eGospodarka.pl

 • Artyści i branża eventowa odmrożeni

  (...) rozporządzeniem można prowadzić na otwartym powietrzu działalność twórczą z zakresu kultury i rozrywki, która została ujęta w Polskiej Klasyfikacji Działalności w dziale 90.0. Koncerty (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny sprzedawca, poznaj opinie o Lubiana Beata Wazon czy przeglądaj oferty pracy z miasta połczyn-zdrój.


 • TOP 10 najlepiej zarabiających freelancerów 2021

  (...) zeszłym roku, większość analityków i freelancerów miała obawy, że zarobki zostaną zredukowane. Aktualnie widać, że Covid-19 przyczynił się do podniesienia . A największy wzrost stawek (...)

 • Umocnienie dolara przed raportem z rynku pracy

  (...) pracy USA jest dziś najważniejszym wydarzeniem. Po wielkim rozczarowaniu przed miesiącem (wzrost zatrudnienia w sektorze pozarolniczym w kwietniu o 266 tys., prog. 1 milion), w maju tempo (...)

 • Nie ma ofert pracy dla pokolenia Z?

  (...) m.in.: Czy pandemia zmniejszyła dostęp do staży i praktyk zawodowych Jak pokolenie Z ocenia swoją sytuację zawodową? Jak ukształtowała się sytuacja na przestrzeni ostatnich kilkunastu (...)

 • Private equity: czy są jeszcze ślady po koronakryzysie?

  (...) m.in.: Jaką wartość osiągnęły w ostatnich miesiącach dezinwestycje ? Co będzie priorytetem private equity w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Jakie czynniki są obecnie najważniejsze (...)

 • Wyłączenie nieruchomości ze spółki osobowej bez podatku od darowizny?

  (...) , w której wnioskodawca posiada 10% praw do udziału w jej zysku, nabyła nieruchomości w postaci wieczystego użytkowania: a. prawo wieczystego użytkowania gruntu zabudowanego budynkiem (...)

 • Zbyt niski kredyt? Pomoże współkredytobiorca

  (...) a wiec relacji wysokości pożyczki do wartości nieruchomości, kluczowy dla banków, które decydują o przyznaniu bądź odmowie przyznania kredytu, jest również wskaźnik DTI (Debt to Income) (...)

 • Biaglass, Huta Szkła w Białymstoku - Producent szkła oświetleniowego tradycyjną, ręczną metoda formowania, klosze oświetleniowe wytwarzane na bazie szkła opalowego (triplex) i szkła bezbarwnego.

  Czytaj więcej: Oświetlenie


strony : [ 1 ]
 
4
czerwiec 2021

czerwiec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4734
CHF 4,0838
USD 3,6931
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.