eGospodarka.pl

 • Zapłata z opóźnieniem a ulga na złe długi w CIT

  (...) lipcu 2020 r. spółka nabyła usługę IT od podmiotu niepowiązanego. Kontrahent wystawił w tym miesiącu fakturę, której termin płatności przypadał w sierpniu. Faktura jednak nie trafiła do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument TYT-2, poznaj opinie o Rolnik Delikatesy Brzoskwinie czy przeglądaj oferty pracy z miasta krzeszowice.


 • Podatek od sprzedaży mieszkania nabytego w spadku oraz dziale spadku

  (...) W 2015 r. wnioskodawczyni wraz z innymi spadkobiercami przejęła spadek po zmarłych rodzicach. Matka zmarła 5 grudnia 2014 r., a spadek po niej dziedziczyli: zainteresowana, jej ojciec oraz (...)

 • "Nowy start", czyli 15 mln zł na pomoc przedsiębiorcom

  (...) udział przedsiębiorcy, którzy zaprzestali prowadzenia działalności gospodarczej w ciągu 24 miesięcy i ponownie podjęli się prowadzenia firmy w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia (...)

 • GIGAlato w T-Mobile

  (...) Specjalnie na wakacje przedłużona zostaje oferta z pakietem 200 GB w od 45 zł miesięcznie. Będzie można z niej skorzystać aż do 16 sierpnia br. W pakiecie użytkownik otrzymuje nielimitowane (...)

 • Polacy wrócili do centrów handlowych

  (...) o 19 proc. niższa niż w analogicznym miesiącu 2019 roku oraz o 12 proc. wyższa niż w czerwcu ubiegłego roku. Widać więc poprawę, choć daleko jest do wyników sprzed pandemii. 5-procentowy (...)

 • Płatności bezgotówkowe - pandemia pomogła czy zaszkodziła?

  (...) w I kwartale 2021 roku w portfelach Polaków było aż 44 mln kart płatniczych, najwięcej w historii. W 2020 roku wykonaliśmy . Te liczby robią wrażenie. Niestety z raportu Intrum "European (...)

 • Polski rynek Venture Capital w I kw. 2021 wart prawie 1 mld PLN

  (...) łączna kwota, jaką w II kwartale 2021 roku polskie i zagraniczne fundusze zainwestowały w rodzime innowacyjne przedsiębiorstwa. Natomiast w I półroczu 2021 polskie startupy pozyskały od (...)

 • Złoty jest słabszy

  (...) dla złotego? Powinno wspierać jego umocnienie, choć zapewne powoli i w drugiej turze po odbudowie apetytu na ryzyko wśród ryzykownych walut G10 (NOK, AUD, NZD, CAD). Ryzyka pozostają, gdyż (...)

 • Górny Śląsk liderem nierzetelności

  (...) m.in.: Co to jest rzetelność? Jak wygląda ranking rzetelności województw? Jakie jest zadłużenie w poszczególnych województwach? Ile wynosi średni dług w województwach? Czym jest (...)

 • International Paper S.A Kwidzyn - Producent papieru, tektur i celulozy, informacje o firmie, jej historii, pracownikach , produktach i technologii.

  Czytaj więcej: Papier


strony : [ 1 ]
 
12
lipiec 2021

lipiec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5559
CHF 4,1965
USD 3,8378
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.