eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Ceny mieszkań: czy jest jeszcze przestrzeń dla podwyżek?

  (...) S.A. Ceny w większości miast są wyższe niż w 2007/2008, więc można mówić o rekordzie. Należy jednak pokreślić, iż teraz znajdujemy się w całkiem innych realiach rynkowych, tym samym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ER ZAS-68, poznaj opinie o Luksja Rituals Japanese Spa nawilżający płyn do kąpieli czy przeglądaj oferty pracy z miasta gostyń.


 • Co odpowiada za rekordową wartość rynku budowlanego?

  (...) badawczej Spectis „Rynek budowlany w Polsce 2019-2025”, dowodzi, że już w nadchodzącym roku wartość rodzimego może osiągnąć rekordowe 250 mld zł. Wartość imponująca chociażby (...)

 • Sektor publiczny w końcu w nowoczesnych biurach?

  (...) zauważalnie większe zainteresowanie wynajmem powierzchni w nowoczesnych biurowcach, zarówno w Warszawie, jak i w największych miastach w Polsce. Zmiana siedziby to w przypadku wielu urzędów (...)

 • Nowe projektory laserowe Optoma

  (...) modele o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Pierwszy z nich wyświetla obraz o jasności 4 500 ANSI lumenów i przekątnej do 300 cali (z odległości 9,3 m). Drugi to model krótkiego (...)

 • Gdzie po nowe mieszkania pod Warszawą?

  (...) bazie BDL … Informacji na temat liczby budowanych mieszkań pod Warszawą, najlepiej jest szukać w Banku Danych Lokalnych GUS. Wspomniany serwis Głównego Urzędu Statystycznego podaje między (...)

 • O ile obniżka podatku PIT zwiększy emerytury?

  (...) nawet kilkaset złotych. Wszystko jednak zależy od wysokości uzyskiwanych przez nich świadczeń. Ci, którzy pobierają minimalną kwotę 1100 zł, na rękę otrzymają o 8 złotych więcej niż (...)

 • Gazety cyfrowe czy drukowane: jakie preferują czytelnicy?

  (...) opinii na temat wydań drukowanych i cyfrowych, jednak nie ma konkretnych argumentów przemawiających za jedną z form. Część osób mówi, że prasa drukowana umiera. Nic bardziej mylnego. Co (...)

 • Fiskus nie może bezkarnie podwyższać zabezpieczenia majątkowego

  (...) 2019 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi w sprawie, w której organy celem ustanowienia zabezpieczenia na majątku przedsiębiorcy określiły wysokość ciążącego na nim zobowiązania, a (...)

 • Wynajem mieszkania w podatku VAT

  (...) Wnioskodawca w ramach prowadzonej działalności gospodarczej będące jego środkiem trwałym na podstawie zawartej z klubem siatkarskim. Z zawartej umowy wyraźnie wynika, że dotyczy ona lokalu (...)

 • Giełda 5 x bardziej ryzykowna niż rynek nieruchomości

  (...) aż o tyle spadły podczas fali przecen notowania ważnych giełdowych indeksów przy okazji wybuchu ostatniego kryzysu. Pod uwagę wzięliśmy rodzimy WIG 20, ale też amerykański S&P500, niemiecki (...)

 • Gdzie wynagrodzenia gonią ceny mieszkań?

  (...) mieszkań oraz ich dostępności, koncentruje się na sześciu krajowych metropoliach (Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu oraz Gdańsku). W tych wiodących miastach skupia się około (...)

 • Małe agencje reklamowe mają duże długi

  (...) raport Starcom dowodzi, że w badanym okresie rosły jedynie wydatki na (o 7,8 proc.) oraz kinową (o 6,4 proc.). Spadki odnotowała telewizja (o 1,8 proc.), radio (o 1,3 proc.), prasa (o 9,5 proc.) (...)

 • Komu zagraża rotacja pracowników? SSC/BPO

  (...) kancelarii prawnych, a także produkcji przemysłowej i logistyki. O ile jednak w pierwszych z wymienionych jest ona zjawiskiem zupełnie naturalnym, o tyle już w branży SSC/BPO utrzymanie kadr i (...)

