eGospodarka.pl

 • W których małych miastach ceny mieszkań są wywindowane?

  (...) jest oczywiście Warszawa, gdzie za 1 mkw. nowego mieszkania płaci się średnio 10992 zł. Dalej w kolejności znajdują się: Gdańsk (10043 zł/mkw.), Kraków (9736 zł/mkw.), Wrocław (8891 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-6/6L, poznaj opinie o Castroland Puzzle C-200290 czy przeglądaj oferty pracy z miasta złocieniec.


 • 8 długich weekendów w 2022 roku

  (...) to w ciągu roku jedna trzecia dni potrafi być wolna od pracy. Jak jest to możliwe? Policzmy. Samych sobót i niedziel będzie w 2022 roku aż 105. Do tego dochodzi jeszcze 8 dni świątecznych (...)

 • Z dobrowolnie zakupionej kasy fiskalnej można zrezygnować

  (...) Wnioskodawca jest emerytem (zakład szewski). Korzysta z opodatkowania , nie jest czynnym podatnikiem VAT. Od 2013 r. posiada on , którą zakupił i używa dobrowolnie. Nigdy bowiem nie (...)

 • Jakie mamy zawodowe postanowienia noworoczne 2022?

  (...) z pandemią w tle. Pandemią, które wpłynęła na wiele dziedzin naszego życia, także zawodowego. Jak oceniamy 2021 rok w życiu zawodowym? Czy mamy jakieś w związku z pracą? Oto wnioski z (...)

 • PMI w górę w grudniu 2021

  (...) mierze przez wzrost produkcji oraz nowych zamówień. To one wygenerowały popyt na pracowników, których nadal brakuje na rynku pracy. W grudniu producenci kolejny miesiąc z rzędu borykają się (...)

 • Kaufland Polska Markety ukarany przez UOKiK

  (...) dwie decyzje w sprawie spółki Kaufland Polska Markety. I decyzja Kaufland Polska Markety - blisko 124 mln zł kary za nieuczciwe wykorzystywanie przewagi kontraktowej Pierwsza decyzja dotyczy (...)

 • Polska gospodarka 2022 - prognozy KRD

  (...) rozwijać, ale wolniej niż w ubiegłym roku. Na razie wszystko wskazuje na to, że dość dobrze będzie sobie radzić z problemami wywołanymi przez pandemię. Jednak nowy wariant koronawirusa (...)

 • Wypowiedzenie ubezpieczenia na życie - jak to zrobić?

  (...) że ubezpieczenia na życie obecnie cieszą się większym zainteresowaniem Polaków niż jeszcze rok temu. Po sprawdzeniu biuletynu kwartalnego KNF na temat ubezpieczeń można dowiedzieć się, że (...)

 • Kiedy ferie zimowe 2022?

  (...) to, że ferie zimowe 2022 odbędą się w turach, tak, jak to miało miejsce przed pandemią. Łącznie ferie zimowe będą trwały od 17 stycznia do 27 lutego 2022 roku. Na stronie Ministerstwa (...)

 • Warunki zabezpieczenia na majątku firmy

  (...) że ustaliła przybliżoną kwotę zobowiązania w VAT w sposób dowolny, nie uwzględniając charakteru prowadzonej przez niego działalności oraz pomijając ustalenia poczynione w latach (...)

 • Jak zainwestować w Niemczech? Niemieccy eksperci bezpłatnie pomagają polskim firmom

  (...) Niemcy są jednym z największych rynków świata. Są również rynkiem bardzo wymagającym – zarówno w ujęciu konsumenckim, jak i w przypadku powiązań b2b. Jeszcze nie dawno polskie (...)

 • Partner, Głuchołazy - Producent galanterii odzieżowej, guzików, nitów, klamer, oczek i wyrobów z drutu.

  Czytaj więcej: Dodatki


strony : [ 1 ]
 
3
styczeń 2022

styczeń 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5889
CHF 4,4326
USD 4,0424
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.