eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Składki OC najdroższe od początku roku

  (...) 2017 r. = 115 ↗ (wynik dla poprzedniego miesiąca: 113 ↔) Komentarz Ubea.pl: Czerwcowa stabilizacja składki OC (patrz poniższy wykres) dała wielu kierowcom nadzieje, że sytuacja w końcu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-7, poznaj opinie o BabyBest Łóżko dla dzieci "STATEK" (L-ST) czy przeglądaj oferty pracy z miasta sokołów podlaski.


 • Fundusze venture capital coraz częściej inwestują w startupy

  (...) wynika, że w II kwartale br. kwota inwestycji poczynionych przez fundusze venture capital przewyższyła 40 mld USD. To o wiele więcej niż w okresie styczeń-marzec, ale jednocześnie o przeszło (...)

 • Smartfon TP-Link Neffos X1 Lite debiutuje w Polsce

  (...) obudowę z plastiku stylizowanego na szczotkowane aluminium. Jego krawędzie zostały zakrzywione i wysmuklone. Smartfon można obsługiwać jedną ręką. Pod obiektywem aparatu znajduje się (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych VIII 2017

  (...) uda się już uzyskać dopłat z programu . Ostatnia szansa na takie wsparcie pojawi się na początku 2018 r. Wtedy udostępniona zostanie pula 381 mln zł. Jednak nie wystarczy ona na długo, skoro (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości VII 2017

  (...) mówić o wzrostach cen, ale kwestia ta wymaga dokładniejszego omówienia. Otóż, ruchy cenowe widoczne są szczególnie w segmencie najmniejszych i najtańszych dotąd mieszkań, zwykle (...)

 • Odliczenie VAT przy budowie pozbawia ryczałtu od prywatnego najmu

  (...) podatku) są tutaj bardzo istotne. Ryczałt to bowiem 8,5% podatku od uzyskanego przychodu. to z kolei co najmniej 18% podatku, ale od dochodu. Jeżeli zatem koszty związane z najmem nie są zbyt (...)

 • Zagraniczne usługi przetwarzania danych (w chmurze) z podatkiem u źródła

  (...) Spółka nabywa od amerykańskiej firmy usługi (X) , czyli kompleksowe usługi polegające na dostarczaniu na żądanie mocy obliczeniowej, przechowywaniu danych, aplikacji i innych zasobów (...)

 • BIZTECH KONSULTING S.A. na NewConnect

  (...) 8 kwietnia 2004 roku. Założycielami Spółki były 3 osoby fizyczne, w tym obecny prezes Zarządu Sławomir Chabros, a także 1 osoba prawna (Fabryka Elementów Hydrauliki PONAR-WADOWICE S.A.) (...)

 • Produkcja w Polsce VII 2017

  (...) że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) okazała się 6,2% wyższa niż w lipcu minionego roku (kiedy notowano wzrost o (...)

 • 7 zasad tworzenia CV

  (...) uniwersalnego CV Stworzenie jednej wersji CV, którą będziemy następnie wysyłać do kilku pracodawców, nie dość, że nie jest najlepszym pomysłem, to jeszcze może skutecznie obniżyć nasze (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-VII 2017

  (...) mieszkaniowe już po raz kolejny radziło sobie świetnie. Wstępne dane dowodzą, że w okresie styczeń-lipiec br. do użytkowania oddanych zostało 93427 mieszkań, a więc o 7,9% więcej niż w (...)

 • Wakacje bez WiFi. Gdzie może być trudno o dostęp do internetu?

  (...) obiektów wakacyjnych w całej Europie, to okazuje się, że gwarantowany jest w 2/3 przypadków. Polska plasuje się znacznie powyżej tej średniej (82%), ale ciągle daleko nam do ścisłej (...)

 • 3 sposoby na skuteczne kampanie reklamowe przed 1 września

  (...) że w sierpniu minionego roku odnotowana przez sklepy internetowe konwersja z znacznie przewyższyła to, czym cechowały się poprzednie miesiące - była o 22 proc. wyższa niż w czerwcu i o 13 (...)

 • Warszawski rynek biurowy, czyli kolejny etap dojrzałości

  (...) dowodzą, że w ostatnich 18 miesiącach notowały ponadprzeciętne wyniki. Deweloperzy oddali do użytkowania aż 540 000 mkw., co oznacza wzrost podaży na poziomie 11,5%. Prawdziwie rekordowy (...)

 • Czekanie na Jackson Hole

  (...) tarciach na linii USA – Korea Północna, które mogą zaogniać się w trakcie wspólnych manewrów południowokoreańskich i amerykańskich wojsk, które potrwać mają do końca miesiąca. Po (...)

 • Światowy kryzys finansowy po 10 latach. Jak przygotować się na następny krach?

  (...) Wielkiej Brytanii wzrosło do 1,5 bln funtów osiągając nienotowany wcześniej poziom 85 proc. PKB. W uchodzącej za rozsądną i zamożną Szwecję długi obywateli w stosunku do produktu (...)

 • Dolpap - Producent etykiet samoprzylepnych oraz papieru samoprzylepnego i woskowanego. Chojnów.

  Czytaj więcej: Poligrafia


strony : [ 1 ]
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.