eGospodarka.pl

 • W sierpniu wakacje kredytowe i urlop RPP

  (...) okazją do odetchnięcia dla kredytobiorców i to przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze 29 lipca ruszyły wyczekiwane wakacje kredytowe, które oznaczają możliwość odłożenia w czasie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja NIP-D, poznaj opinie o Lubella Mini penne czy przeglądaj oferty pracy z miasta zawiercie.


 • ESG w usługach finansowych

  (...) przepisy, zgodnie z którymi należy uwzględniać czynniki ESG w świadczeniu usług finansowych. Banki, ale i na przykład towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące produkty inwestycyjne muszą (...)

 • Polska na podium w obrocie nieruchomościami

  (...) rynku mieszkaniowym pod wieloma względami. Zaledwie kilka dni temu GUS na podstawie danych Ministerstwa Sprawiedliwości opublikował informacje na temat obrotu nieruchomościami w ubiegłym roku (...)

 • Wakacje 2022: jeśli nie first minute, to drożyzna?

  (...) m.in.: Czy wakacje 2022 rzeczywiście były o wiele droższe niż poprzednie? W jakim czasie najbardziej opłacało się dokonywać rezerwacji? Czy jest szansa, by imprezy turystyczne staniały? Na (...)

 • Przepisy karne w projekcie ustawy o sygnalistach

  (...) stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji pojawiła się już trzecia wersja projektu tzw. . Nie ulega wątpliwości, że oprócz spełnienia formalnego obowiązku implementacji Dyrektywy (...)

 • Odpowiedzialność członka zarządu za długi spółki. Jak się bronić?

  (...) Każda spółka kapitałowa ma nieco inaczej uregulowany mechanizm odpowiedzialności członków zarządu. Poniżej przedstawiamy sytuacje, w których roszczenia wierzycieli względem członków (...)

 • Osiedle Goslove na warszawskim Gocławiu

  (...) ważne dla jego mieszkańców. Nazwa dzielnicy wywodzi się od odnotowanej już w 1376 roku nazwy Goslave, którą wtedy określano tę część dzisiejszej Warszawy. To właśnie szacunek do (...)

 • Cena kontraktów na WTI najniżej od lutego

  (...) S&P 500 była stabilna (-0,03 proc. ok. 9:30). W Azji przeważały zwyżki głównych indeksów giełdowych (najsilniej – o 1,8 proc.) zyskiwał Hang Seng. Podobnie było dziś rano w Europie (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI VII 2022

  (...) Lipcowe wyniki badania Mediapanel bez zmian na miejscu lidera, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów znów widzimy Grupę Google z (...)

 • Najem mieszkań ma swoje ciemne strony

  (...) tańszy niż zakup mieszkań. Po ostatnich podwyżkach czynszów w Warszawie można wynająć dwupokojowe „M” za około 3-3,5 tys. złotych. Dla porównania chcąc kupić 45-metrowe lokum w (...)

 • Czy Peugeot 308 SW 1.2 PureTech GT jest dobrym wyborem?

  (...) wydaniu udowadnia, że teoretycznie nudna, mało emocjonująca wersja nadwoziowa może przyciągać wzrok i robić świetne wrażenie. W tej klasie naprawdę trudno byłoby wskazać samochód, który (...)

 • Kiedy stosować podwyższone (autorskie) pracownicze koszty uzyskania przychodów?

  (...) Zgodnie z art. 22 ust 9 pkt 3) ustawy o PIT koszty uzyskania niektórych przychodów określa się z tytułu korzystania przez twórców z praw autorskich i artystów wykonawców z praw pokrewnych, w (...)

 • Intermarche - Sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych prowadzonych przez wspólnotę niezależnych przedsiębiorców - Muszkieterów. Prawie 100 obiektów w Polsce.

  Czytaj więcej: Hipermarkety


strony : [ 1 ]
 
4
sierpień 2022

sierpień 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7230
CHF 4,8226
USD 4,6340
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.