eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Indeks WIG20 zyskuje 2,8 procent

  (...) rozpoczęła się od niewielkich, sięgających 0,3-0,4 proc. zwyżek głównych indeksów. Byki bardzo szybko przejęły jednak inicjatywę i już po kilkudziesięciu minutach WIG20 zaliczył skok o (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZM, poznaj opinie o d'aucy Fasolka szparagowa żółta czy przeglądaj oferty pracy z miasta Złotów.


 • Zakupy w sieci: najczęściej kupujemy ubrania

  (...) fali wyników badania Megapanel PBI/Gemius, niemal 12 mln polskich internautów wchodzi na strony . To o jedną piątą więcej niż rok temu (10,1 mln w lipcu 2012 roku). Największym powodzeniem (...)

 • PeoPay: płatności mobilne w Biedronce

  (...) użytkownicy systemu PeoPay nie potrzebują już gotówki, aby zapłacić za zakupy w sklepach Biedronka, w których do tej pory nie było alternatywy dla płatności gotówkowych. Zaawansowana (...)

 • Kontrakty na WIBOR i obligacje, czyli nowości z tradycjami

  (...) urozmaica ofertę dostępnych instrumentów, stwarzając inwestorom jak największe możliwości działania w różnych segmentach rynku finansowego i stosowania najrozmaitszych strategii. Obecnie (...)

 • Drukarka Samsung ProXpress M4020 i M4070

  (...) są fabrycznie wyposażone w XOA (eXtensible Open Architecture) Web – nową internetową otwartą platformę firmy , a także kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, dwurdzeniowy procesor 1 (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych IX 2013

  (...) o wartości nominalnej 158 608 100 zł. Największą popularnością wśród kupujących cieszyły się tzw. dwulatki, których wartość nominalna sprzedaży wyniosła 96 270 400,00 zł. Dwulatki (...)

 • Work-life balance: jak zachować?

  (...) że zaawansowana technologia pozwala nam zawsze być w kontakcie, sprawiają, że trudno skończyć pracę, „wyłączyć się” i o niej nie myśleć. Oczywiście, każdego z nas natłok (...)

 • Oferty kredytów hipotecznych X 2013

  (...) zdecydowała się na zmiany w górę, marża złotowych powiązanych z innymi produktami bankowymi wyniosła na początku października 1,66 p.p. wobec 1,58 p.p. w lipcu. Na taką cenę może dziś (...)

 • Bezpieczeństwo IT wciąż szwankuje

  (...) w zabezpieczeniach i nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że załatanie zajmuje przeciętnie 60-70 dni - wystarczająco dużo czasu, aby osoby atakujące uzyskały dostęp do sieci (...)

 • Kia Cee`d 1.6 GDI XL

  (...) gdy zgłębimy jego etymologię dowiemy się, że nazwa ta jest bardzo dokładnie przemyślana. Wzięła się od połączenia dwóch synonimów europejskości - CE - Community of Europe – auto (...)

 • Kurs EUR/USD lekko wzrasta do poziomu 1,3680

  (...) odczyt liczby sprzedanych domów na rynku wtórnym w USA (16:00) oraz wystąpienie publiczne członka zarządu ECB Benoit Coeure (09:00), który prawdopodobnie odniesie się do oceny sprawozdań (...)

 • Odwrócona hipoteka, renta dożywotnia: nowe regulacje

  (...) na celu ucywilizowanie rynku odwróconych hipotek i rent dożywotnich. Prowadzenie takiej działalności wymagać będzie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Kto będzie działał bez (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-IX 2013

  (...) r. wydano pozwolenia na budowę 104770 mieszkań, tj. o 18,1% mniej niż w analogicznym okresie 2012 r. Zmniejszyła się również liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto – do 97908 (...)

 • EUR/USD, tydzień z odczytami danych makroekonomicznych z USA

  (...) programu luzowania ilościowego nastąpi w marcu przyszłego roku. Oznacza to, że decyzja zostanie podjęta pod przewodnictwem nowego szefa FED, Janet Yellen. Jeśli jednak opublikowana stopa (...)

 • Studia ekonomiczne: jakie perspektywy mają absolwenci?

  (...) aż 77 wyższych uczelni ekonomicznych (prywatnych i państwowych). Jest to ogromna liczba, zważywszy, że na drugim miejscu pod względem ilościowym są szkoły techniczne, których jest 25 (...)

 • Utrata pracy a kredyt

  (...) gospodarczego, w Polsce wciąż jest ponad 2,8 mln osób pozbawionych pracy. Aby uniknąć problemów ze spłacaniem swoich zobowiązań w sytuacji utraty zatrudnienia, powinniśmy podjąć (...)

 • Rynek zbyt optymistyczny co do poczynań Fed

  (...) Street wobec przesuniętych oczekiwań Porozumienie amerykańskich polityków – to temat numer jeden poprzedniego tygodnia. Temat, który wywołał wzrosty na rynku akcji oraz pierwotnie (...)

 • Przetwarzanie w chmurze 2012-2017

  (...) Dla porównania, 7,7 zettabajtów odpowiada: 107 bilionom godzin streamingu muzyki, czyli równowartości ciągłego streamingu muzyki przez 1,5 roku przez całą populację globu w roku 2017. 19 (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 14-18.10.13

  (...) są w mojej ocenie korekcyjne pomimo relatywnej słabości naszego rynku. W tym tygodniu możliwe są wzrosty na nowe szczyty. Do tegorocznego szczytu (2634pkt.) jest jeszcze daleko. O wiele (...)

 • Ordynacja podatkowa: hipoteka przymusowa sprzeczna z Konstytucją

  (...) zabezpieczonych hipoteką przymusową jest niezgodny z konstytucją – wynika z wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dn. 8 października 2013 roku. Według przepisów zobowiązanie podatkowe (...)

 • Podatek dochodowy od zamiany nieruchomości

  (...) szczególny uregulowana na gruncie przepisów ustawy o PDOP. Tym samym, transakcja zamiany nieruchomości, na inną nieruchomość, stanowi formę odpłatnego zbycia. Jednocześnie, nabycie (...)

 • Abonament RTV 2014 znów wyższy

  (...) 25 dnia pierwszego miesiąca okresu rozliczeniowego - miesiąca, okresu dwumiesięcznego, kwartału, półrocza czy roku. Na przykład, jeśli płacimy w okresach miesięcznych, to abonament wpłaca (...)

 • Rozbudowa Atrium Copernicus w Toruniu

  (...) Toruniu. Pod koniec przyszłego roku ma to być największe w mieście (blisko 50 tys. mkw. GLA), którego klienci będą mieli do wyboru najszerszą ofertę sklepów i punktów usługowych (145) (...)

 • Ubezpieczenie mieszkania: jak zaoszczędzić?

  (...) użytkowania ponad 91 tys. mieszkań – wynika z ostatnich danych GUS-u. To, co prawda, nieznacznie mniej niż przed rokiem, ale wciąż o blisko 20% więcej niż w 2011 r. I choć mieszkań jest (...)

 • Emigracja zarobkowa Polaków – prognozy

  (...) i kierunki w latach 2004 – 2012”) liczba Polaków przebywających czasowo za granicą w 2012 r. w całej Europie wynosiła w sumie 1 816 tys. osób. Najwięcej Polaków przebywało w Wielkiej (...)

 • Mietex - Producent kostki granitowej. W ofercie również łupka granitowa i piasek na zasypkę.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ]
 
21
październik 2013

październik 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1850
CHF 3,3874
USD 3,0620
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.