eGospodarka.pl

 • Ceny ofertowe mieszkań w lipcu 2022 są stabilne

  (...) m.in.: Jak kształtowały się w lipcu ceny ofertowe mieszkań? Jakie są średnie ceny transakcyjne mieszkań? Jaki był w lipcu popyt na kredyty hipoteczne? Ceny ofertowe są stabilne W lipcu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa pośrednictwa, poznaj opinie o Hoover HTV 611 czy przeglądaj oferty pracy z miasta kłobuck.


 • 25 mld zł nadpłaty kredytów hipotecznych w I poł. 2022 roku

  (...) z którego zwykliśmy korzystać dość rzadko – sugerują szacunki HRE Investments oparte o dane NBP. Trudno się temu dziwić – oprocentowanie kredytów mieszkaniowych było relatywnie niskie (...)

 • Inflacja ogranicza marnowanie żywności

  (...) m.in.: Ile Polaków wyrzuca jedzenie? Jakie są główne powody marnowania żywności? Jak zapobiegać wyrzucaniu jedzenia? Wysoka inflacja i niestabilna sytuacja na rynkach finansowych już dały (...)

 • Powstanie Panattoni Park Żary

  (...) Żary jest międzynarodowy producent pianki poliuretanowej m.in. dla branży meblarskiej, który wynajął 8 000 m kw. w formule BTS. W tej formule Panattoni realizuje obecnie niemal połowę (...)

 • Inflacja w tornistrach. Czy wyprawka szkolna będzie skromniejsza?

  (...) m.in.: Gdzie najczęściej kupujemy artykuły szkolne? Gdzie kupujemy podręczniki do szkoły ponadpodstawowej? Jaką kwotę planujemy przeznaczyć na wyprawkę szkolną?Szkolne zakupy – czas (...)

 • Samsung Galaxy Watch5 i Galaxy Watch5 Pro

  (...) lepsze samopoczucie Chcąc lepiej poznać i wspierać działania użytkowników mające na celu poprawę zdrowia i samopoczucia, Samsung zaimplementował w najnowszych smartwatchach Galaxy (...)

 • Brak cukru w sklepach - co na to Polacy?

  (...) m.in.: Ile cukru konsumują Polacy? Jak Polacy zareagowali na braki cukru w sklepach? Czego używamy zamiast białego cukru? Męska strona cukru Ponad 40% Polaków deklaruje, że średnio w ciągu (...)

 • Ceny mieszkań hamują, ale szanse na spadki mało realne

  (...) m.in.: Jaką dynamiką charakteryzują się ceny mieszkań? Czy rośnie liczba ofert mieszkań wystawianych na sprzedaż? Gdzie rosną najszybciej? Jakie są prognozy na najbliższe miesiące (...)

 • Czy osłabienie dolara jest tylko chwilowe?

  (...) w lipcu bez zmian w stosunku do czerwca. Było to poniżej oczekiwań (konsensus 0,2 proc.). Z wyłączeniem energii i żywności wzrost wyniósł 0,3 proc. Główny wskaźnik rok do roku spadł z (...)

 • Smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 oraz Galaxy Z Fold4

  (...) Flip4 został zaprojektowany tak, aby zapewnić użytkownikom swobodę i dostęp do najbardziej przydatnych funkcji bez konieczności otwierania urządzenia. Dlatego teraz z poziomu zewnętrznego (...)

 • Hakerzy w świecie kryptowalut. Jak ich powstrzymać?

  (...) m.in.: W jaki sposób hakerzy kradną kryptowaluty? Czym jest flash loan attack? Na czym polega rug pul? Blockchain jest najbezpieczniejszą metodą do przechowywania danych online, jaka (...)

 • Solartime - Oferta, doradztwo, sklep, kontakt.

  Czytaj więcej: Słońce


strony : [ 1 ]
 
11
sierpień 2022

sierpień 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6745
CHF 4,8134
USD 4,5206
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.