eGospodarka.pl

 • Wakacyjna praca a prawo do ulgi prorodzinnej

  (...) z wakacyjnej pracy stanowią dla celów podatkowych przychód. Sposób jego opodatkowania zależy od formy zatrudnienia. W przypadku uzyskiwania należności z umowy o pracę mamy do czynienia z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-39, poznaj opinie o Bosch SGS 56M08EU czy przeglądaj oferty pracy z miasta Piotrków Trybunalski.


 • Polski przedsiębiorca narzeka na ZUS i US

  (...) nie odprowadzałby podatków, składek na ubezpieczenie społeczne czy też nie miał rachunku bankowego. Przedsiębiorcy są więc niejako zmuszeni do współpracy z różnego typu instytucjami, bo (...)

 • Wyniki Megapanel V 2011

  (...) niezgrupowanych wg zasięgu miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 90,99 proc., drugie miejsce zajmuje Grupa Onet.pl z zasięgiem wynoszącym 73,77 proc., na pozycji trzeciej znajduje (...)

 • Bezpieczne porady prawne online

  (...) prawnikom na znaczne obniżenie cen za swoje porady. Jednak jak mieć pewność, że atrakcyjna cena zagwarantuje dobrą jakość rozwiązania naszego problemu prawnego? Co warto wiedzieć przed (...)

 • Debiut D.B.B.Green Energy SA na NewConnect

  (...) S.A. oferuje Hydrodynamiczne Wytwornice Kawitacji, urządzenia usprawniające pracę oczyszczalni ścieków i gwarantujące im szereg korzyści ekonomicznych. Hydrodynamiczna Wytwornica Kawitacji (...)

 • Web-Mar - Firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, a także promocją stron w internecie. Świadczy także kompleksowe usługi komputerowe - serwis, naprawa, doradztwo.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
23
lipiec 2011

lipiec 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9760
CHF 3,3564
USD 2,7601
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.