eGospodarka.pl

 • Nabycie przedsiębiorstwa uprawnia do korekty rozliczeń VAT zbywcy

  (...) ich wykładnia dokonywana przez organy podatkowe pozwalała na sukcesję uprawnień w bardzo wąskim zakresie. Przedsiębiorcy mogli dokonać wyłącznie w sytuacji, gdy nabyte towary lub usługi (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZFA, poznaj opinie o Elesko HB-400A czy przeglądaj oferty pracy z miasta niemodlin.


 • Fiskus wyjaśnia: umowa deweloperska daje prawo do ulgi mieszkaniowej

  (...) 2021 r. Nr DD2.8202.1.2021 została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej z dnia 7 września 2021 r. pod poz. 133 i jest jak najbardziej korzystna (...)

 • Kaspersky Smart Home Security

  (...) jest instalowane na routerze przez operatora telekomunikacyjnego, a użytkownik musi jedynie pobrać aplikację na smartfon, aby kontrolować i monitorować bezpieczeństwo swoich urządzeń. Nowy (...)

 • GUS: mieszkania i budynki niemieszkalne w I poł. 2021 r.

  (...) 2021 roku oddano do użytkowania 105,6 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 10,0 mln m2 oraz liczbie izb równej 420,6 tys. W porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku (...)

 • Złoty słaby po konferencji NBP

  (...) tak, że musimy się uzbroić w cierpliwość do grudniowego posiedzenia Rady Prezesów. Dopiero wtedy EBC podejmie decyzje, które będą miały większe znaczenie dla kursu euro. Wówczas dowiemy (...)

 • Weryfikacja tożsamości: linie papilarne czy kod sms?

  (...) m.in.: Jakie sposoby logowania są postrzegane przez Polaków jako najbardziej bezpieczne? Jak będą wyglądać nowe dowody osobiste? Jakich zasad bezpieczeństwa powinniśmy przestrzegać, aby (...)

 • Dlaczego szybkość ładowania strony ma znaczenie i jak ją poprawić?

  (...) określającym, jak szybko użytkownik zobaczy treści które zażądał, dzisiaj jest ważnym wskaźnikiem ogólnego doświadczenia użytkownika witryny. Potwierdza to wprowadzona w 2021 roku przez (...)

 • Jakie benefity pracownicze dla specjalisty z sektora finansów?

  (...) którzy pomimo trwającej pandemii, wciąż mogą liczyć na atrakcyjne oferty pracy i kontroferty obecnych przełożonych. Co może zrobić pracodawca, by zatrzymać u siebie pracownika lub (...)

 • Boom na wtórnym rynku mieszkaniowym trwa

  (...) rynku nieruchomości upłynął pod znakiem wciąż rosnącego popytu na mieszkania. Niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych i nadwyżki finansowe zachęciły klientów do . Coraz mniejsza (...)

 • Dr Gerard Sp. z o.o. - Producent ciastek oraz wyrobów czekoladowych. Informacje o firmie, oferta i katalog wyrobów, plikido pobrania. Ożarów Mazowiecki.

  Czytaj więcej: Słodycze


strony : [ 1 ]
 
10
wrzesień 2021

wrzesień 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5499
CHF 4,1956
USD 3,8402
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.