eGospodarka.pl

 • Wirtualna Polska sprzedana grupie O2

  (...) Wirtualną Polskę szukała już od dłuższego czasu. Decyzja operatora telekomunikacyjnego o pozbyciu się portalu to wynik nowych planów strategicznych Orange, zakładających na działalności (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy, poznaj opinie o Plantronics Explorer 210 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Wąbrzeźno.


 • Tablet Kruger&Matz 1060G z modemem 3G

  (...) z systemem Android 4.2.2. Jego płynne działanie zawdzięczamy procesorowi Cortex-A9 1,6GHz oraz czterordzeniowemu układowi graficznemu Mali-400. Urządzenie posiada 1GB pamięci RAM oraz 8GB (...)

 • Fiat Doblo Cargo XL 1.6 MultiJet

  (...) pracować i na siebie zarabiać. Doblo Cargo XL nadaje się do tego znakomicie, co jest zasługą przede wszystkim jego rozmiarów: 4740 mm długości, 1832 mm szerokości, 2125 mm wysokości i (...)

 • Ocena ryzyka krajów wg Coface 2014

  (...) zmagają się ze strukturalnym spadkiem dynamiki wzrostu (szacowanym łącznie na 4,8% w 2014 r.), pomimo że kraje BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i RPA) skorzystają pośrednio na ożywieniu w (...)

 • Nowoczesna Gospodarka: zatrudnienie w III kw. 2013

  (...) polskim rynku pracy. Innowacyjne firmy po raz kolejny dowiodły, że nawet w niepewnych czasach można rozwijać biznes, oferując jednocześnie nowe możliwości . Analiza ADP Polska pt (...)

 • Koniunktura przemysłowa X 2013

  (...) oceniany jest w październiku bardziej pesymistycznie niż we wrześniu, ale mniej niekorzystnie niż w analogicznym miesiącu ubiegłego roku. Oceny bieżące i prognozy portfela zamówień (...)

 • Firma na karcie podatkowej w 2014 r.

  (...) krokami, dlatego też przedsiębiorcy powoli winni się zastanawiać nad w roku 2014 – na jej ewentualną zmianę będą bowiem mieć czas jedynie do 20 stycznia 2014 r. – po tej dacie w (...)

 • Preferencje podatkowe dla nowych firm

  (...) z preferencyjnych rozwiązań na gruncie podatkowym. W przypadku są one wskazane wprost w ustawie o PIT. W przypadku VAT-u sprowadzają się natomiast do preferencji przewidzianych dla tzw. małych (...)

 • Wyższa stawka akcyzy w 2014 r. to niższa sprzedaż alkoholu

  (...) i Gospodarki Żywnościowej (IERiGŻ) szacując ponad 10% spadek rynku napojów spirytusowych po podwyżce akcyzy o 15%. Z analiz ekspertów obu instytucji wynika, że założony przez Ministerstwo (...)

 • Karnet ATA a VAT na usługę transportu importowanych towarów

  (...) Wnioskodawca świadczy usługi spedycji krajowej i międzynarodowej. Jego otrzymała dwa zlecenia na przewóz eksponatów wystawowych (grafiki, rzeźby, obrazy, banery itp.) na trasie Y – Kijów (...)

 • Mieszkaniówka napędza amerykańskie budownictwo

  (...) jesteśmy dziś świadkami w trakcie przedpołudniowych notowań na europejskich giełdach, w żadnej mierze nie zmienia pozytywnego obrazu rynków akcji. Korzystna reakcja na opublikowane wczoraj (...)

 • Rachunek Lokacyjny BOŚ Biznes

  (...) BOŚ Biznes jest progowe. Najwyższe, 2 proc., dotyczy salda w przedziale od 100 tys. zł do 500 tys. zł i jest naliczane od całej kwoty zgromadzonej na rachunku. Przedsiębiorca może (...)

 • Przechowywanie opon poza sezonem

  (...) na zachowanie ich jakości i przedłużenie żywotności. Eksperci w dziedzinie opon, np. światowy lider branży firma Bridgestone, stanowczo odradzają przechowywania opon na otwartym powietrzu, a (...)

