eGospodarka.pl

 • Wyprawka szkolna 2015: miliony złotych na dofinansowanie podręczników

  (...) objęte ok. 213,3 tys. uczniów, w tym ok. 91,6 tys. posiadających orzeczenie o potrzebnie kształcenia specjalnego. W nadchodzącym roku szkolnym (2015/2016) z pomocy będą mogli skorzystać (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-15 , poznaj opinie o Beko DFS 1500 czy przeglądaj oferty pracy z miasta chodzież.


 • NIK: unikanie opodatkowania i transfer zysków poza kontrolą fiskusa

  (...) urzędy kontroli skarbowej oraz urzędy skarbowe nie były w stanie zapobiegać uchylaniu się od opodatkowania przez firmy z udziałem kapitału zagranicznego, poprzez transferowanie dochodów poza (...)

 • Nowe domeny sprzedają się coraz lepiej

  (...) za 140 tys. dolarów została zawarta już w styczniu tego roku. Jednak domena przez ponad pięć miesięcy pozostawała w systemie escrow. Dopiero pod koniec czerwca kontrahenci poinformowali o (...)

 • Czy MdM może rozruszać rynek wtórny?

  (...) cen używanych „M” W trakcie niedawnego posiedzenia, członkowie specjalnej podkomisji sejmowej przegłosowali poprawkę, która pozwala na . Ta zmiana została uwzględniona w projekcie ustawy (...)

 • Sektor bankowy: zmiana profilu biznesowego drogą do sukcesu

  (...) Dyrektora Grupy Rynków Finansowych na Europę Centralną i Środkowo-Wschodnią, na realny sukces mogą liczyć te banki, które dołożą wszelkich starań, aby zmienić swój profil biznesowy (...)

 • Hyundai i10 idealny w mieście

  (...) tego autka. Płaskie lecz wąskie ulice, chroniczny brak miejsc parkingowych i ścisk pod każdym większym sklepem. W i10 nie przeszkadzają nawet remonty, korki itp., ponieważ z łatwością mały (...)

 • Braster S.A. debiutuje na GPW

  (...) w roku 2008 jako spółka celowa. Grupa pięciu naukowców zobligowała się do przeprowadzenia badań przemysłowych, których efektem miała być produkcja innowacyjnego, nieinwazyjnego testera (...)

 • Monitory dla graczy AOC G2770PF i AOC G2460PF

  (...) w rozdzielczości Full HD. Częstotliwość odświeżania wynosząca 144 Hz oraz czas reakcji 1 ms zapewniają płynność nawet podczas dynamicznej rozgrywki. Technologia AMD FreeSync pozwala (...)

 • Ryczałtowa kara za umyślne naruszenie praw autorskich niezgodna z Konstytucją

  (...) niezgodny z Konstytucją, umożliwiał dochodzenie przez uprawnionego zryczałtowanego odszkodowania, jeżeli inny podmiot w sposób zawiniony naruszył jego majątkowe. Wysokość odszkodowania (...)

 • Praca sezonowa za granicą. Pierwszy krok do emigracji?

  (...) mógł ktoś. Tak w skrócie można byłoby opisać wakacje, które dla jednych są czasem relaksu oraz wyjazdów na wytęskniony urlop, a dla innych – okresem wytężonej pracy. Tym drugim dziwić (...)

 • Posłowie zapłacą mandaty? Ograniczony immunitet za wykroczenia drogowe

  (...) umożliwienie posłom i senatorom, a także innym urzędnikom, którym przysługuje ochrona immunitetowa, przyjęcia w przypadku popełnienia wykroczenia przeciwko bezpieczeństwu i porządkowi w (...)

 • Nowa Toyota Auris już w lipcu w salonach

  (...) w dziedzinie kosztów użytkowania. Emisja CO2 na poziomie zaledwie 79 g/km i średnie zużycie paliwa 3,5 l/100 km pozwalają użytkownikom cieszyć się z niskich rachunków na stacji benzynowej, a (...)

 • Najczęściej cytowane media V 2015

  (...) związaną z kampanią wyborczą oraz II turą wyborów prezydenckich. W mediach często poruszane były kwestie sondażowych wyników wyborczych oraz porażki Bronisława Komorowskiego w I turze (...)

