eGospodarka.pl

 • Kurs euro kontynuuje spadki

  (...) szczególnie dobrze na tle wieści płynących z innych krajów Unii Europejskiej, a w szczególności zniżkujących kolejny miesiąc indeksów PMI. Negatywnego wydźwięku dodała agencja (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o sprzedaż lokalu, poznaj opinie o Olympus µ[mju] DIGITAL 600 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Trzebnica.


 • Na papierach JSW pierwszego dnia zarobili tylko najszybsi

  (...) wyceniano na blisko 141 PLN, ale kilkuzłotowy, szybki zysk zdążyli zrealizować tylko nieliczni spośród prawie 170 tys. inwestorów indywidualnych, którzy nabywali papiery po 136 PLN, bo już (...)

 • GPW: notowania WIG20 spadły o 0,75%

  (...) stała pod znakiem debiutu akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Przypadł on w momencie, w którym światowe parkiety po kilku dniach wzrostów wyhamowały tę tendencję. Inwestorzy, którzy (...)

 • Umowa zlecenia uczniów a składki ZUS

  (...) średniej i zdaniu matury nie kontynuuje nauki, ale przed 1 września tego samego roku podejmuje zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, należy zgłosić z umowy zlecenia do obowiązkowych (...)

 • Bank BPH obniża prowizję od kredytu hipotecznego

  (...) hipotecznych prowizja została obniżona o 0,6 punktu procentowego – do 2,9% kwoty kredytu. Co więcej, prowizja może wynieść 0%, gdy klient przystąpi do ubezpieczenia od ryzyka utraty (...)

 • Symantec Backup Exec 2010 w "chmurze"

  (...) Wyższa wydajność tworzenia kopii zapasowych i deduplikacji w środowiskach wirtualnych Technologia Symantec V-Ray, wbudowana bezpośrednio w oprogramowanie Backup Exec 2010 R3 pozwala łatwiej (...)

 • Budowanie wizerunku firmy i produktów

  (...) miękkiego zarządzania organizacjami nabrały istotnego znaczenia. Jednym z takich zagadnień, obejmujących samą firmę jako organizację jest wizerunek firmowy. Pod tym pojęciem rozumiana jest (...)

 • Przetargi reklamowe w Polsce I-VI 2011

  (...) postępowań? Najwięcej postępowań przetargowych rozstrzygnięto w marcu i kwietniu: ogłoszono prawie po 200 wyników (ok. 20%). Najmniej opublikowano na początku roku: w styczniu ogłoszono (...)

 • Badania lekarskie obowiązują także wiceprezesa

  (...) którym został nawiązany stosunek pracy, nie wykonuje badań okresowych, mimo iż dział kadr wydał skierowanie. Czy pracownik wykonujący pracę w randze wiceprezesa zarządu musi wykonywać (...)

 • Uchylenie się od skutków podatkowych oświadczenia woli

  (...) cywilnego w razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Można powoływać się tylko na błąd uzasadniający przypuszczenie (...)

 • Oferta VOD w Plusie

  (...) się prostotą płatności oraz niską ceną. Użytkownicy sieci Plus będą mogli oglądać pojedyncze filmy płacąc za nie SMSem lub subskrybować odnawialne co 30 dni pakiety umożliwiające (...)

 • Rozwiązanie umowy leasingu: rozliczenie VAT

  (...) 2010 r. firma (leasingobiorca) zawarła z leasingodawcą porozumienie w sprawie wcześniejszego rozwiązania leasingu operacyjnego samochodu osobowego. W porozumieniu leasingobiorca wskazał podmiot (...)

 • Kredyt częściej na samochód używany

  (...) ciągu ostatnich 12 miesięcy obserwujemy zmianę preferencji odnośnie daty produkcji samochodu. - Od lipca 2010 roku do marca 2011 roku ponad połowa zapytań dotyczyła kredytów na zakup nowego (...)

