eGospodarka.pl

 • Odpowiedzialność wspólników za zaległości podatkowe spółek

  (...) odpowiedzialności wspólników za zaległości podatkowe spółki reguluje art. 115 Ordynacji podatkowej. Zgodnie z tymi przepisami wspólnicy spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, a także (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WU, poznaj opinie o Amica PGCZ7211 czy przeglądaj oferty pracy z miasta lębork.


 • Czy ograniczać koszty z tytułu przejazdów taksówkami?

  (...) ustawodawca wyłączył z kosztów podatkowych część opłat za , ich leasing czy wydatków eksploatacyjnych. Przypomnijmy, nie zalicza się do kosztów podatkowych dotyczących opłat (...)

 • Upominki dla pracowników opodatkowane jak darowizny a nie pensja?

  (...) Spółka z o.o. zamierza przekazywać swoim z okazji bądź wieloletniego jubileuszu pracy. Okazji do wręczania takich prezentów może być więcej. Upominkami będą zegarki, złote monety (...)

 • Deweloperzy a przekształcenie użytkowania wieczystego we własność

  (...) Warszawie urzędy nadal nie wystawiły odpowiednich zaświadczeń. To znacząco utrudnia działalność na tym rynku. Monika Perekitko, członek zarządu Matexi Polska Mamy trudności z , dotyczą (...)

 • Jak funt reaguje na wydarzenia w Wielkiej Brytanii? Co z Brexitem?

  (...) brytyjskiego w parach z głównymi walutami, jak i ze złotym, wykazywał się zwiększoną zmiennością ze względu na dość dramatyczny rozwój sytuacji w . W sierpniu funt brytyjski otrzymał (...)

 • Szczecin. Co wyróżnia najmniejszy rynek biurowy w Polsce?

  (...) w badaniu Cushman & Wakefield. Obecnie oferuje on najemcom 161 000 mkw. nowoczesnej powierzchni, która w większości usytuowana jest w centrum miasta. W pierwszej połowie roku zdołał się on (...)

 • Jak powstrzymać formjacking?

  (...) incydenty, które przypisywano atakom formjacking, nadwyrężyły bezpieczeństwo prawie 1,4 mln kart płatniczych. Największa ilość zakończonych z sukcesem ataków (49%) dotyczyła handlu (...)

 • Co czeka rekrutację i HR w najbliższych 10 latach?

  (...) przyniesie rynkowi pracy sporo zmian, na które powinni być przygotowani zarówno pracownicy, jak i rekruterzy. Topniejący w oczach przyrost naturalny, ciągle spora skala emigracji zarobkowej (...)

 • Wysoka płaca minimalna pogrąży rynek pracy

  (...) którą zaproponowała partia rządząca, doprowadzi do wzrostu bezrobocia - uważa Konfederacja Lewiatan. W dłuższej perspektywie skokowy wzrost najniższego wynagrodzenia zaowocuje rezygnacją (...)

 • Perspektywy zatrudnienia IV kw. 2019

  (...) „Barometr ManpowerGroup Perspektyw Zatrudnienia”. Cykliczne opracowanie po raz kolejny przedstawia polskich pracodawców. Jak wynika z jego treści, w nadchodzących trzech miesiącach (...)

 • Polska i Wielka Brytania. Partnerstwo na "5"?

  (...) raportu , czyli zestawienia gospodarek charakteryzujących się najbardziej sprzyjającym biznesowi otoczeniem prawnym, Wielka Brytania i Polska plasują się odpowiednio na 9. i 33. pozycji (...)

 • Cyfrowa transformacja potrzebuje pracowników rozumiejących AI

  (...) swoją obecność przede wszystkim w takich obszarach jak zastosowanie chmury obliczeniowej, cyberbezpieczeństwo, dostosowanie wymagań biznesowych i IT, a także przetwarzanie Big Data. Jeśli (...)

 • Uwaga niebezpieczeństwo! Firmowe smartfony w rękach pracowników

  (...) wydany odgórnie zakaz korzystania ze służbowych smartfonów w celach prywatnych to rozwiązanie lwiej części problemów związanych z . Niestety doświadczenie pokazuje, że jest inaczej. Jak (...)

 • Euro wyrwane z paraliżu

  (...) wyrwać z paraliżu związanego z wyczekiwania na czwartkową decyzję EBC, a katalizatorem stały się nieoficjalne doniesienia Reutersa, że Niemcy rozważają utworzenie „ukrytego budżetu” (...)

 • Biura przyszłości. Jak zmieni się środowisko pracy do 2029

  (...) pracy, już dziś w znacznej mierze napędzane są rozwojem nowoczesnych technologii. Nie inaczej ma być w przyszłości - ma w większym stopniu uzupełniać, usprawniać i definiować na nowo (...)

 • RODO a telesprzedaż. Czy wylaliśmy dziecko z kąpielą?

  (...) zauważamy w pewnym momencie, że zbyt duże regulacje systemu powodują to, że cześć procesów z danego systemu wychodzi poza przyjęte ramy a sam system wraz z jego pieczołowicie przygotowanymi (...)

 • Najczęściej cytowane media VIII 2019

  (...) na informacje Onet.pl powoływano się ponad 6,5 tys. razy. To o 2,4 tys. powołań więcej niż w poprzednim miesiącu. Sierpniowy wynik Onet.pl to m.in. pokłosie ujawnienia przez portal tzw (...)

 • HAMMER EXPLORER i HAMMER 5 SMART na IFA w Berlinie

  (...) ze wzmocnioną obudową i ekranem HD+ o rozdzielczości 720x1440 w panoramicznym formacie 18x9 Full Screen, który wsparty jest przez technologię IPS – w efekcie dobrze odzwierciedla kolory i (...)

 • Umorzenie udziałów wspólnika spółki z o.o.

  (...) umownym) polega na tym, że udziały umarzają się z automatu wraz z powstaniem zdarzenia, które wskazano w umowie spółki. Zgodnie z wyróżniamy dwa rodzaje umorzenia udziałów w spółce z (...)

 • Internetowy Dom Maklerski - Informacje o firmie i oferowanych usługach. Ponadto komentarze wydarzeń ze spółek i notowań na giełdzie, analizy i rekomendacje, rynek pierwotny, rynek niepubliczny.

  Czytaj więcej: Zlecenia on-line


strony : [ 1 ]
 
10
wrzesień 2019

wrzesień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3350
CHF 3,9620
USD 3,9273
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.