eGospodarka.pl

 • Reklamacja wakacji. Jak przygotować i kiedy wysłać?

  (...) Terminy na wysłanie reklamacji mogą się różnić w zależności od problemu. : rok (zgodnie z polskim prawem). Uszkodzony bagaż: 7 dni Opóźniony lub zgubiony bagaż – 21 dni od (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Przedwstępna umowa kupna - sprzedaży, poznaj opinie o ZM Duda Szynka Królewiecka czy przeglądaj oferty pracy z miasta świecie.


 • Ceny najmu pną się w górę

  (...) końcówka gorącego okresu na . Podobnie jest i w bieżącym roku. Sierpień i wrzesień są przeważnie okresem wzmożonego ruchu na rynku najmu. Powodów jest co najmniej kilka. W wakacje (...)

 • BIK: pożyczki jeszcze nie wróciły do stanu sprzed pandemii

  (...) udzieliły w sierpniu tego roku o 73,3% więcej pożyczek niż w sierpniu 2020, a ich wartość była o 96,3% wyższa. Od stycznia do sierpnia natomiast firmy pożyczkowe udzieliły 1 868,4 tys (...)

 • Nie każde wdrożone oprogramowanie daje prawo do ulgi B&R

  (...) z art. 5a pkt 38) ustawy o PIT to działalność: twórcza w zakresie badań naukowych (aplikacyjnych i podstawowych) lub prac rozwojowych, systematyczna, podejmowana w celu zwiększenia zasobów (...)

 • Jak darować mieszkanie w rodzinie bez podatku?

  (...) Siostra wnioskodawcy zamierza podarować mu mieszkanie. Mieszkanie stanowi własność siostry i jej męża (). Mąż siostry wnioskodawcy wyrazi zgodę na dokonanie darowizny przez siostrę. prawa (...)

 • Fundusze inwestycyjne. Co sprawdzić, żeby nie stracić?

  (...) m.in.: Na co zwrócić uwagę przy wyborze funduszu inwestycyjnego? Jakie są rodzaje funduszy inwestycyjnych? Jakie opłaty ponosimy w związku z inwestowaniem w fundusze? W ramach kampanii (...)

 • Wybory w Niemczech a kurs euro

  (...) zdecydowanego zwycięzcy. Teraz będziemy świadkami formowania się koalicji, której przewodniczyć będzie prawdopodobnie SPD. Kampania Armina Lascheta finalnie okazała się nietrafiona. Pierwszy (...)

 • Branża HoReCa liczy długi i szuka pracowników

  (...) Długów mają łącznie ponad 300 mln zł długu. Większość dłużników to jednoosobowe działalności gospodarcze, które mają do oddania ponad 240 mln zł. Średni dług wynosi 29 tys. zł (...)

 • Event marketing: jaką wartość mają spotkania biznesowe?

  (...) m.in.: Jaką wartość ma organizacja ? Jak pandemia zmieniła podejście marketingu do eventów? Jakie narzędzia wykorzystywane są w organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych? Według (...)

 • Gospodarka Niemiec: co po wyborach?

  (...) m.in.: Co może zmienić się w Niemczech po wyborach parlamentarnych? Czy imigracja będzie lekarstwem na ? W jakim tempie wdroży nowoczesne rozwiązania technologiczne? Niemcy czeka zmiana (...)

 • Volvo S90 T8 eAWD - komfort + ekologia

  (...) się na szczycie gamy. Pod wieloma względami wyróżnia się na tle innych odmian. Na tej liście nie ma jednak stylistyki. I bardzo dobrze. Projektanci nie próbowali zmieniać czegoś, co wciąż (...)

 • TinyLink.pl - Darmowy serwis oferujący skracanie i maskowanie adresów stron, katalogów oraz e-maili, ukrywanie adresów, pełne zarządzanie własnymi linkami, szczegółowe statystyki i analizy logów.

  Czytaj więcej: Aliasy


strony : [ 1 ]
 
27
wrzesień 2021

wrzesień 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5912
CHF 4,2307
USD 3,9276
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 



O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.