje, wydane na wniosek urzędów zajmujących się . Skierowały one zapytania, dotyczące podatkowych skutków zaszczepienia pracowników socjalnych przeciwko grypie oraz wirusowemu (...)

 • Nie taki SKOK straszny?

  (...) czynienia z licznymi przypadkami wprowadzania zarządu komisarycznego w SKOK-ach. Ostatnio ta procedura dotknęła SKOK Jowisz oraz dodatkowo jednego z banków spółdzielczych – SK Banku. Nie jest (...)

 • Nie masz Zielonej Karty? Zapłacisz za ubezpieczenie graniczne

  (...) kosztowny dla kierowcy Nina Kuczyńska z porównywarki Ubea.pl wyjaśnia, że ubezpieczenie graniczne pod względem zakresu ochrony i funkcji nie różni się od obowiązkowej polisy, którą w (...)

 • Volvo V40 Cross Country: off-road plus osiągi

  (...) wyjaśnić? O dziwo dość łatwo – Cross Country z zewnątrz przypomina zawieszony wyżej kompakt. Relingi, plastikowe progi boczne oraz zderzaki. Wszędzie znajdują się również odniesienia (...)

 • Polska Izba Makaronu - Przedstawiciel polskich producentów makaronu. Aktualności z branży, serwis prawny, giełda maszyn i urządzeń.

  Czytaj więcej: Produkty zbożowe i skrobiowe


strony : [ 1 ]
 
15
sierpień 2015

sierpień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1849
CHF 3,8514
USD 3,7557
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.