eGospodarka.pl

 • Kursy walut 17-21.02.14

  (...) umocnienia polskiej waluty. Kurs EUR/PLN wzrósł maksymalnie do 4,1850, a USD/PLN do 3,0550. Uważamy, że w najbliższych dniach wraz ze spadkami eurodolara, wzrosty par złotowych zostaną (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Uprawnienia rodziców - oświadczenie pracownika, poznaj opinie o Gold Drop Ługa Krochmal Spray czy przeglądaj oferty pracy z miasta Łaziska Górne.


 • Rynek walutowy 17-21.02.14

  (...) do dolara, a bardzo mocnymi impulsami do wyprzedaży wspólnej waluty okazały się wczorajsze gorsze odczyty indeksów PMI dla przemysłu i usług (za luty) z najważniejszych gospodarek Strefy (...)

 • WIG20 podążał za rekordzistami

  (...) od odrabiania strat, poniesionych dzień wcześniej. Początkowo niedźwiedzie usiłowały zaznaczyć swoją obecność, jednak zabrakło im siły, by przeciwstawić się rosnącej chęci części (...)

 • EUR/USD - ponad wsparciem (1.3670-1.3690 USD)

  (...) doszło do spadków. Z porannego szczytu (1.3762 USD) kurs euro zniżkował do 1.3687 USD. Była to reakcja na gorsze dane w postaci indeksów PMI. W południe rozpoczęło się odbicie. Dotarło do (...)

 • UOKiK wykrywa niedozwolone porozumienie Flint Group Polska

  (...) są porozumienia, których celem lub skutkiem jest wyeliminowanie lub . Jedną z niedozwolonych praktyk jest podział rynku. Spółki zamiast konkurować dzielą między siebie terytorium, towary lub (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości I 2014

  (...) Cen Transakcyjnych utrzymuje się na stabilnym poziomie, wahając się w przedziale 800-820 punktów. Najnowsze notowanie wskaźnika (obejmujące transakcje dokonane przez klientów Home Broker i (...)

 • Zeznania PIT 2013: wspólne rozliczenie z dzieckiem

  (...) w art. 6 ust. 4 ustawy o od osób fizycznych. I tak od dochodów rodzica lub opiekuna prawnego, podlegającego w Polsce nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu, będącego panną, kawalerem (...)

 • Ferie zimowe z dofinansowaniem bez podatku dochodowego

  (...) nieodpłatnych świadczeń trzeba potraktować jako przychód i zapłacić od nich podatek. Ustawodawca przewidział jednak sytuacje, które pozwalają na skorzystanie ze zwolnienia od podatku, a tym (...)

 • Intrastat czyli informacja o przepływie towarów w UE

  (...) towarami między krajami należącymi do UE. Dzięki systemowi Intrastat przekazywane są informacje o dokonanym przywozie lub wywozie towarów pomiędzy państwami członkowskimi. System Intrastat (...)

 • WIG20 czeka na gospodarkę, czy ostrzega?

  (...) warszawskiej giełdy ustanowiły szczyt trwającej od lutego 2009 r. hossy, stanowiącej odreagowanie wcześniejszego załamania, po globalnym kryzysie finansowym i będącej jego konsekwencją (...)

 • Ochrona konkurencji i konsumentów: nowe strategie

  (...) Urzędu dwa główne dokumenty wyznaczające priorytety rządu na najbliższe 5 lat w ochronie konkurencji i konsumentów zostały przygotowane razem. - Połączenie oraz zagadnień konsumenckich (...)

 • Likwidacja środków trwałych i sprzedaż złomu w podatku CIT

  (...) Spółka dokonuje likwidacji materiałów, wyposażenia i całkowicie umorzonych. W tym procesie uzyskiwany jest oraz zużyty olej przepracowany z silników pojazdów w wyniku wymiany na nowy (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne II 2014

  (...) jest aktualne zestawienie Invigo, w którym układ banków pozostaje zbliżony do tego z poprzedniego miesiąca. Informacją, na którą warto zwrócić uwagę jest fakt podwyżek marży w Banku (...)

