eGospodarka.pl

 • Big Data: korzyści i zagrożenia

  (...) w Internecie na swój temat, a historie kliknięć czy lokalizacji coraz chętniej są wykorzystywane przez przedsiębiorców do działań marketingowych. Tego rodzaju dane pochodzą z różnych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o zmianę stwierdzenia nabycia spadku, poznaj opinie o Trefl Kubusiowi przyjaciele czy przeglądaj oferty pracy z miasta łęczyca.


 • Rodzina 500 plus, czyli wsparcie dla dłużników?

  (...) minionego roku. Od tego czasu rządowe wsparcie otrzymało przeszło 2,6 mln rodzin, do których każdego miesiąca płynie przeszło 2,1 mld złotych. Z danych resortu pracy i rodziny wynika, że od (...)

 • Kiedy otrzymana zaliczka z podatkiem dochodowym?

  (...) przepisów ustaw o podatku dochodowym mówi bowiem (art. 12 ust. 1 pkt 1 updop i odpowiednio art. 14 ust. 3 pkt 1 updof), że do przychodów nie zalicza się pobranych wpłat lub zarachowanych (...)

 • Wynajem 4 mieszkań studentom to jeszcze nie działalność gospodarcza

  (...) Wnioskodawca prowadzi od 2005 r., dla której wybrał . W grudniu 2016 r. otrzymał darowiznę od ojca w postaci czterech lokali mieszkalnych - te przeznaczył na wynajem. Wynajmowane mieszkania nie (...)

 • Długi czynszowe spadają, ale...

  (...) najbardziej okazale? Ze statystyk Krajowego Rejestru Długów wynika, że największa rzesza dłużników zamieszkuje teren Śląska. Dane dowodzą, że około 6 tys. tamtejszych lokatorów ma do (...)

 • 88 proc. firm chce innych instrumentów niż depozyt

  (...) proc.) stwierdziła, że z innych produktów chciałaby korzystać na równi z depozytami, a 4 na 10 wskazało na zainteresowanie wyłącznie rozwiązaniami pozadepozytowymi. Pośród badanych (...)

 • Jak pozycjonować cenowo swój produkt wśród konkurencji?

  (...) pojawienie się tańszego zamiennika u konkurencji, jak i zaniżanie cen produktów we własnej sieci sprzedaży. Nie tylko spada zainteresowanie droższym asortymentem - cierpi na tym wizerunek (...)

 • Ogrody Wilanów z nowymi mieszkaniami

  (...) powstaniem 225 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Równocześnie ROBYG pracuje nad projektami zlokalizowanymi na , Mokotowie, w Ursusie, Wilanowie, Woli, bliskim Tarchominie oraz (...)

 • Łódź, czyli rynek biurowy w rozkwicie

  (...) zmianie. Dziś łódzki rynek biurowy jest - obok Krakowa i Trójmiasta - regionalnym liderem, jeżeli chodzi o podaż i rozbudowę powierzchni biurowych. Realizowane i planowane inwestycje (...)

 • „Haktywista” czy cybermafia - kto czyha na cyberbezpieczeństwo?

  (...) Wprawdzie podmiotów i zagrożeń czyhających na jest bez liku, to jednak gros z nich należy do jednej z niżej wymienionych kategorii. Finansowani przez rządzących – do tej grupy (...)

 • Stłuczka na parkingu i co dalej?

  (...) przeważnie zdarzeniem, które owocuje poważnymi konsekwencjami. Najczęściej sprawę można załatwić w kilka minut. Zdarza się jednak że drobne zarysowanie staje się poważnym problemem. Tak (...)

 • 7 pytań, które warto zadać franczyzodawcy

  (...) mogę otrzymać do wglądu umowę franczyzową? Jeszcze zanim złożymy podpis pod , dokumentem zawierającym spis zasad na jakich przebiegać będzie nasza współpraca z franczyzodawcą, warto (...)

 • Spam w II kwartale 2017 r.

  (...) ofiarą padło przeszło 200 000 komputerów, a panika, którą wywołał była ogromna. Z zamieszania natychmiast skorzystali spamerzy - specjaliści od zagrożeń wykryli bowiem niebotyczną wręcz (...)

 • Eurodolar ponad 1,19

  (...) celownik zamierzenia Donalda Trumpa i podkreślali znaczenie i pozytywny wpływ rozbudowanych regulacji sektora finansowego na stabilność sektora. Po stronie dolara za rozczarowanie zostało uznane (...)

 • Polakom nie podoba się upadłość konsumencka

  (...) w stanie zaakceptować, a które znajdują się na czarnej liście mało tolerowanych zachowań? Najnowsza odsłona badania * dostarczyła odpowiedzi na pytania o nadużycia finansowe, które Polacy (...)

 • Sposoby płatności: na wakacje za granicą z pełnym portfelem

  (...) badania wynika, że najwygodniejszym sposobem płatności podczas zagranicznych wojaży pozostaje gotówka. Takiego zdania jest niemal co trzeci respondent (31 proc.), ale trzeba zaznaczyć, że (...)

 • Nakina - Nosidełka, śpiworki i inne artykuły dla niemowląt firmy Womar.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
28
sierpień 2017

sierpień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2640
CHF 3,7501
USD 3,5736
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.