eGospodarka.pl

 • Boeing wchodzi na rynek specjalistycznych smartfonów

  (...) i Silent Circle zaprezentowały w trakcie konferencji Mobile World Congress ultra-bezpieczny telefon . Wydawać by się mogło, że nic nie przebije ich modelu, do momentu w którym , producent znany (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Kontrakt menadżerski, poznaj opinie o Meat Company Wojnicz Baleron Janosika wojnicki czy przeglądaj oferty pracy z miasta Bielsko-Biała.


 • Parlament Europejski ogranicza emisję CO2 w spalinach samochodowych

  (...) z głównych tematów była emisja dwutlenku węgla, związana z korzystaniem z . Głosowano nad ustawą, która ma nakazać producentom zmniejszyć emisję szkodliwego gazu. Obecnie jest to 130 (...)

 • WIG20 traci 0,4 procent

  (...) czwartkowej sesji warszawskie indeksy opierały się złym nastrojom, związanym z sytuacją na Ukrainie. Niepokój szybko wziął górę i główne indeksy poszły mocno w dół. WIG20 w ciągu (...)

 • Polacy wybierają bezpieczne inwestowanie

  (...) na rachunkach gospodarstw domowych wzrosło w styczniu o 6,18 mld zł (1,15 proc. m/m) do 542,66 mld zł. W zdecydowanej większości środki te powędrowały na lokaty terminowe, których stan (...)

 • Getin Bank wprowadza kartę Visa SimplyOne

  (...) to bank-wydawca ustala, jakie dwie z trzech możliwych funkcji będą na niej zapisane – funkcja debetowa, kredytowa czy przedpłacona. Jedna z tych funkcji (np. ) zostaje wybrana jako domyślna i (...)

 • Wyroby tytoniowe: nowe przepisy już wkrótce

  (...) Głównym celem zmiany dyrektywy jest poprawa funkcjonowania unijnego rynku wewnętrznego przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu ochrony zdrowia publicznego. Komisja była niejednokrotnie (...)

 • Rynek magazynowy w Europie Środkowej 2013

  (...) przemysłowych i magazynowych na Europę Środkową firmy Cushman & Wakefield, powiedział: „Europa Środkowa dużo zyskuje na sąsiedztwie Niemiec, które są kołem zamachowym europejskiej (...)

 • Pośrednicy nieruchomości walczą o klientów

  (...) 1 stycznia br. praktycznie wszystkie wymogi, związane z dostępem do zawodu . Do prowadzenia usług pośrednictwa nieruchomości nie jest już potrzebna licencja, nie obowiązują także przepisy (...)

 • Zdolność kredytowa wyższa o 1/4

  (...) a także poluzowanie przez KNF polityki kredytowej, a w szczególności wydłużenia okresu spłaty przy liczeniu , to główne składowe, które złożyły się na wzrost przeciętnej zdolności (...)

 • Konfederacja Lewiatan o Rekomendacji U

  (...) brokera jest zabronione, przez co niezrozumiałe jest oczekiwanie, aby banki pełniły rolę doradców w zakresie innych produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku (np. informowały o (...)

 • Eurodolar – spadki

  (...) spadł do 1.3643 USD Obecnie euro jest notowane nieznacznie wyżej na poziomie 1.3648 USD. Dziś w kalendarzu: 07:45 (Szwajcaria) - PKB n.s.a. (r/r), IV kw. (1,7%, prognoza 2%, poprzednio 2,1%) (...)

 • Polski eksport stabilnie do przodu

  (...) Eksport był w ostatnich latach motorem polskiej gospodarki – warto uświadomić sobie, jaką drogę przebyliśmy przez ostatnie ćwierćwiecze. – Przez 25 lat wolnego rynku w Polsce nasz (...)

 • Mieszane nastroje na rynkach wschodzących

  (...) Federalnej w Kongresie mają miejsce dwa dni z rzędu. W efekcie to drugie nie budzi już tak dużego zainteresowania rynku. Tym razem jednak od poprzedniego wystąpienia minęło ponad dwa tygodnie. (...)