 • Czy giełdowe firmy deweloperskie dają zarobić?

  (...) WIG-deweloperzy wyniósł na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy niespełna 10 procent. To zdecydowanie skromny wynik, nie tylko w kontekście potencjału tego segmentu rynku z czasów poprzedniej (...)

 • Firmy wodno-kanalizacyjne okiem UOKiK

  (...) dominującej, 24 w sprawie naruszenia zbiorowych interesów konsumentów, ponad 600 tys. zł łącznych kar — to efekt działań w 2013 r. wobec przedsiębiorców dostarczających wodę i (...)

 • Unidevelopment S.A. buduje Osiedle Czarnieckiego na Wildzie

  (...) mieszkań, a jego realizacja podzielona została na trzy etapy. Wykonanie pierwszego z nich rozpoczęło się w listopadzie ub.r. - W I etapie osiedla wybudowanych zostanie 185 mieszkań o (...)

 • Pokolenie Y a rynek pracy 2014

  (...) obecnie w szeregi kadry kierowniczej, w 2025 roku będą stanowić aż 75 proc. aktywnej zawodowo części społeczeństwa. Ich wpływ na kształt biznesu będzie systematycznie wzrastał. Już teraz (...)

 • Najlepszy bank dla lokat i inwestycji - luty 2014

  (...) kątem szerokości gamy produktów inwestycyjno-depozytowych. W ankietach zadała bankom szereg pytań, m.in. o to czy w można założyć lokaty ze stałym / zmiennym oprocentowaniem, czy można (...)

 • Wynagrodzenia Polaków w 2013 roku

  (...) mediana całkowitego wynagrodzenia brutto wyniosła 4 050 PLN. Oznacza to ,że w porównaniu z rokiem płace uczestników badania wzrosły jedynie o 1,2%. Połowa osób biorących udział w badaniu (...)

 • Jak rodzice dbają o bezpieczeństwo dzieci w Internecie?

  (...) ESET 77% brytyjskich rodziców kupiło w ubiegłym roku swoim dzieciom co najmniej jedno urządzenie, które może łączyć się z siecią. Tylko 45% osób z tej grupy przyznało, że wykorzystuje (...)

 • Odczyty PMI rozczarowały, jednak nie popsuły nastrojów

  (...) dostarczyły niejednoznaczny obraz amerykańskiej gospodarki. Inflacja CPI, która wyniosła 0.1% pokazuje, że słowa Janet Yellen, która niedawno mówiła, iż nie widzi wyraźnej presji (...)

 • Wielka Brytania i Kanada w centrum uwagi

  (...) inwestorów będzie odczyt inflacji CPI i sprzedaży detalicznej z Kanady. Konsensus rynkowy wynosi odpowiednio 1,3% r/r i 0,5% m/m. Po słabych, środowych danych o sprzedaży USDCAD powrócił do (...)

 • Smartfon Acer Liquid E3

  (...) cala) wykorzystujący możliwości high-definition oraz technologii IPS, pozwalającej uzyskać wyraźniejszy obraz niezależnie od kąta patrzenia. Urządzenie waży zaledwie 135 gramów, zaś jego (...)

 • Fiat 500L Trekking 1.6 Multijet ciekawie wygląda i dobrze jeździ

  (...) Fiata tym, czym Countryman dla Mini. Styliści pobawili się konwencją i zrobili z miejskiego malucha urocze, rodzinne jeździdełko z nieco lepszymi właściwościami terenowymi. W 500L brakowało (...)

 • Polski sektor bankowy: doświadczenia zakupowe klientów

  (...) odwiedzamy którąkolwiek z restauracji McDonald’s, KFC lub kawiarni Starbucks jesteśmy pewni, że za każdym razem zostaniemy podobnie obsłużeni. Czujemy, że nie dzieje się tak przypadkowo i (...)

 • Rogala - Handel kamieniem budowlanym: granitem, marmurem, trawertynem. Sprzedaż płyt i bloków na wymiar.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ] . 2
 
21
luty 2014

luty 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
24
25
26
27
28
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1681
CHF 3,4149
USD 3,0389
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.