eGospodarka.pl

 • Wojna na Ukrainie popsuła nastroje na giełdach

  (...) na pogorszenie się nastrojów na rynkach. Na otwarciu główne indeksy zniżkowały o 0,3 proc. Wskaźnik średnich spółek tracił nieznacznie więcej, jedynie WIG250 szedł w górę. Początkowo (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WU, poznaj opinie o Dramers Lakiery do włosów z brokatem CONCERTINO GLITTER czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kluczbork.


 • Nowe Volvo XC90 wjeżdża na rynek

  (...) lata i było jednym z najważniejszych punktów szerokiego programu modernizacji technologii Volvo, wartego około 11 mld dolarów. Nowe XC90 to flagowy model Volvo, którego produkcja stanowi (...)

 • EUR/USD – trwalsze odbicie

  (...) - Stopa bezrobocia s.a. (prognoza 6,7%, poprzednio 6,7%), 11:00 (Strefa Euro) - Koniunktura gospodarcza, 12:00 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż detaliczna wg CBI, sierpień (prognoza 27, poprzednio 21) (...)

 • Fundusze akcji polskich: TFI każą sobie słono płacić

  (...) produktami oferowanymi przez krajowe towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Przymierzając się do takiej inwestycji trzeba się nastawić zarówno na wysoką , jak i pokaźne koszty zarządzania (...)

 • Przeglądarka Chrome zaostrza blokowanie groźnych plików

  (...) wielkim problemem są takie zwodnicze pliki i jak bardzo są nielubiane przez użytkowników Internetu. Moheeb Abu Rajab, Inżynier Google opublikował na oficjalnym blogu wpis informujący o (...)

 • Praktyki i staże studenckie = wyzysk + brak wynagrodzenia?

  (...) udział w badaniu, ok. 53 proc. skojarzyło pojęcie stażu i praktyki z doświadczeniem, a 50 proc. z nauką, rozwojem i nabywaniem nowych umiejętności. Wyniki badania dowodzą, że staże i (...)

 • Tablet myTAB MINI 3G w Biedronce

  (...) ze swoim technologicznym partnerem – spółką , wprowadzają na polski rynek rozwiązania charakteryzujące się korzystnym stosunkiem ceny do jakości i możliwości urządzeń. Nie inaczej jest (...)

 • Banki z rynków wschodzących mają szanse na ekspansję?

  (...) wschodzących mogą pójść podobną drogą, którą pod koniec poprzedniego stulecia przebyły m.in.: HSBC czy japoński Mitsubishi UFJ Financial Group, które są dziś obecne na kilku (...)

 • Decyzje inwestycyjne na rynku giełdowym a raport kapitału intelektualnego

  (...) stosowane metody - analizę fundamentalną i analizę techniczną. Pierwsza w swojej istocie odnosi się do oceny w głównej mierze kondycji finansowej przedsiębiorstwa na bazie dostępnych (...)

 • Ozusowanie umów zleceń: za krótkie vacatio legis

  (...) że ustawa wchodzi w życie pierwszego dnia miesiąca następującego po upływie trzech miesięcy od dnia ogłoszenia w dzienniku ustaw RP. Mając na względzie praktykę polskiego rynku w zakresie (...)

 • Najczęściej cytowane media VII 2014

  (...) w dalszym ciągu przodują tytuły prasowe. Pierwsze miejsce zajął tygodnik Wprost, na drugiej pozycji znalazła się Rzeczpospolita, na trzeciej – Gazeta Wyborcza. Wśród najczęściej (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców I poł. 2014

  (...) która analizuje wyniki zatrudnienia obywateli państw trzecich w Polsce na przestrzeni ostatnich 5 lat, podkreślił że bieżący, historyczny trend nie może być zaskoczeniem dla osób (...)

 • Odliczenie VAT od remontu powypadkowego samochodu w 2014 r.

  (...) pokrywanych przez ubezpieczycieli. Niemniej ci, w sytuacji gdy mamy do czynienia z samochodem firmowym, bardzo często wypłacają (czy też wypłacali do niedawna) tylko kwotę netto należną za (...)