 • "Super" ulga - kredyt podatkowy?

  (...) czas skusiłaby każdego. Jeśli do tego taki kredyt byłby całkowicie za darmo, bez żadnych odsetek, każdy wyciągnąłby rękę po pieniądze. Bo odroczenie terminu płatności podatku na (...)

 • Centrum handlowe Dekada Myślenice

  (...) uruchomiony przez nas obiekt wchodzący w skład nowej sieci centrów handlowych Dekada. Chcieliśmy zdążyć z oddaniem obiektu przed najbardziej gorącym okresem turystycznym. Inwestycja miała (...)

 • Spółka jawna: sprawozdanie finansowe do KRS?

  (...) tym podatkiem podlega nie sama spółka jawna, a jej wspólnicy. Art. 24a ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej updof) mówi natomiast, że osoby fizyczne, spółki cywilne (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe VI 2011

  (...) w ordynacji podatkowej i perspektyw ucieczki części depozytów nader mocno podnoszą oprocentowanie krótkoterminowych lokat. Na przestrzeni miesiąca aż 21 instytucji zdecydowało się na zmiany (...)

 • Nieuczciwe praktyki rynkowe a prawa konsumenta

  (...) najlepszy sposób na zdobycie klienta. Znaczna część konsumentów zaopatruje się w rzeczy, które nie są pierwszej potrzeby, tylko w okresie wyprzedaży. Jest to najprostszy sposób na (...)

 • Park Chojnów - domy pod Warszawą

  (...) już oddana do użytku to zespół 27 domów w tradycyjnym stylu dworkowym, posiadającymi własne działki. Mowa tu o pierwszej fazie, gdyż dwie kolejne będą powstawać z rozróżnieniem na (...)

 • Najlepsze fundusze otwarte I-VI 2011

  (...) zanotował co prawda dodatnią stopę zwrotu, ale nieco ponad 2% w okresie półrocza to nie jest zysk jakiego oczekują podejmujący ryzyko inwestowania w papiery udziałowe. Na minusie znalazł (...)

 • Decyzje RPP a zdolność kredytowa

  (...) lipcu znacznie spadła maksymalna zdolność kredytowa trzyosobowej rodziny z dochodem 5 tys. zł netto, która chciałaby zaciągnąć dług na 30 lat. Dziś może ona pożyczyć w rodzimej walucie (...)

 • Ceny surowców - wyraźny wzrost

  (...) surowcowe „nadrabiały” straty do amerykańskiego rynku akcji, który bardzo silne wzrosty odnotował w ubiegłym tygodniu. Oil, Copper – surowce drożeją w nadziei na wzrost (...)

 • Kraje z grupy PIIGS nie dają o sobie zapomnieć

  (...) Investors Service obniżyła rating Portugalii aż o cztery stopnie do Ba2, uznawanego powszechnie za "śmieciowy". Jako uzasadnienie podano wysokie ryzyko towarzyszące prawdopodobnej konieczności (...)

 • Debiut Venture Capital Poland SA na NewConnect

  (...) S.A. jest spółką inwestycyjną, koncentrująca się na budowaniu portfela spółek poprzez wspieranie ich finansowo, organizacyjnie i biznesowo. Wartość oferty prywatnej wyniosła prawie 3 mln (...)

 • Indeks Nikkei wzrósł po raz siódmy z kolei

  (...) bardzo spokojnie nawet po informacji o obniżeniu przez Moody's ratingu Portugalii o cztery stopnie, co potencjalnie grozi wciągnięciem Lizbony w oko kryzysu finansowego w Europie (chwilowo (...)

 • Des Tour - Wynajem autobusów i mikrobusów.Przewozy dzieci do szkół, dowóz pracowników, przejazdy i pielgrzymki.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : [ 1 ] . 2
 
6
lipiec 2011

lipiec 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9531
CHF 3,2635
USD 2,7531
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.