 • Łazienka na poddaszu z ulgą rehabilitacyjną

  (...) Wnioskodawczyni jest o znacznym stopniu niepełnosprawności. Obarczona ona jest wieloma chorobami, które pogłębiają jej inwalidztwo. Porusza się ona na wózku inwalidzkim m.in. z powodu (...)

 • Fundusze inwestycyjne: od czego zależą ich wyniki?

  (...) nie sprzyja tradycyjnym sposobom pomnażania pieniędzy. Lokaty i konta oszczędnościowe nie przynoszą już zysków na takim poziomie, którego oczekują klienci. Mimo to, lokaty wciąż cieszą (...)

 • GUS: bezrobocie w maju 2015 najniższe od niemal 6 lat

  (...) pracy nie miało 1 mln 702,1 tys. osób, o 80,1 tys. mniej niż . W ciągu roku liczba bezrobotnych spadła o 284,6 tys. osób. Przybywa też ofert pracy, pod koniec maja urzędy pracy dysponowały (...)

 • 5 kroków do bezpieczeństwa w sieci

  (...) sieci nie jest trudne, jednak należy pamiętać o kilku zasadach. Linki na tablicy znajomych nie zawsze bezpieczne Linki udostępniane przez znajomych w mediach społecznościowych czasami są (...)

 • Nowe prawo budowlane skomplikuje życie deweloperów?

  (...) trwają prace, rozszerza listę kryteriów, które deweloper musi spełnić, aby uzyskać decyzję o warunkach zabudowy (WZ). Uzyskanie tzw. WZ dla większych inwestycji mieszkaniowych może być, w (...)

 • S&P500 - czas na realizację zysków

  (...) w rejonie 2330 pkt. otworzyła się droga do bariery w okolicy 2375 pkt. W krótkim terminie możliwa jest realizacja zysków. Potem oczekuję na wzrost do silnego oporu w okolicy 2375 pkt (wykres (...)

 • Rynek mieszkaniowy w 15 krajach UE 2015

  (...) się miasta z pierwszych dwóch miejsc zestawienia. Tym razem najdroższą lokalizacją okazał się Londyn, któremu udało się zepchnąć Paryż na drugą pozycję. Tuż za dwoma europejskimi (...)

 • EUR/USD stara się odrabiać straty

  (...) spotkanie Troiki, czyli liderów Komisji Europejskiej, Europejskiego Banku Centralnego oraz Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Najprawdopodobniej dołączy do nich także premier Grecji Tspiras (...)

 • Strefa euro w fazie wzrostu dzięki konsumpcji

  (...) 2015, osiągając w 1. kwartale wzrost PKB o 0,4% kw/kw. To wynik lepszy od gospodarek USA i Wielkiej Brytanii. Analitycy EY i Oxford Economics oceniają, że do poprawy sytuacji przyczyniły się (...)

 • Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

  (...) mają wiele sposobów na zachęcenie klientów do swojej oferty. Kuszą bardzo niskim oprocentowaniem, obiecują najniższe koszty i elastyczność w spłacie. Takich promocji jest bardzo wiele (...)

 • Mocny dolar, możliwe odbicie na złocie

  (...) - Protokół z posiedzenia BoJ maj, 08:45 (Francja) - PKB s.a., fin. (k/k) I kw. (prognoza 0,6%, poprzednio 0,1%), 10:00 (Polska) - Stopa bezrobocia maj (prognoza 10,8%, poprzednio 11,2%), 10:00 (...)

 • Wyciek danych? Nie daj się ponieść emocjom

  (...) często po prostu niezauważane. Źle zaadresowany mail, niezastosowanie kopii ukrytej w korespondencji grupowej, czy pozostawione w sali konferencyjnej to przypadki, które zdarzają się dość (...)

 • Unisan - Sklep: Armatura hydrauliczno-sanitarna. Gdańsk.

  Czytaj więcej: Wodne i kanalizacyjne


strony : [ 1 ] . 2
 
24
czerwiec 2015

czerwiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1640
CHF 3,9891
USD 3,7103
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.