eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 25/2015

  (...) ceny w całej Unii Europejskiej. Ceny żywności w naszym kraju są na poziomie 61 proc. średniej dla UE. Natomiast najwyższe ceny żywności są w Danii (stanowią 139 proc. przeciętnej dla UE) (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zażalenie na odrzucenie zarzutów, poznaj opinie o Florina Olejek do kąpieli relaksujący czy przeglądaj oferty pracy z miasta kętrzyn.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 25/2015

  (...) Badań na Gospodarką Ifo w Monachium Hansa-Wernera Sinna najlepszym rozwiązaniem problemów Grecji byłoby wyjście tego kraju ze strefy euro i przeprowadzenie dewaluacji. Takie opinie są coraz (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 25/2015

  (...) poprawia się sytuacja w amerykańskiej gospodarce (także na rynku pracy) i pozostawiła bez zmian główną stopę procentową. Główna stopa procentowa funduszy federalnych nadal wynosi 0 do 0,25 (...)

 • Koniec opłaty recyklingowej. Prezydent podpisał ustawę

  (...) dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2000/53/WE. W październiku 2014 roku Komisja Europejska pozwała Polskę w sprawie przepisów o pojazdach wycofanych z eksploatacji do Trybunału (...)

 • Mniej wypadków drogowych i ofiar. Zasługa nowego prawa?

  (...) maja 2015 roku , kierowcy, którzy przekroczą dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h tracą na 3 miesiące. Nowe przepisy wprowadziły także finansowe dla kierowców (...)

 • PKP testują Dart - "polskie Pendolino"

  (...) pociąg zostanie przekazany Instytutowi Kolejnictwa, który jest nie tylko właścicielem toru doświadczalnego w Żmigrodzie, ale także jednostką weryfikującą zgodność pojazdu z normami (...)

 • Dobrowolne odejście z pracy: odszkodowanie bez podatku dochodowego

  (...) W czerwcu 2015 r. wnioskodawczyni . Z tego tytułu zostanie jej wypłacone odszkodowanie wynikające z Regulaminu Programu Dobrowolnych Odejść. Jest to kwota należna uprawnionemu pracownikowi z (...)

 • Zabezpieczenia skraju sieci już nie wystarczą

  (...) włamaniami Liczba przypadków naruszenia w skali globalnej wciąż rośnie. Jak wynika z opracowanego przez Gemalto raportu Breach Level Index (BLI), tylko w roku 2014 miało miejsce ponad 1500 (...)

 • Wyprowadzka od rodziców: średnio mamy 28 lat

  (...) takim właśnie wieku statystyczny obywatel Unii wyprowadza się z rodzinnego domu – wynika z danych Eurostatu. W Polsce na usamodzielnienie trzeba czekać przeważnie 2 lata dłużej. Polska pod (...)

 • Wakacje 2015: na własną rękę nie zawsze taniej

  (...) być o 25-150 zł tańsze od oferty biura podróży. Aby jednak tak się stało, należy zacząć je organizować z odpowiednim wyprzedzeniem, np. w kwietniu. Jeślibyśmy chcieli zabrać się do (...)

 • E-commerce: dlaczego klienci porzucają koszyk?

  (...) cen idealo.pl postanowiła przyjrzeć się najczęstszym przeszkodom stojącym między klientem a pomyślnie sfinalizowanym zamówieniem. W tym celu przeanalizowano 50 najpopularniejszych sklepów (...)

 • E-System Marcin Ficek, Klucze k/Olkusza - Dystrybucja urządzeń automatyki domowej, systemów alarmowych, telewizji przemysłowej i kontroli dostępu.

  Czytaj więcej: Elektronika


strony : [ 1 ]
 
20
czerwiec 2015

czerwiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1715
CHF 3,9957
USD 3,6879
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.