eGospodarka.pl

 • Stare usługi budowlane z odwrotnym obciążeniem w VAT?

  (...) się jeszcze w grudniu 2016 r. natomiast jej zakończenie miało miejsce w marcu roku 2017. Rozliczenie usługi nastąpiło jednorazowo w trakcie jej wykonania (nie było wcześniejszych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-OMR-01, poznaj opinie o Mastercook C3D32 S czy przeglądaj oferty pracy z miasta skaryszew.


 • Ceny transakcyjne nieruchomości III 2017

  (...) więcej niż rok temu – to najnowszy odczyt Indeksu Cen Transakcyjnych Home Brokera i Open Finance, wskaźnika który powstaje na podstawie transakcji mieszkaniowych dokonanych przez klientów obu (...)

 • Pojęcie transakcji przy umowach o współpracy/ramowych

  (...) Wnioskodawca zamierza zawrzeć umowy o współpracy/umowy ramowe z hurtowniami, które będą mu dostarczać wyroby lecznicze, medyczne czy suplementy diety. W umowach zostaną zawarte ogólne (...)

 • Sektorowi SSC/BPO zagraża demografia

  (...) najprężniej rozwijających się sektorów. Zagraniczni inwestorzy chętnie przenoszą do naszego kraju swoją księgowość, IT oraz obsługę klienta. Wedle szacunków w minionym roku w naszym (...)

 • Koniunktura konsumencka III 2017

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej pozostał na podobnym poziomie w stosunku do i ukształtował się na poziomie -2,0 (spadek o 0,1 p. proc.). Wśród składowych (...)

 • Koniunktura przemysłowa III 2017

  (...) oceny koniunktury wśród dyrektorów z większości badanych sekcji. Przetwórstwo przemysłowe deklaruje pozytywny nastrój. Optymizm jest większy niż przed miesiącem i w marcu 2016 roku. w (...)

 • Długie weekendy 2017. Za granicę z kartą czy z gotówką?

  (...) się Polacy na długie weekendy 2017, należy do strefy euro. Dodatkowo dobrze w nich rozwinięta jest sieć banków i bankomatów, a kartą można zapłacić prawie wszędzie. Sensownym (...)

 • Wyniki przedsiębiorstw niefinansowych I-XII 2016

  (...) wynika, że osiągnięte w minionym roku przychody z całokształtu działalności były o 3,9% wyższe od zeszłorocznych, podobnie zresztą jak koszty ich uzyskania, które podskoczyły o 3,2%. W (...)

 • Obligacje Województwa Opolskiego na Catalyst

  (...) r. na mocy ustawy z dnia 28.06.1950 r. w wyniku podziału województwa śląsko-dąbrowskiego na województwo katowickie i opolskie. W roku 1975 wyłączone zostały powiat raciborski i powiat (...)

 • Upadłości firm II 2017

  (...) skala wzrostu liczby upadłości jest przede wszystkim efektem niskiej bazy z początku minionego roku, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że bieżący rok przyniesie (...)

 • Ceny produktów rolnych II 2017

  (...) sięgnęły 66,16 zł/dt,a więc były o 0,8% wyższe niż przed miesiącem i o 3,1% wyższe niż rok temu. Drożej było także na targowiskach, gdzie za 1 dt pszenicy płacono 75,37 zł, tj. o 0,7% (...)

 • IKO obsługuje już płatności zbliżeniowe Mastercard

  (...) mln urządzeń w końcu doczekała się aktualizacji, dzięki której ze zbliżeniowych korzystać będą mogli również posiadacze kart Mastercard, wydawanych przez PKO Bank Polski do PKO Konta (...)

 • Nowe kredyty dla rolników w BGŻ BNP Paribas

  (...) właśnie pojawił się kredyt konsolidacyjny stworzony specjalnie z myślą o osobach prowadzących działalność rolniczą. Mogą z niego skorzystać zarówno rolnicy indywidualni, jak również (...)

 • Hakerzy okradają kolegów

  (...) oraz nienastręczająca problemów obsługa betabotów powodują, że ceny za nie są raczej wygórowane. nie byliby jednak sobą, gdyby nie znaleźli sposobu na ominięcie wysokich opłat - jest (...)

 • Kup mieszkanie na wiosnę

  (...) Dolnym Śląsku jest w znakomitej kondycji. Mieszkania sprzedają się jak świeże bułeczki, ale deweloperzy wprowadzają do sprzedaży ciągle nowe inwestycje, dzięki czemu ceny nie rosną. Popyt (...)

 • Finansowanie działalności: czego boją się firmy?

  (...) Urząd Statystyczny wynika, że rodzima gospodarka nieco traci impet. Ubiegłoroczny PKB wzrósł o 2,8 proc., co jest wynikiem gorszym od osiągniętego rok wcześniej, kiedy to tempo jego wzrostu (...)

 • Małe miasta, a jakie OC?

  (...) OC z wielkością miasta niech posłuży nam 41-letni właściciel Opla Corsy z 2011 roku, który przez ostatnie siedem lat nie spowodował żadnego wypadku drogowego. Porównywarka Ubea.pl (...)

 • S&P500 – możliwy kolejny dołek i w górę

  (...) możliwe są dalsze spadki. Wsparcie znajduje się w rejonie 2183 pkt. Tu może dojść do odbicia (wykres 1). Dziś w kalendarzu: Strefa Euro - Przetarg na TLTRO, 08:00 (Niemcy) - Indeks zaufania (...)

 • Zderzenie Trumpa ze światem polityki

  (...) na drodze do spełnienia przedwyborczych obietnic i pierwszy istotny test poparcia Partii Republikańskiej dla zamierzeń Trumpa. Fiasko już na wstępnym etapie może okazać się nie tylko kolejnym (...)

 • EUR/USD – możliwa realizacja zysków, odbicie na ropie

  (...) - Przetarg na TLTRO, 08:00 (Niemcy) - Indeks zaufania konsumentów GfK, 10:00 (Polska) - Stopa bezrobocia, 10:30 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż detaliczna, 13:30 (USA) - Wnioski o zasiłek dla (...)

 • Na majonezy i ketchupy wydaliśmy 1,3 mld zł

  (...) sosów i dressingów. Kategoria ta obejmuje majonezy, ketchupy, musztardy oraz gotowe sosy zimne, którymi Polacy poprawiają smak sałatek, kanapek, hamburgerów czy potraw z grilla. Chodzi tu m.in. (...)

 • Jak skutecznie pożegnać bezrobocie?

  (...) unijnych środków Na początku warto zainteresować się ofertą szkoleń finansowanych z budżetu Unii Europejskiej. Budżet na lata 2014-2020 został już podzielony wśród firm i właśnie (...)

 • BMW 330xi. Szyty na miarę

  (...) Nie można było po prostu iść do sklepu i kupić gotowy garnitur. Dlatego niezależnie od tego, czy ktoś potrzebował tylko stroju na niedzielę, czy codziennie ubierał się elegancko, musiał (...)

 • Wikipedia: Serwis społecznościowy - Artykuł charakteryzujący serwisy społecznościowe na łamach Wolnej Encyklopedii Internetowej.

  Czytaj więcej: Serwisy społecznościowe


strony : [ 1 ]
 
23
marzec 2017

marzec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2750
CHF 3,9922
USD 3,9687
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.