 • Możliwe neutralne otwarcie na europejskich rynkach akcji

  (...) jednak znacząca, bo po pierwsze S&P zdołał wyjść na zero w końcówce sesji i tym samym nie zamknął za sobą drzwi – wciąż możliwy jest atak na nowe szczyty. Po drugie kontrakty na S&P (...)

 • Służba zdrowia: globalne perspektywy 2014

  (...) służbę zdrowia na świecie będą stanowić 10,5 proc. globalnego PKB. W Ameryce Północnej w tym roku na służbę zdrowia zostanie przeznaczone aż 17,4 proc. PKB, w Europie Zachodniej będzie (...)

 • S&P500 traci impet. Dane z rynku nieruchomości nie pomagają

  (...) zachowywały się dzisiaj akcje spółek, które zaraportowały relatywnie dobre wyniki finansowe za IV kwartał. Tesla – producent samochodów elektrycznych, wzrósł dzisiaj o 2%, po tym jak (...)

 • Urlop wychowawczy dla przedsiębiorców

  (...) na okres od 30 dni do dwóch lat. W niektórych sytuacjach możliwy jest jednak także dłuższy okres zawieszenia. Od września 2013 r. przedsiębiorcy, którzy prowadzą co najmniej 6 miesięcy i (...)

 • Kto porzucił media dla PR?

  (...) PKO Leasing, Leszek Jarosz objął stanowisko Communication Officera Grupy Pracodawców Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, natomiast Joanna Komolka kontynuuje karierę jako rzeczniczka (...)

 • Kaspersky Fraud Prevention

  (...) Lab oraz B2B International 98% użytkowników korzysta z usług bankowości online oraz dokonuje zakupów w Sieci, a 38% używa do tego celu swoich . Szeroko wykorzystywane płatności elektroniczne (...)

 • Większa nerwowość na rynkach finansowych

  (...) Wielkiej Brytanii okazały się nie mieć dla rynków większego znaczenia gdyż zgodnie z oczekiwaniami nie doszło rewizji odczytu PKB, który pozostał na poziomie 0.7%. W tej sytuacji do (...)

 • Najlepsze banki II poł. 2013 r.

  (...) celu wyłonienie banku, który oferuje klientom wszystkie swoje produkty w najbardziej atrakcyjnych cenach – mówi Jacek Kasperczyk, analityk porównywarki finansowej Comperia.pl. – W tym celu w (...)

 • Kia Carens 1.6 GDI L - ciekawa propozycja dla biznesu

  (...) nie zdziwił, gdyby Carens nazywał się Grand Cee’d. I nie jest to wcale przytyk. Auto jest bardzo podobne do swojego kompaktowego kuzyna. Powiem więcej, jestem bardziej niż pewny, że paluszki (...)

 • Sposób płatności w sklepie online ma znaczenie

  (...) dobrze się zastanowić. Sposób, w jaki uregulujemy należność wobec e-sklepu wpływa przecież nie tylko na bezpieczeństwo transakcji, ale także na termin dostarczenia zamówionego towaru oraz (...)

 • Ranking kont oszczędnościowych II 2014

  (...) wynika, że w bankach trzymamy ponad 536 mld zł. Oznacza to, że w ciągu roku stan naszych oszczędności powiększył się o prawie 32,3 mld zł. Nie cieszmy się jednak przedwcześnie - jeśli (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje do poziomu 1,3650

  (...) kontekście przyszłotygodniowej decyzji ECB ws. stóp procentowych – podaż pieniądza M3 (10:00) oraz inflację CPI z Niemiec (14:00). Ponadto z USA poznamy dynamikę zamówień na dobra (...)

 • BT Sport, Częstochowa - Oferuje urządzenia i sprzęt sportowy.

  Czytaj więcej: Sport i rekreacja


strony : [ 1 ] . 2
 
27
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1851
CHF 3,4407
USD 3,0655
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.