eGospodarka.pl

 • Laptop gamingowy Razer Blade 14

  (...) w procesor AMD - 8-rdzeniowy AMD Ryzen 9 5900HX. 16-wątkowy procesor oferuje maksymalne taktowanie w trybie boost do 4,6 GHz, co umożliwia szybkie zarządzanie dużymi obciążeniami (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-8 , poznaj opinie o Plast Team Sitko do herbaty ze stali nierdzewnej czy przeglądaj oferty pracy z miasta łask.


 • Postępowanie karnoskarbowe sposobem na nieprzedawnienie podatku

  (...) 2021 r. takiemu bezprawnemu i przewlekłemu działaniu organów skarbowych przeciwstawił się sąd. I choć fiskus zdołał w odpowiednim terminie wszcząć i doręczyć spółce postanowienie o (...)

 • Podmioty lecznicze bez kas fiskalnych on-line?

  (...) jest podmiotem leczniczym. Świadczy ona usługi opieki medycznej na rzecz swoich klientów – pacjentów, za pośrednictwem swojego personelu medycznego, pomocniczego i administracyjnego. Lekarze i (...)

 • Czy kask i odzież motocyklowa może być kosztem uzyskania przychodu?

  (...) odzież motocyklowa, która służy wyłącznie działalności gospodarczej, a więc utraciła cechy osobiste, może być zaliczona do kosztów podatkowych firmy. Nie ma przeciwwskazań, aby (...)

 • SIM swapping - jak się bronić?

  (...) być skutki? Przejęcie przez hakerów karty SIM, może skutkować przejęciem kontroli nad kontami bankowości elektronicznej, profilami w mediach społecznościowych czy firmową stroną (...)

 • Euro 2020, czyli 7 walut w portfelu kibica

  (...) całym Starym Kontynencie: Amsterdam, Budapeszt, Bukareszt, Glasgow, Kopenhaga, Londyn, Monachium, Rzym, Sewilla, Sankt Petersburg, a nawet Baku, leżące już poza geograficzną granicą Europy – (...)

 • Handel zagraniczny I-IV 2021: saldo wyniosło 16 mld PLN

  (...) wzrost dynamiki zarówno w eksporcie, jak i imporcie. W ubiegłym roku na wyniki handlu zagranicznego miał wpływ wybuch pandemii i związane z tym lockdowny w większości państw. Obroty (...)

 • GUS: inflacja w maju 2021 to 4,7% rdr

  (...) do zarówno ceny towarów, jak i usług wzrosły o 0,3%. Wpływ zmian cen na wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem W maju br. w porównaniu z poprzednim miesiącem największy (...)

 • Google Workspace z kolejnymi aktualizacjami

  (...) teraz jest dostępne dla każdego posiadającego konto Google. Wszyscy użytkownicy mogą uruchomić zintegrowane funkcje Google Workspace poprzez włączenie Czatu w Gmailu. Przestrzeń do (...)

 • EUR/USD w sennym dryfie

  (...) Inwestorzy cieszą się z dobrej koniunktury i ekspansji monetarnej, która napędza wzrost cen aktywów finansowych. Jednocześnie cały czas żyją w strachu, kiedy banki centralne zdecydują o (...)

 • Krajowy Rejestr Zadłużonych jednak od grudnia 2021

  (...) prowadzenie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Ma zwiększyć wydajność sądów i poziom jawności postępowań z perspektywy wierzycieli - będą mieli łatwiejszy dostęp do (...)

 • Budowa domu przy lesie - pod jakimi warunkami?

  (...) prawnym? Ograniczenia związane z zamiarem usytuowania budynku mieszkalnego w pobliżu lasu obowiązują wówczas, gdy nieruchomość sąsiednia jest rzeczywiście lasem, ale w sensie prawnym. To (...)

 • Szyjkowski-Auto, Gorzów Wielkopolski - Autoryzowany dealer General Motors Poland, nowości, katalog modeli, serwis, pojazdy używane.

  Czytaj więcej: Dealerzy


strony : [ 1 ]
 
15
czerwiec 2021

czerwiec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5306
CHF 4,1601
USD 3,7349
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.