eGospodarka.pl

 • Sprzedaż mieszkań przez deweloperów w 2021 roku pobiła rekord

  (...) roku Zaprezentowana stawka czternastu czołowych firm krajowej branży deweloperskiej o profilu mieszkaniowym, spółek notowanych na rynku podstawowym oraz Catalyst warszawskiej GPW, w ostatnim (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-1, poznaj opinie o Siemens WM 12E363PL varioExpert czy przeglądaj oferty pracy z miasta sucha beskidzka.


 • Nowe inwestycje mieszkaniowe od od ROBYG

  (...) ROBYG w Gdańsku trafiło ponad 500 nowych mieszkań. ROBYG rozszerzył ofertę o dwie nowe inwestycje na Morenie i Ujeścisku oraz nowe etapy popularnych inwestycji. W sumie w ofercie mamy obecnie (...)

 • Polski Ład a zmiana formy opodatkowania w 2022 r. - jak zgłosić i do kiedy?

  (...) Jak zmienić formę opodatkowania w 2022 r. Do kiedy można zmieć formę opodatkowania Gdzie złożyć oświadczenie o zmianie formy opodatkowania Jak napisać oświadczenie o zmianie formy (...)

 • Praca zdalna nie obniżyła kosztów biurowych

  (...) w poprzednich latach Bułgaria pozostaje najtańszym europejskim krajem pod względem pracy w pełnym wymiarze godzin. Wynika to z najniższych czynszów i kosztów pracy spośród wszystkich krajów (...)

 • 10 złych nawyków związanych z cyberbezpieczeństwem

  (...) rośnie. Dlatego u progu 2022 roku zdecydowanie warto poprawić swoją cyberhigienę, tak aby nasze wrażliwe dane i zasoby finansowe były w jak najmniejszym stopniu narażone na zagrożenia ze (...)

 • Powell starał się nie przestraszyć rynków

  (...) z grudniowego posiedzenia FOMC przestraszyła rynki ujawniając zamiary Rezerwy Federalnej szybszego niż się tego wcześniej spodziewano wycofywania się z prowadzonej od marca ub.r (...)

 • Podatek od spadku przy zapisie zwykłym w testamencie

  (...) Spadkodawczyni pozostawiła dwa testamenty. W jednym z nich zobowiązała spadkobierców ustawowych lub testamentowych do przekazania na rzecz wnioskodawczyni całej kwoty pieniężnej pozostałej ze (...)

 • Pracodawcy w 2022 r.: Nowy Ład to nie koniec wyzwań

  (...) m.in.: Z jakimi wyzwaniami mierzyć się będą pracodawcy w nachodzących miesiącach? Czym jest Big Quit i jak objawia się na polskim rynku pracy? Jakie kroki powinni podejmować pracodawcy (...)

 • 4 prognozy dla handlu i łańcucha dostaw na 2022 rok

  (...) wielokrotnie mieliśmy do czynienia z ograniczeniami w handlu stacjonarnym. To spowodowało, że mocno rozwijał się i zmienił e-commerce, w tym magazyny i łańcuchy dostaw. Rosło zapotrzebowanie (...)

 • Sprzedaż mieszkań deweloperskich. Jaki był 2021 rok?

  (...) S.A. Według już opublikowanych oficjalnie danych za okres od stycznia do końca listopada 2021 roku sprzedaliśmy 3911 mieszkań, co oznacza, że nawet bez grudniowej sprzedaży pobiliśmy nasz (...)

 • Accolade inwestuje w park przemysłowy w Sulechowie

  (...) Sulechowie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Nowy Świat. Inwestor planuje trzy budynki o łącznej powierzchni 76.000 mkw., na działce o powierzchni 154.000 mkw.. Wartość inwestycji to (...)

 • Komserwis Trzebinia - Producent elementów architektury miejskiej w ofercie ławki, bariery i ogrodzenia, donice, słupy ogłoszeniowe, stojaki na rowery, kraty pod drzewa, słupki, słupki żeliwno-stalowe, słupki betonowe, ławki parkowe, osłony drzew, tablice informacyjne, pojemniki na piasek.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ]
 
12
styczeń 2022

styczeń 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5332
CHF 4,3192
USD 3,9879
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.