eGospodarka.pl

 • Villa Boheme od Bouygues Immobilier

  (...) budynek, a w nim zaledwie 46 mieszkań, których ceny rozpoczynają się już od 6999 zł/m2. Budowa inwestycji właśnie się rozpoczyna, a jej koniec przewidziano na IV kwartał 2018 roku. Jej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o wydanie zezwolenia na pracę cudzoziemca, poznaj opinie o Landmann Grill beczułkowy, nr 0588 czy przeglądaj oferty pracy z miasta ropczyce.


 • Trendy HR 2017: po pierwsze organizacja przyszłości

  (...) 2017. Zmiana zasad w erze cyfryzacji” powstał w oparciu o badanie przeprowadzone wśród przeszło 10 tys. szefów działów HR i prezesów firm reprezentujących 140 krajów. Zasięg i liczba (...)

 • Chemia budowlana: siłę przebicia ma tylko kilka marek

  (...) Polsce 2017 − Prognozy rozwoju na lata 2017-2022” powstał w oparciu o sondaż przeprowadzony wśród kilkuset firm remontowo-budowlanych. Wynika z niego m.in., że pomimo intensywnego i (...)

 • Błędne numery faktur w przesyłanych plikach JPK_VAT

  (...) procesie analizy przesłanych przez przedsiębiorców plików JPK_VAT wg struktury logicznej postaci elektronicznej oraz dowodów księgowych, stwierdzono błędy dotyczące numerów faktur (...)

 • 7 innowacji, które pozytywnie wpływają na rozwój firmy

  (...) Każdy, komu marzy się intensywny rozwój firmy, musi być na czasie z technologią. W czasach czwartej rewolucji przemysłowej możliwości Internetu i związane z nim automatyzacja, analiza danych (...)

 • Co nowa ustawa o kredycie hipotecznym daje kredytobiorcom?

  (...) wejdzie w życie, to starając się o , będziemy otrzymywali formularz, w którym zostaną wymienione wszystkie najważniejsze parametry kredytu (np. marża, prowizja). Taki dokument będzie dla (...)

 • Czy budownictwo ekologiczne to przyszłość mieszkaniówki?

  (...) S.A. to przyszłość rynku mieszkaniowego w Polsce. Mając to na uwadze, powołaliśmy Dział Badań i Rozwoju, który rozpoznaje dostępne technologie oraz rozwiązania z zakresu zielonego (...)

 • Zakrzywiony monitor PHILIPS 278E8QJAB

  (...) opiera się na aluminiowej stopce. Monitor waży 4,8 kg. Monitor PHILIPS 278E8QJAB ma 27-calową matrycę VA o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i szerokich kątach widzenia, ze współczynnikiem (...)

 • Sprzedaż własnych obrazów przychodem z praw majątkowych

  (...) Wnioskodawca pracuje na . Dodatkowo po pracy maluje obrazy prywatnie - nie prowadzi w tym zakresie . Malowane obrazy wnioskodawca chciałby sprzedawać. Byłoby to do 30 sztuk rocznie. W (...)

 • Wynajęcie samochodu za granicą w 2017 r. zawsze z podatkiem u źródła

  (...) zakresie - czy zagraniczni kontrahenci, od których polskie spółki najmują samochody podlegają w Polsce na podstawie norm zawartych w art. 3 ust. 2 ustawy o CIT ograniczonemu obowiązkowi (...)

 • Dane wrażliwe, czyli właściwie które?

  (...) (por. art. 27 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych) wskazują, że dane wrażliwe to informacje ujawniające: poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność (...)

 • Kredyt dla firm w pigułce

  (...) już w III kwartale minionego roku. To bez wątpienia dobra wiadomość dla tych przedsiębiorstw, które mają w planach inwestycje, a nie posiadają środków własnych, którymi mogłyby (...)

 • Telekomunikacja 2017: najważniejsze zmiany

  (...) W ostatnich dziesięciu latach odnotowaliśmy istotny rozwój takich technologii jak telewizory 3D, moduły identyfikacji abonentów dla rodzin oraz usługi Over-The-Top (OTT). Ostatnie badania (...)

 • Samochód firmowy ma być tani, a nie bezpieczny

  (...) w minionym roku polskie salony opuściło 416 tys. aut, z czego większość (281,7 tys.) powędrowała w ręce klientów instytucjonalnych. Względem poprzedniego roku sprzedaż wzrosła o 61 tys (...)

 • Komu potrzebne jest ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

  (...) w życiu prywatnym? Wielu z nas OC kojarzy się głównie z . I jest to jak najbardziej słuszne skojarzenie, jednak warto pamiętać również o tym, że każdy z nas ma możliwość ubezpieczenia (...)

 • Kalendarz przedsiębiorcy to 13 miesięcy

  (...) informację o rynku pracy w IV kw. 2016 r., uzupełniając po części dane roczne dotyczące aktywności ekonomicznej Polaków. Rok 2016 był dla przedsiębiorców trochę bardziej pracowity niż (...)

 • DAX – powyżej styczniowego szczytu

  (...) możliwe jest korekcyjne odbicie. Potem oczekuję na kolejny ruch w dół. Na wykresie tygodniowym pojawiła się bardzo negatywna formacja spadającej gwiazdy. Z listopadowego dna indeks silnie (...)

 • EUR/USD – możliwe odbicie, duże cofnięcie na złocie

  (...) - Produkt Krajowy Brutto IV kw., 03:00 (USA) - Wystąpienie prezydenta USA (Donald Trump), 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu, 10:30 (Wlk. Brytania) - Indeks PMI dla przemysłu, 14:00 (...)

 • Bill Dudley z Fed skradł show Trumpowi

  (...) w Kongresie USA spełnił oczekiwania swoich krytyków – jak zwykle mówił dużo, ale ponownie bez zagłębiania się w konkrety. Jego komentarze dotyczące gospodarki skupiły się na głównych (...)

 • Spam w odwrocie?

  (...) w zasadzie nie chodzi im o nic innego niż o to, abyśmy otworzyli załącznik zawierający szkodliwe oprogramowanie, przyczyniając się tym samym do rozprzestrzeniania jak np. Locky lub Dridex (...)

 • Citroen C3 Shine 1.2 PureTech - maluch z charakterem

  (...) charakterystycznymi dla C3. Nowy model jest 5,5 cm dłuższy, nieco szerszy i nieco niższy, co nadaje mu zupełnie nowych proporcji. Stosunkowo mała powierzchnia przeszklona nadaje sylwetce (...)

 • Przez wypadki tracą nie tylko firmy ubezpieczeniowe

  (...) nie są jeszcze znane, ale poznaliśmy już wstępne wyniki zbiorczego raportu na temat ubiegłorocznych . Wskazują one na: 2-procentowy wzrost liczby wypadków drogowych (do 33 637) 3-procentowy (...)

 • Pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich

  (...) spór między konsumentem a przedsiębiorcą wynikający z zawartej między nimi umowy. Jeżeli sprzedawca, usługodawca lub gwarant odmawia uznania reklamacji konsumenta, który jest pewny swej (...)

 • Metaloplastyka - Wykonuje bramy kute, ogrodzenia kute, balustrady kute i inne wyroby. Biłgoraj.

  Czytaj więcej: Bramy i ogrodzenia


strony : [ 1 ]
 
1
marzec 2017

marzec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2970
CHF 4,0387
USD 4,0756
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.