 • Umowa najmu i refaktura kosztów: przychód w dacie faktury?

  (...) Spółka zarządza zasobem mieszkaniowym Gminy. Ponosi one wszelkie związane z tym koszty typu media, gospodarka ściekami, wywóz i unieszkodliwianie odpadów, usługi budowlano-montażowe itp (...)

 • Nowa ulga na dzieci: Tysiące złotych dla rodzin wielodzietnych

  (...) zapowiedział, że od przyszłego roku podatkowego ulga na trzecie oraz czwarte i kolejne dziecko wzrośnie o 20 proc. To oznacza, jak wynika z wyliczeń Tax Care wynika, że kwota odpisu podatkowego (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta IX 2014

  (...) na wykup , Ministerstwo Finansów przygotowało wyjątkową ofertę zamiany. Jest to jednorazowa promocja na zakup w drodze zamiany oferowanych we wrześniu po znacznie niższej cenie wynoszącej (...)

 • Inflacja zaskoczyła pozytywnie

  (...) Hiszpanii wyniosła -0,5% r/r wobec oczekiwanych -0,6% r/r. Także odczyty inflacji CPI z niemieckich landów były wyższe od konsensusu, a więc możemy się spodziewać, że dla całej gospodarki (...)

 • Rynek wtórny: tylko 10 tys. mieszkań za więcej niż milion

  (...) i jednym z najdroższych rynków mieszkaniowych w naszym kraju sprawia, że właśnie tutaj znajduje się aż 76% wszystkich polskich M oferowanych za minimum 1 mln zł. Zajmujący drugą pozycję (...)

 • Dolar traci

  (...) się ponad poziom 1,32. Pierwsze gwałtowne wzrosty miały miejsce wczoraj po godz. 16:00, natomiast druga fala nastąpiła dziś między 2:00 a 4:00. Polski złoty w ostatnim czasie systematycznie (...)

 • Jak ustawić światła w samochodzie?

  (...) że prawidłowo ustawione mają znaczący wpływ na widoczność samochodu na drodze, nasze jak i innych uczestników ruchu drogowego oraz komfort jazdy. Regularne sprawdzanie świateł to (...)

 • Witaj szkoło czyli stres u dzieci i rodziców

  (...) wynika z najnowszej edycji Barometru Providenta, połowa Polaków zakłada, że na wyposażenie jednego dziecka przeznaczy średnio od 400 do 800 zł (tylko 25% z nich ma nadzieję nie przekroczyć (...)

 • Aplikacje mobilne zmieniają jakość życia?

  (...) trudniej obejść się bez Internetu, który stanowi kopalnię wiedzy i rozrywki. Sieć pozwala na bieżący kontakt ze znajomymi, zapewnia dostęp do aktualnych wiadomości oraz ułatwia wiele (...)

 • Premier: będą pieniądze dla emerytów i rodzin wielodzietnych

  (...) plany swojego rządu na najbliższe, wyborcze miesiące. Szef rządu zapowiedział między innymi zwiększenie kwoty przeznaczonej na rent i emerytur. Propozycja ta oznacza, że nawet emeryci i (...)

 • S&P500 ponownie ponad 2000 pkt.

  (...) a Nasdaq nieznacznie stracił (0,02%). Od dołka ustanowionego na początku miesiąca (1904,8 pkt.) indeks zrobił blisko 5% i osiągnął rekordowe poziomy. Pomimo tego rynek nie wydaje się być (...)

 • Rezygnacja z nowej pracy? A może dać sobie czas?

  (...) martwisz się, jak odejście z nowej pracy może wpłynąć na Twoją karierę. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, być może będziesz musiał stawić czoła kłopotliwym konsekwencjom. Twój (...)

 • Amicor - Producent ekskluzywnej odzieży damskiej. O firmie, oferta, przykładowe wyroby, dane kontaktowe. Szczecin.

  Czytaj więcej: Damska


strony : [ 1 ] . 2
 
28
sierpień 2014

sierpień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2043
CHF 3,4851
USD 3,1834
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.