eGospodarka.pl

 • Windows 8.1 już dostępny

  (...) konfigurowalny ekran Start ze zmiennymi rozmiarami kafelków, dodatkowymi motywami tła i kolorami sprawia, że każde urządzenie Windows może mieć niepowtarzalny i osobisty wygląd. Ponadto (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Przedwstępna umowa kupna - sprzedaży, poznaj opinie o Pioneer KRF-9000FD Kuro czy przeglądaj oferty pracy z miasta Skarżysko-Kamienna.


 • Zwrot VAT na materiały budowlane do końca roku?

  (...) mogą obecnie odzyskać część podatku VAT od zakupionych - zgodnie z ustawą o zwrocie osobom fizycznym niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym. Pozwala to na znaczne (...)

 • Podatek PIT i VAT: faktura za paliwo bez numeru rejestracyjnego

  (...) oleju napędowego oraz gazu, wlewanych do baku samochodu i innych pojazdów samochodowych, powinny zawierać numer rejestracyjny tego samochodu. Tak stanowił §5 ust. 5 rozporządzenia Ministra (...)

 • Płatności zbliżeniowe Visa: Polska wiedzie prym

  (...) Europie potwierdza także liczba przeprowadzonych transakcji. W lipcu 2012 r. Europejczycy dokonali takich transakcji 6,8 mln, a 12 miesięcy później, w lipcu br., liczba transakcji zbliżeniowych (...)

 • Spotkanie biznesowe: usługi gastronomiczne a przychód pracownika

  (...) , wyrażona w w art. 12 ust. 1 ustawy o PDOF, nakazuje opodatkować wszelkiego rodzaju przysporzenia (za wyjątkiem zwolnionych od opodatkowania), jakie pracownik uzyskuje od swojego pracodawcy w (...)

 • Obowiązek podatkowy w VAT od usług budowlanych

  (...) Spółka produkuje stolarkę budowlaną. Świadczy jednoczenie usługi montażu własnych produktów zarówno w obiektach budownictwa mieszkaniowego jak i innych budynkach i budowlach. Zadano (...)

 • Mikroprzedsiębiorstwa polskie w 2012 r.

  (...) o liczbie pracujących do 9 osób pracowało 3543,6 tys. osób, tj. o 34,5 tys. (1,0%) mniej niż rok wcześniej. Dla 81,8% osób było to główne miejsce pracy. Najwięcej osób pracowało w (...)

 • Rynek hotelowy w Europie Środkowej I poł. 2013 r.

  (...) transakcja sprzedaży pięciogwiazdkowego hotelu Palace w Pradze (124 pokoi), a w – trzygwiazdkowego hotelu Mercure w Zakopanem (288 pokoi). Według prognoz firmy Cushman & Wakefield w (...)

 • Oszczędzanie energii: Polacy widzą korzyści

  (...) energię i z pewnością nie brakuje im motywacji do działania mówi Iwona Jarzębska, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w RWE Polska. - W wielu przypadkach, zwłaszcza w przedsiębiorstwach (...)

 • Smartfony Acer Liquid Z3, Liquid S1, Liquid E2

  (...) AcerCloud, która umożliwia wygodne przesyłanie plików oraz zarządzanie multimediami, pozwalając na łatwe udostępnianie, pobieranie i odtwarzanie multimediów oraz innych plików zapisanych na (...)

 • Etnografia organizacji: co to takiego?

  (...) nie był jeszcze najważniejszym działem w organizacji, chodziło o to, żeby jej struktura była jak najbardziej efektywna, żeby procesy działały, ludzie czuli się zmotywowani, a komunikacja (...)

 • Ford Fiesta ST

  (...) adrenaliny jest niczym wzorzec dla ostrych hatchbacków. Grill a`la Aston Martin, reflektory, jak u drapieżnych gadów prawie na boku auta i linia maski delikatnie przechodząca w ostro pochyloną (...)

