eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Oskarżenie o udział w obrocie karuzelowym a zwrot VAT

  (...) zwłaszcza gdy postępowanie toczy się przed polskim fiskusem. A jednak. Reprezentowanej przez Roberta Nogackiego, radcę prawnego z Kancelarii Prawnej Skarbiec, jednej z firm ze Śląska, którą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W10, poznaj opinie o Amanda Nici ATENA 160 czy przeglądaj oferty pracy z miasta złotoryja.


 • Montaż klimatyzacji z ulgą termomodernizacyjną?

  (...) Wnioskodawczyni jest wraz z mężem współwłaścicielem (wspólność ustawowa). Dom jest ogrzewany piecem gazowym i sporadycznie kominkiem. W 2019 r. małżonkowie zamontowali na nieruchomości , (...)

 • Wystawienie faktury VAT dla świadczeń kompleksowych

  (...) oraz pomocniczego. Świadczenie pomocnicze jest subsydiarne wobec świadczenia głównego, służy jego wykonaniu. Ze względu na swój charakter, świadczenie kompleksowe nie powinno być sztucznie (...)

 • Develia wprowadza III etap Przy Mogilskiej

  (...) o konstrukcji kaskadowej – w jednej bryle budynku o wysokości od 4 do 13 pięter powstanie 136 mieszkań, od kawalerek po mieszkania 3-pokojowe. Każde mieszkanie będzie posiadać loggie lub (...)

 • Od lipca trudniej o kredyt hipoteczny. Obowiązuje nowa Rekomendacja S

  (...) lat dostępna kwota kredytu może zostać sztucznie obniżona o niemal 100 tys. zł. Pozytywnym akcentem będzie natomiast to, że banki muszą wprowadzić oferty kredytów z gwarancją zachowania (...)

 • GUS: przedsiębiorstwa leasingowe 2020

  (...) Badane podmioty (leasingodawcy) były reprezentowane przez spółki kapitałowe: 53 to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, 28 to spółki akcyjne i 1 o innej formie prawnej. W 17 (...)

 • Rankomat: największe spadki ceny OC od 2017 r.

  (...) średnia cena OC była niższa o 9,7% w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. To największy spadek cen od 2017 roku, który nastąpił pomimo ciężkiej dla gospodarki pandemii. Z tego (...)

 • Popyt na kredyt konsumpcyjny wzrośnie?

  (...) (BRCF) w II kwartale 2021 r. poprawiła się o ok. 5,6 pp. w porównaniu do I kwartału br. Wyniki najnowszego badania ZPF i IRG SGH pt. „SYTUACJA NA RYNKU CONSUMER FINANCE, II kwartał 2021” (...)

 • Dolar zwycięsko zakończył kwartał

  (...) dolarowi umocnić się do głównych walut. Brak istotnych wydarzeń w pierwszej części tygodnia skłoniło inwestorów do szukania byle informacji mogącej nadać chociaż odrobine kierunku. W tym (...)

 • Aplikacje randkowe: cyberstalking i doxing ciągle groźne

  (...) m.in.: Jakie działania pozwalają bezpieczne korzystać z aplikacji randkowych? W jakim stopniu na przestrzeni ostatnich lat poprawiła się sytuacja bezpieczeństwa randek online? W dobie (...)

 • Ubezpieczenie na kolonie dla dziecka - czy szkolne NNW wystarczy?

  (...) są problemem Analiza ogólnych warunków NNW dla dzieci przeprowadzona przez Ubea.pl pokazuje, że większość takich polis zapewnia całoroczną ochronę (a zatem również w drodze do i ze (...)

 • Abs-Jet Service - Skup, sprzedaż i dzierżawa drukarek przemysłowych. Dystrybucja materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych. Limanowa.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
1
lipiec 2021

lipiec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5187
CHF 4,1167
USD 3,8149
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.