eGospodarka.pl

 • Kursy walut 28.07-01.08.14

  (...) giełdach w Stanach Zjednoczonych i Europie. Euro Stoxx 50 stracił niemal 3 proc., natomiast DAX ponad 4 proc. Amerykański indeks blue chipów, czyli Dow Jones Industrial zniżkował o około 3 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o rezygnacji z opłacania ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych i o wyborze opłacania podatku dochodowego na zasadach ogólnych (najem, podnajem, dzierżawa), poznaj opinie o Artmet CZAJNIK Z ALUMINIUM Typ: 200 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Choszczno.


 • Słabe dane z USA pomogły Warszawie

  (...) dzień wcześniej, jedynie początek notowań dawał pewną nadzieję na odreagowanie ostatnich spadków na warszawskim parkiecie. Inwestorów nie zraził nawet słabszy odczyt wskaźnika PMI dla (...)

 • Smartfony ARCHOS 50c i 50b Oxygen

  (...) 50c Oxygen dedykowany jest do licznych zastosowań multimedialnych. Pracuje na 8-rdzeniowym procesorze o taktowaniu 1,7 GHz. wyposażony jest w aparat tylni 8 MP (nagrywanie 1080p) z autofocusem (...)

 • Ropa poniżej 99 USD, ważne dane z USA

  (...) spadł do poziomu 1.3372 USD. Dno ze środy na poziomie 1.3367 USD nie zostało pogłębione. Po południu doszło do odbicia. Zamknięcie wypadło na poziomie 1.3388 USD. W piątek rano kurs euro (...)

 • 2 mln zł pożyczki na innowacje

  (...) o charakterze może starać się mikro-, mały lub średni przedsiębiorca, który ma siedzibę lub miejsce zamieszkania na terenie Polski, (w przypadku spółki cywilnej wniosek muszą złożyć (...)

 • Firmy transportowe w dobrej kondycji

  (...) roku wraz ze wzrostem produkcji przemysłowej, w mniejszym stopniu niż oczekiwano wspiera ją „rachityczny” obecnie wzrost popytu konsumenckiego. Pociąga to za sobą wzrost sprzedaży usług (o (...)

 • Dostępność kredytów: indeks VII 2014

  (...) Biznes i Świat osiągnął w lipcu 119,50 punktu. Był o 0,3 pkt. wyższy niż w czerwcu, ale o 1,8 pkt. proc. niższy niż przed rokiem. W zestawieniu rok do roku IDK przestały już pomagać (...)

 • Nastroje konsumentów: mBank Indeks VII 2014

  (...) dotyczące sytuacji gospodarczej w najbliższych 3 miesiącach uległy nieznacznej poprawie: odsetek osób patrzących w przyszłość optymistycznie wzrósł z 11,9 proc. do 13,1 proc., a wartość (...)

 • Inwestorzy na GPW w I poł. 2014 r.

  (...) połowie 2014 r., podobnie jak w latach ubiegłych, za największą część obrotów na Głównym Rynku akcji odpowiadali inwestorzy zagraniczni. Ta grupa wygenerowała 49% obrotów akcjami. W (...)

 • Wczasy pod gruszą a świadczenie urlopowe

  (...) nazwa dofinansowania do wypoczynku dla pracowników, które pochodzi z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFSŚ). Fundusz ten może być założony przez Spółkę zatrudniającą co (...)

 • Sprzedaż i Marketing - jakie zarobki w branży?

  (...) dużej mierze czas zaostrzającej się walki o najbardziej utalentowanych pracowników odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży. Najwyraźniej widać duże i stale rosnące zapotrzebowanie na (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe 2013: oddano 5% mniej mieszkań niż rok wcześniej

  (...) wyniki działalności w 2013 r.” GUS przedstawia cały szereg parametrów opisujących zmiany zachodzące w tej dziedzinie przemysłu. Analiza w sposób szczególny koncentruje się przy tym na (...)

 • Wyniki finansowe GPW IV-VI 2014

  (...) rok do roku do 20,4 mln zł, a wynik EBITDA osiągnął poziom 32,3 mln zł (+2,7% rdr). Spadek przychodów na rynku finansowym (-6,7% rdr) jest w największym stopniu pochodną niskiej wartości (...)

 • Giełdy światowe z mocną korektą

  (...) jest wiele, chociaż główną są oczywiście dobre dane z USA, które sprzyjają wzrostom rentowności amerykańskiego długu, który z kolei rośnie w obawie przed bardziej jastrzębimi sygnałami (...)

 • Okulary korekcyjne dla pracownika niekiedy z podatkiem

  (...) etatowiec, jak i praktykant) przynajmniej połowę swojego czasu pracy przebywa przed monitorem ekranowym, a z wizyty u lekarza wynika, ze musi nosić , pracodawca sfinansuje mu ich zakup. Sytuacja (...)

 • Eurodolar pozostaje stabilny

  (...) z grona G10 w lipcu. Dzisiejsze dane mogą zadecydować o tym, czy ten trend zostanie utrzymany w sierpniu. Między godzinami 9 a 10 poznamy finalne odczyty PMI dla przemysłu w strefie euro. Powinny (...)

 • Seat Leon ST 2.0 TDI CR FR - między sportem a komfortem

  (...) o Leonie ST? Że jest najładniejszym (przynajmniej w mojej opinii) kombi na rynku. I to nie tylko wśród aut koncernu VW. Bo tu tak naprawdę ma jednego konkurenta, Golfa Varianta, który w (...)

 • Oszczędzanie na emeryturę: zaskakujące preferencje

  (...) które złożyły pozostawienia części swych składek w OFE, trudno wyciągać wniosek o skali naszego zainteresowania emeryturami, to jednak zbieżność tych danych z liczbą Indywidualnych Kont (...)

 • Handel zagraniczny 2013

  (...) wyniósł 206,1 mld USD, a import 208,8 mld USD (wzrost odpowiednio o 11,6% i o 5,2%). Ujemne saldo ukształtowało się w wysokości 2,7 mld USD (w 2012 roku minus 13,8 mld USD). Eksport wyrażony (...)

 • Condo czy lokata bankowa?

  (...) z hotelami wysokiej klasy, a ostatnio również z mieszkaniami i pozycjonowane faktycznie jako alternatywa dla klasycznych narzędzi inwestycyjnych, takich jak fundusze inwestycyjne, lokaty bankowe (...)

 • Downsizing – czy jest się czego bać?

  (...) przyzwoite wartości spalania i osiągi zarezerwowane dla samochodów z dużo większymi jednostkami napędowymi. Tak w skrócie można zdefiniować downsizing – coraz powszechniejszy w motoryzacji (...)

 • Działalność gospodarcza wbrew zakazowi konkurencji wynikającemu z umowy o pracę

  (...) przedmiotu działalności gospodarczej prowadzonej przez pracownika, określonej za pomocą kodów PKD, z przedmiotem działalności pracodawcy, określonym również za pomocą tychże kodów, nie (...)

 • Kancelaria Radcy Prawnego, Michał Siarkiewicz - Oferta i zakres usług związanych z obsługą prawną firm i osób prywatnych. Sieradz.

  Czytaj więcej: Kancelarie radcowskie


strony : [ 1 ]
 
1
sierpień 2014

sierpień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1887
CHF 3,4438
USD 3,1280
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.