 • Mikroprzedsiębiorcy a usługi bankowe

  (...) mikro firm, ale nadal brak zdecydowanych działań oraz lidera, który potrafiłby odpowiednio dostosować swoją ofertę do oczekiwań klientów. Mikro firmy to jedna z najbardziej zróżnicowanych (...)

 • Wzrosty na europejskich rynkach akcji

  (...) który we wtorek ustanowił nowy rekord hossy, a wczoraj zdołał go podbić zyskując 0,5 proc. – tak nie zachowuje się rynek, na którym inwestorzy spodziewają się nadejścia kataklizmu. FTSE (...)

 • Kurs EUR/USD wzrasta do poziomu 1,3565

  (...) powinny mieć nastroje po przełamaniu impasu politycznego w USA. Uwagę powinny przykuć również dane o sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii (10:30), produkcji przemysłowej w Polsce (14:00) (...)

 • Słabnie budownictwo mieszkaniowe w USA

  (...) płacach i zatrudnieniu w Polsce, trudno uznawać za przełomowe. Zwyżka wynagrodzeń, choć przyspieszyła do 3,6% w ujęciu rocznym to pozostała na niskim poziomie, a zatrudnienie nadal się (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie IX 2013

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Eurodolar – konsolidacja, złoty nieznacznie mocniejszy

  (...) środę w ciągu dnia doszło do silnego odbicia do poziomu 1.3566 USD. Po południu rozpoczęła się zniżka w oczekiwaniu na możliwość zawarcia porozumienia w sprawie kryzysu budżetowego w (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne X 2013

  (...) swoich posiedzeniach RPP jak i EBC pozostawiły swoje głó wne stopy procentowe bez zmian, informując jednocześnie o utrzymaniu tej tendencji co najmniej do końca roku. Dodatkowo wprowadzenie od (...)

 • Jest porozumienie, ale dolar amerykański nadal traci

  (...) nocy Kongres USA przegłosował porozumienie w sprawie budżetu i limitu długu. Prezydent je podpisał. Niemniej jednak porozumienie zakłada finansowanie administracji USA tylko do 15 stycznia 2014 (...)

 • Limit zadłużenia podniesiony – koniec euforii na rynkach finansowych?

  (...) dotyczące ograniczenia wydatków powinno zostać zawarte do 13 grudnia, jednakże jak można się spodziewać, w okresie świątecznym będziemy mieli do czynienia z powtórką obecnej sytuacji (...)

 • Inflacja a koszty utrzymania mieszkania IX 2013

  (...) 2013 r. ceny towarów i usług porównując do sierpnia. W ujęciu rocznym (czyli odnosząc obecny poziom do września 2012 r.) zmiana wyniosła dokładnie 1 procent. O 0,1 pkt proc. mniej niż (...)

 • Debiut na giełdzie: prospekt emisyjny

  (...) sprawuje nadzór nad sektorem bankowym, rynkiem kapitałowym, ubezpieczeniowym i emerytalnym. Kontroluje także instytucje płatnicze i biura usług płatniczych, instytucje pieniądza (...)

 • Mieszkanie na sprzedaż: czy warto promować ogłoszenie?

  (...) uwagi. Każdy z czołowych serwisów ogłoszeniowych umożliwia dodatkowe formy promocji konkretnego ogłoszenia. Wśród nich najczęściej spotykane i stosowane są wyróżnienia kolorystyczne (...)

 • Ochrona danych osobowych: PIP pomoże GIODO

  (...) porozumienie obu instytucji, ma wpłynąć na poprawę przetwarzanych przez polskie firmy. Sam GIODO nie był do tej pory w stanie kontrolować tak dużej liczby podmiotów, których liczba w naszym (...)

 • Agencja MG Event Design - Organizacja imprez firmowych, pikników i eventów. Chorzów.

  Czytaj więcej: Organizacja imprez


strony : [ 1 ] . 2
 
17
październik 2013

październik 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1738
CHF 3,3858
USD 3,0625
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.