eGospodarka.pl

 • Faktoring: prowizja i odsetki faktora w kosztach podatkowych

  (...) przypadku jednakże chodzi o nic innego jak o pewnego rodzaju pożyczenie pieniędzy na procent. Faktoring jest wykupem przez podmiot świadczący usługę faktoringu (faktora) nieprzeterminowanych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-CAN 1, poznaj opinie o Aflofarm 50+Simplex czy przeglądaj oferty pracy z miasta świebodzice.


 • Składki ZUS zapłacone za zleceniobiorcę bez podatku PIT

  (...) Pracodawca zatrudnia pracowników na . Wypłacane z tego tytułu wynagrodzenia nie są oskładkowane - pobiera się od nich tylko . Następnie na kontrolę przychodzi ZUS i kwestionuje takie umowy (...)

 • Spadek i zasiedzenie nieruchomości: fiskus chce podatek 2 razy

  (...) Wnioskodawca odziedziczył 1/2 po zmarłej 15 grudnia 2005 r. matce. Drugą połowę odziedziczył brak zainteresowanego. Nieruchomość ta była w posiadaniu wnioskodawcy od lat 70-tych - mieszkał (...)

 • Tablet ARCHOS Diamond Tab

  (...) 255 x 163 x 8 mm i waży 510 g. Ma 10,1 calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Został wyposażony w sześciordzeniowy układ Rockchip 3399 taktowany zegarem 2 GHz, wspierany (...)

 • Nadmorskie Tarasy. Murapol debiutuje w Gdyni

  (...) terenie Gdyni. Osiedle powstaje w dzielnicy Oksywie, a więc w najstarszej części Gdyni, w odległości około 2 km od brzegu morza. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 5-kondygnacyjny budynek (...)

 • VIVID GAMES S.A. debiutuje na rynku Catalyst

  (...) serii A, o oprocentowaniu zmiennym opartym o WIBOR 3M + marża 6%. Z emisji papierów dłużnych pozyskała łącznie 10,5 mln zł. Oferującym był NWAI Dom Maklerski SA. Bydgoska spółka (...)

 • Reklamodawcy w TV: farmacja i długo długo nic

  (...) w I połowie bieżącego roku reklamodawcy nie zdecydowali się na cięcia w budżetach reklamowych. Wszyscy wydali więcej niż rok wcześniej, a liderem wzrostów okazały się US Pharmacia Inc. i (...)

 • GUS o PKB w II kw. 2017 r.

  (...) GUS, w II kwartale bieżącego roku (PKB) wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) zanotował realny wzrost o 1,1% względem I kwartału bieżącego roku i był o 4,4% (...)

 • 4 kluczowe elementy, które wpływają na twoją zdolność kredytową

  (...) powoduje, że starając się o w kilku bankach, jeden udzieli nam finansowania bez żadnych problemów, a inny stanowczo się temu sprzeciwi. Przypomnijmy, oszacowanie zdolności kredytowej to nic (...)

 • Pełna satysfakcja z pracy praktycznie nie istnieje?

  (...) do zaangażowania w obowiązki zawodowe, to jednak tak niewielki odsetek osób z pasją oddających się pracy bez wątpienia może oznaczać niższą efektywność oraz mniejszą lojalność wobec (...)

 • NewConnect obchodzi 10 urodziny

  (...) jest obecnie 405 spółek, których łączna kapitalizacja sięga 9,95 mld zł. 10 lat funkcjonowania Alternatywnego System Obrotu NewConnect pozwoliło spółkom na pozyskanie z ofert pierwotnych i (...)

 • Co RODO mówi o ransomware?

  (...) Regulation) wchodzi w życie 25 maja 2018 roku. Konieczność wdrożenia jego regulacji zbliża się zatem wielkimi krokami. Treść rozporządzenia daje organizacjom wskazówki odnośnie (...)

 • Światowy kryzys finansowy. Dekada później

  (...) Dziś możemy już powiedzieć, że po latach zawirowań mamy względną stabilność i ożywienie gospodarcze, które zaczynają nabierać wiatru w żagle” – mówi Ludovic Subran, główny (...)

 • Jak uzyskać odszkodowanie po nawałnicy i innych kataklizmach?

  (...) pamiętać, aby o zajściu jak najszybciej powiadomić ubezpieczyciela. Istotne jest również, aby do momentu zjawienia się likwidatora zrobić jak najszerszą dokumentację fotograficzną (...)

 • Ford Ka+ debiutuje w Polsce

  (...) nazwie? Nowe Ka nie jest typowym przedstawicielem segmentu A, jak poprzednik, co widać już na pierwszy rzut oka. Gabaryty zbliżają ten model do aut o rozmiar większych. Wystarczy dodać, że (...)

 • Dolar odrabia straty

  (...) Po pierwsze, wygasły obawy geopolityczne, które obniżyły rentowność długu USA mocniej niż rozbudziły popyt na papiery niemieckie i w ten sposób uderzyły w USD poprzez kanał różnicy (...)

 • Smartfon ARCHOS Diamond Alpha Plus

  (...) ekran Full HD (IPS) o przekątnej 5,2 cala, 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej, którą, rezygnując z dual SIM, można rozszerzyć o kolejne 256 GB za pomocą karty microSD. Smartfon (...)

 • Jak działa Darknet?

  (...) lub deepweb to sieć ukryta dla popularnych wyszukiwarek takich jak Google, Bing czy Yahoo. Witryny w „ukrytym internecie” – anonimowe strony internetowe, sklepy, fora, portale, mają (...)

 • Ultrapanoramiczny monitor Philips 492P8

  (...) o przekątnej 49 cali w nowym ultrapanoramicznym formacie 32:9 i rozdzielczości 3840 x 1080 pikseli. Przy takiej rozdzielczości obszar roboczy jest porównywalny do dwóch stojących obok siebie (...)

 • Ach-Mech - Produkcja, montaż i remonty maszyn i urządzeń dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Komorniki k/Poznania.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
31
sierpień 2017

sierpień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2618
CHF 3,7184
USD 3,5822
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.