 • Zrównoważony budżet państwa 2020. Jednak sukces?

  (...) budżetowych jest tym bardziej godne podziwu, że nastąpiło w czasach rozbudowanej na dotąd niespotykaną skalę polityki socjalnej. Warto podkreślić również, że nawet w ostatnich kilku (...)

 • O tragicznych skutkach podwyżki płacy minimalnej

  (...) przykład sukcesu gospodarczego niż Korea Południowa. Nieprzerwany od 20 lat łączy się z niskim zadłużeniem publicznym i utrzymującą się od ponad dekady wysoką nadwyżką na rachunku (...)

 • Czy każda umowa o pracę uprawnia do zwolnienia z podatku młodych?

  (...) sierpnia 2019 r. art. 21 ust. 1 pkt 148 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej ustawa o PIT), wolne od podatku dochodowego są przychody ze stosunku służbowego, stosunku pracy (...)

 • Dolar pozostaje mocny

  (...) okresie mocno wyhamował. Wysokie wartości indeksu pokazują jednak, że nie aż tak mocno jak obawiał się tego rynek. Innymi słowy: wzrost jest słabszy niż rok temu, ale lepszy niż (...)

 • Korepetycje - ile zarobisz w 2019 roku?

  (...) informacji zawartych w ogłoszeniach korepetytorów na stronach internetowych. W analizie uwzględniliśmy ponad 150 000 ogłoszeń. Dane zostały zebrane w lipcu 2019 roku. W artykule opieramy się (...)

 • Jak rekrutacja wpływa na rentowność firmy? 9 kluczowych wskaźników

  (...) o efektywności działań prowadzonych w przedsiębiorstwie jest rentowność. To właśnie ona pokazuje nam, czy firma jest prawidłowo zarządzana, a także czy posiada zasoby konieczne do (...)

 • Pracownicy z Ukrainy chcą walczyć z barierą językową

  (...) naukę języka polskiego. Ci, którzy planują pracę w naszym kraju, chcą bez przeszkód porozumiewać się z pracodawcą. Do nadrobienia jest sporo. Jak wynika bowiem z badania zrealizowanego (...)

 • Na rynku inwestycyjnym nie widać zagrożeń

  (...) Savills, przygotowanego przy okazji globalnego programu badawczego Impacts, ubiegłoroczna aktywność inwestorów na globalnym rynku nieruchomości zasłużyła sobie na miano rekordowej - wartość (...)

 • Stacja Wola w Warszawie. Ponad 1000 mieszkań smart home

  (...) zapewni swoim mieszkańcom smart rozwiązania, mobilność oraz ułatwi im życie w poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Osiedle powstaje z myślą o młodych, uwzględniając przyzwyczajenia i (...)

 • Małe centra handlowe tracą klientów

  (...) pytanie dostarczają nam rezultaty opracowanego przez Retail Institute raportu „Experts Review - wyniki centrów i sieci handlowych w II kw. 2019”. Opracowanie, bazujące na badaniach (...)

 • Usługi w chmurze. Znane i lubiane?

  (...) pełnoletnich Polaków* wskazuje, że niemal co drugi z nich ma pozytywny stosunek do użytkowania chmury w sektorze publicznym. Szczególnie uwidacznia się to w grupie respondentów pomiędzy 18. a (...)

 • 8000 zł kary za brak OC?

  (...) 5000 zł Warto podkreślić, że podwyższenie nie wymaga od rządzących podejmowania żadnych dodatkowych czynności. Podniesienie stawek następuje bowiem automatycznie, za sprawą uregulowań (...)

 • Came Polska - Producent automatyki przemysłowej oraz użytkowej. Warszawa.

  Czytaj więcej: Bramy i ogrodzenia


strony : [ 1 ] . 2
 
27
wrzesień 2019

wrzesień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3866
CHF 4,0439
USD 4,0154
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.