eGospodarka.pl

 • Piłsudski na banknocie 20-złotowym

  (...) upamiętnia 100. rocznicę utworzenia Legionów Polskich. Banknot ten jest gratką dla kolekcjonerów, jest to bowiem pierwszy polski banknot polimerowy. Polskie banknoty, zarówno dotychczasowe, jak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-8, poznaj opinie o Pekpol Szynkówka czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pisz.


 • Łatwiejsze inwestycje: bez pozwolenia na budowę

  (...) budowlany jest nadmiernie sformalizowany i zbyt długi, co wydłuża czas potrzebny na rozpoczęcie budowy. Ponieważ rynek budowlany stanowi istotną część gospodarki, to - zdaniem rządu (...)

 • Długi weekend sierpniowy- dokąd jechać i za ile?

  (...) Polaków korzystających z serwisu zaczęło planowanie już w maju. Duża część wyszukiwań połączeń oraz noclegów na okres sierpniowego długiego weekendu odnotowana została również w (...)

 • Czas na marketing mobilny

  (...) mobile Działania prowadzone przez Google są widoczne dla wszystkich użytkowników sieci. Kiedy gigant z Montain View wprowadziło re-design wyszukiwarki w marcu 2014, Jon Wiley - jeden z (...)

 • Rating funduszy inwestycyjnych VII 2014

  (...) zamiast – modne słowo – deeskalacji konfliktu, mamy zdecydowanie do czynienia z jego dalszą eskalacją. Co oczywiste, nie przekłada się to najlepiej na giełdy, zwłaszcza w naszym regionie (...)

 • Zagrożenia internetowe - Polacy świadomi

  (...) badania postaw konsumentów w odniesieniu do problemu i prywatności w mediach elektronicznych, przeprowadzonego na zlecenie EMC przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych. Wcześniej EMC (...)

 • Wynajem mieszkania: pokój czy kawalerka?

  (...) średnio 740 zł, a cena najmu kawalerki to 1530 zł wraz z czynszem dla administracji - podaje portal Domy.pl. Podobnie w innych miastach akademickich - proporcje stawek za najem kawalerek względem (...)

 • "Finansowanie od ręki” dla firm w BOŚ Banku

  (...) do małych i średnich firm, rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. Produkt ten dedykowany jest m.in. tym przedsiębiorcom, którzy w krótkim czasie muszą zdobyć środki na (...)

 • Upadłości firm VII 2014

  (...) dotyczyły firm mających zsumowany ostatni znany obrót na poziomie ok. 830 milionów złotych, a zatrudniały łącznie (według ostatnich dostępnych danych) ok. 2,8 tys. osób. Paradoks numer 1 (...)

 • Indeksy giełdowe starają się odrabiać straty

  (...) natomiast indeks chińskich spółek notowanych na giełdzie w Hong Kongu ponad -1,1%. Również silne spadki mieliśmy w Japonii – notowania indeksu Nikkei225 zakończyły się -1,0% pod kreską (...)

 • Elektroniczne deklaracje i zeznania podatkowe w 2015 roku

  (...) PIT i podmioty niepełniące funkcji płatnika w tym podatku będą mieli obowiązek przekazywania organom podatkowym informacji o dochodach podatników wyłącznie . Możliwość przekazywania tej (...)

 • Sektor usług w centrum uwagi

  (...) rynków akcji na odczyt z USA. Hiszpański PMI dla usług wyniósł 56,2 pkt. wobec konsensusu 55,2 pkt., co potwierdza pozytywny trend nakreślony przez dane wstępne z Niemiec i strefy euro (...)

 • Obroty na rynkach GPW VII 2014 r.

  (...) wyniosła w lipcu 2014 r. 18,7 mld zł, co oznacza spadek o 0,7% rok do roku. W okresie od stycznia do lipca 2014 r. nieznacznie (o 4,4% rdr) spadła wartość obrotów sesyjnych, osiągając poziom (...)

 • Giełdy w Europie ze zwyżkami mimo spadków w Azji

  (...) na to, że na rynki wróci optymizm, ale poranne zwyżki oparte były przede wszystkim na wierze w to, że po ubiegłotygodniowej przecenie zrobiło się tanio, zaś przyczyny spadków (sankcje (...)

 • Osiedle Pod Słońcem - rusza budowa III etapu

  (...) powstanie 4- i 6-piętrowy budynek o rzucie litery C z wewnętrznym dziedzińcem ze 124 mieszkaniami. Na elewacjach zaplanowano boniowanie oraz ciepłą kolorystykę – biel i beże. W wybranych (...)

 • Peugeot 3008 1.6 HDi Active, czyli komfort przede wszystkim

  (...) Jednym się podoba, drugim nie za bardzo. Nie ma jednak wątpliwości, że wzbudza zainteresowanie i przyciąga wzrok. Trzeba też uczciwie przyznać, iż face lifting, który go nie tak dawno (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne V 2014

  (...) „Biznes, finanse, prawo” na pierwszym miejscu, podobnie jak w , Grupa Onet-RASP z zasięgiem 21,9%. Na drugim miejscu nadal Grupa Wirtualna Polska (zasięg: 20,5%), z kolei Grupa Money.pl (...)

 • Leasing samochodowy: odpowiedzialność leasingobiorcy

  (...) ograniczone zastosowanie. Rynek to przestrzeń, w której panują bezwzględne warunki, w szczególności w relacjach między przedsiębiorcami. W przypadku kontraktów okresowych, a bez wątpienia (...)

 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany VII 2014

  (...) r. weszła w życie część przepisów ustawy z dnia 24 maja 2013 r. o zmianie ustawy (Dz. U. z 2013 r., poz. 941, ze zm.), na podstawie których: wprowadzono możliwość samodzielnego uzyskiwania (...)

 • P.H.U "Wędlinka" Piotr Gajewski Spółka Komandytowa - Rozbiór mięsa wieprzowego. Prezentacja firmy, oferta, transport, dane kontaktowe. Dobrydział.

  Czytaj więcej: Wieprzowina


strony : [ 1 ]
 
5
sierpień 2014

sierpień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1679
CHF 3,4233
USD 3,1121
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.