 • Rekrutacja pracowników: czy referencje są potrzebne?

  (...) w trakcie rekrutacji o . Osoby rekrutujące oczekują przekazania kontaktu mailowego bądź telefonicznego do poprzednich przełożonych, współpracowników, a nawet klientów kandydata. Dzięki (...)

 • Wzrost kursu EUR/USD do poziomu 1,3790

  (...) walut naszego regionu, z węgierskim forintem, czeską koroną i polskim złotym na czele. Kurs USD/PLN zniżkował do 3,02 – złoty nie był tak silny wobec dolara od dwóch lat. Spadki EUR/PLN (...)

 • Galeria Trzy Korony w Nowym Sączu

  (...) ul. Lwowskiej 80. W obiekcie znajduje się ponad 120 punktów handlowo – usługowych na powierzchni ponad 35 tys. mkw. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na prawie 800 pojazdów (...)

 • Gorsze dane dobre dla rynków akcji, ale możliwa korekta

  (...) pat w Stanach zjednoczonych, dała pretekst bykom do dalszych wzrostów i windowania indeksów na rekordowe poziomy. Do tej tendencji nie dostroiły się wskaźniki naszych największych spółek (...)

 • Lokata PKO Pierwszy Kapitał

  (...) długoterminowe, 12-letnie oszczędzanie środków z myślą o zabezpieczeniu finansowym dzieci w przyszłości. Cel oszczędzania jest dowolny i zależy wyłącznie od rodzica – zgromadzone (...)

 • Sprzedaż mieszkania musi potrwać

  (...) przez agencję nieruchomości Metrohouse mieszkań z rynku wtórnego 15 proc. zmieniło właściciela pomiędzy 12 a 24 miesiącem od momentu rozpoczęcia sprzedaży. Kolejne 3 proc. stanowią (...)

 • Smartfon Nokia Lumia 1320

  (...) funkcji smartfonu Lumia 1320 można czerpać więcej radości z fotografowania. Zastosowane w modelu Nokia Lumia 1320 nowe rozwiązanie Nokia Camera łączy w sobie najpopularniejsze tryby (...)

 • Eurodolar – nowy tegoroczny szczyt po słabych danych z rynku pracy w USA

  (...) - Indeks wskaźników wyprzedzających Conference Board, sierpień (-0,2%, poprzednio 0,3%), 02:30 (Australia) - Inflacja CPI (r/r), III kw. (2,2%, prognoza 1,8%, poprzednio 2,4%), 10:30 (Wlk (...)

 • Co dalej z QE?

  (...) na Wall Street Wczoraj o godzinie 14:30, jak to zazwyczaj bywa w momencie publikacji danych z zmianie zatrudnienia w sektorze pozarolniczym w USA, a także podczas publikacji stopy bezrobocia (...)

 • Rynek tytoniu a polityka fiskalna państwa

  (...) raport pt. Rynek wyrobów tytoniowych a polityka fiskalna państwa opracowany przez zespół ekspertów pod kierownictwem Roberta Gwiazdowskiego i analizujący implikacje polityki podatkowej na (...)

 • Zmiana pracy nie taka straszna

  (...) mówi stare przysłowie, zniechęcając do działań. Ale kto nie próbuje, ten nie zyskuje – można odpowiedzieć. Zostać czy odejść? To klasyczny dylemat pracownika, który jest już w firmie (...)

 • Dane z rynku pracy w USA znacząco osłabiły dolara

  (...) 148 tys. wobec oczekiwań 182 tys., jednak informacje te powinny być w pewien sposób neutralizowane przez znaczną rewizję w górę poprzedniego odczytu, spadek stopy bezrobocia do poziomu 7.2% (...)

 • Rewera - Chwałki k/Sandomierza - Dystrybutor maszyn dla ogrodnictwa, sadownictwa, drogownictwa i terenów zielonych. W ofercie produkty firm Perfecta oraz Munckhof.

  Czytaj więcej: Zaopatrzenie ogrodnictwa


strony : [ 1 ] . 2
 
23
październik 2013

październik 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1800
CHF 3,3944
USD 3,0385
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.