eGospodarka.pl

 • Przelewy Elixir w II 2017 r.

  (...) miesiącu system Elixir zdołał przetworzyć 141,19 mln transakcji, w tym uznań i obciążeń, na kwotę sięgającą 345,74 mld zł. To nieco więcej niż w minionym roku, kiedy to mieliśmy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-28(18), poznaj opinie o Zakład Mięsny Jasiołka Kiełbasa Pradziada czy przeglądaj oferty pracy z miasta jędrzejów.


 • Wspólne rozliczenie małżonków PIT za rok 2016

  (...) małżeńskim przez cały rok podatkowy i między którymi istniała przez cały rok wspólność majątkowa małżeńska, mogą skorzystać z możliwości złożenia wspólnego . Dodatkowo żyjący (...)

 • Składki ZUS i zaliczka na podatek od ekwiwalentu za urlop

  (...) takiego ekwiwalentu. Poniżej nie będziemy się jednak na nich skupiać. Odpowiemy sobie za to na pytanie, czy ekwiwalent taki należy opodatkować i oskładkować. Podatek dochodowy To, co należy (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w II 2017 r.

  (...) Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks - PKM) to wskaźnik, który pokazuje roczną dynamikę wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych. W lutym bieżącego roku sięgnęła ona +6,7%, co oznacza (...)

 • Dzień Kobiet? Nie na rynku pracy

  (...) nie powinien być jedyną okazją, przy okazji której podnoszony jest , ale bez wątpienia jest dobrym momentem, aby to zagadnienie poruszyć. Zwłaszcza że sytuacja kobiet ciągle nie jest (...)

 • 8 wskazówek na 8 marca, jak walczyć o swoje na rynku pracy

  (...) Kiedy kupujesz mieszkanie albo samochód – przeglądasz oferty i porównujesz ceny. Rynek zatrudnienia działa podobnie – rozejrzyj się i sprawdź swoją wartość rynkową. Wejdź na portale (...)

 • Rejestr dłużników ma kobiecą twarz

  (...) w 64% wypełniają mężczyźni, których zadłużenie sięga 24,5 mld złotych. Pozostali nierzetelni płatnicy to kobiety. Jest ich dokładnie 809 686. Pań jest mniej i mniejsze są również ich (...)

 • Elektromobilność: samochody elektryczne o krok od przełomu?

  (...) zwiastującą boom na są przede wszystkim obostrzenia regulacji w zakresie emisji spalin. Restrykcje odnośnie poruszania się pojazdami z silnikami wysokoprężnymi oraz benzynowymi mają w (...)

 • Inwestycje hotelowe na fali

  (...) rok przyniósł poprawę wszystkich kluczowych wskaźników odpowiadających za efektywność sektora hotelowego. Hotele w Europie Środkowo-Wschodniej (EŚW obejmuje Czechy, Polskę, Austrię (...)

 • Za co lubimy audiobooki i ebooki?

  (...) użytkowaniem ebooków i audiobooków” to wspólny projekt firmy Virtualo oraz Instytutu Badawczego ARC Rynek i Opinia. Jego autorzy przepytali 1107 respondentów, w tym 576 użytkowników ebooków (...)

 • S&P500 – poniżej wsparcia 2368 pkt.

  (...) możliwe są spadki. Wsparcie wyznacza lokalny dołek na poziomie 2183 pkt. Potem możliwe jest korekcyjne odbicie. Po jego zakończeniu oczekuje na kolejną falę spadków (wykres 1). Dziś w (...)

 • Czy negocjacje z deweloperem mają sens?

  (...) Corp S.A. Stosowana przez nas praktyka potwierdza, że mają sens. Jesteśmy gotowi na rozmowy, należy jednak zaznaczyć, że finalna cena mieszkania uzależniona jest od kilku czynników, a (...)

 • Polskie kobiety i ich kredyty

  (...) - liczby U schyłku minionego roku polskie kobiety posiadały 13,42 mln czynnych produktów kredytowych, w tym kredyty mieszkaniowe, konsumpcyjne, karty kredytowe oraz limity kredytowe. Ich łączne (...)

 • Eurodolar pójdzie w kierunku 1,05?

  (...) w cenie, natomiast rentowność dziesięcioletniego długu USA podskoczyła do 2,50 proc. (lecz ma problemy z trwałym sforsowaniem tej bariery). Efekt to rozszerzanie się różnicy dochodowości (...)

 • Volvo V90 T6 AWD Inscritpion - być jak gwiazda rocka

  (...) nie jeździłem autem, które wzbudzałoby tyle zainteresowania na ulicy. Gdy zaparkowałem V90 pod biurem, słyszałem jak pracujący nieopodal robotnicy oglądają auto, krzycząc jeden do drugiego (...)

 • EUR/USD – wsparcie w rejonie 1.0550 USD, możliwe dalsze spadki na ropie

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych, 00:50 (Japonia) - Produkt Krajowy Brutto, fin. IV kw., 07:49 (Chiny) - Handel zagraniczny, 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa, 14:15 (USA) - Raport ADP luty (...)

 • Catalyst nie dla żółtodziobów?

  (...) się wyemitować obligacje i wprowadzić je do obrotu na , aż 70 proc. wywodzi się z giełdowego parkietu akcji. Akcje kolejnych 14 proc. notowane są na New Connect. Akcje jedynie 19 emitentów (...)

 • Jak młodzi ludzie żyją na swoim?

  (...) pod lupę sytuację Polaków w wieku 15-30 lata. Z ich analizy wynika, że momentem, w którym młodzi ludzie najczęściej podejmują decyzję o usamodzielnieniu jest wiek 21-22 lat. O ile na (...)

 • Niskie stopy procentowe, czyli oszczędności i mizerne zyski

  (...) dwa lata temu. Na skutek ówczesnej decyzji RPP podstawowa stopa procentowa zmalała do 1,5% i wyznaczyła tym samym historyczne minimum. To także dzięki tej decyzji posiadacze kredytów cieszyć (...)

 • Komornik też obchodzi Dzień Kobiet

  (...) Krajową Radę Komorniczą, zyskujemy pewność, że również obchodzą Dzień Kobiet. Dane wskazują, że na przestrzeni ostatnich lat liczba kobiet uprawiających zawód komornika podskoczyła o (...)

 • Pc Partners Gliwice - System profili aluminiowych, daszki antyryjkowe oraz płyty poliwęglanowe.

  Czytaj więcej: Konstrukcje i pokrycia dachowe


strony : [ 1 ]
 
8
marzec 2017

marzec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3087
CHF 4,0296
USD 4,0818
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.