eGospodarka.pl

 • Nadpodaży na rynku biurowym raczej nie będzie

  (...) wynika, że już przeszło połowa (51%) powstającej obecnie z terminem oddania do użytkowania w tym i następnym roku już znalazła swoich najemców. W efekcie tego dostępność przestrzeni w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o wyborze opłacania ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych (miesięcznie lub kwartalnie) - działalność gospodarcza, poznaj opinie o Soraya Pielęgnacyjny krem do rąk Cytryna + Ogórek czy przeglądaj oferty pracy z miasta puck.


 • Bootloop czyha na twoje PS4

  (...) ukazuje się tajemnicza wiadomość. Wiedziony ciekawością, otwierasz ją i widzisz nieokreślony ciąg znaków, który wprowadza konsolę w pętlę nieustannych resetów (tzw. bootloop). Niestety. (...)

 • Spadki na rynku kapitałowym wspomogą obligacje?

  (...) skomplikowana sytuacja geopolityczna i gospodarcza we Włoszech, utrudnienia wynikające z wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej czy wojna handlowa na linii USA-Chiny zagrażają pośrednio (...)

 • 5 kroków, które przygotowują samochód do zimy

  (...) lub zaczną się poranne przymrozki, to kierowcy ruszają do serwisów, aby . I na tym kończy się przygotowanie samochodu do mogących występować trudnych, zimowych warunków pogodowych (...)

 • Ceny produktów rolnych IX 2018

  (...) uzyskiwanych przez rolników na targowiskach We wrześniu 2018 r. w porównaniu z poprzednim miesiącem wzrosły ceny skupu większości produktów rolnych, z wyjątkiem kukurydzy, ziemniaków (...)

 • Orange i Cyfrowy Polsat z najlepszymi raportami

  (...) i sprawozdań zgłaszanych do Konkursu Raporty Społeczne. W 12. edycji Konkursu udział wzięło 49 publikacji - raportów z zakresu społecznej odpowiedzialności/zrównoważonego rozwoju (...)

 • Kiedy odsetki od zaciągniętego kredytu w koszty podatkowe?

  (...) w . W ramach prowadzonej działalności gospodarczej spółka realizuje projekt związany z , które w dalszej perspektywie planuje sprzedawać na rzecz klientów. W celu realizacji wspomnianego (...)

 • Polska gospodarka rośnie, ale w 2019 r. może zwolnić

  (...) Banku Światowego są lepsze . Jeszcze w kwietniu oczekiwano bowiem, że w tym roku nasz (PKB) wzrośnie o 4,2 procent, a w kolejnych latach o 3,7 i 3,5 procent. „Podwyżka naszych prognoz (...)

 • Kupno nieruchomości za gotówkę ciągle popularne

  (...) na od dewelopera w zaledwie 7 polskich miastach – wynika z najnowszych szacunków zaprezentowanych przez Narodowy Bank Polski w raporcie za 2 kwartał 2018 roku. To o prawie 1,2 miliarda złotych (...)

 • Nie ma już szans na udany handel z Turcją?

  (...) wynika, że handel z Turcją nie jest dla Polski bez znaczenia. Ten kraj to czwarty, pozaunijny odbiorca naszych towarów i pierwszy wśród krajów Bliskiego Wschodu i Azji. W lipcu br. eksport do (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe, czyli boom na ostatniej prostej?

  (...) dynamiką Jak zauważa portal RynekPierwotny.pl we wrześniu deweloperzy dość wyraźnie zredukowali liczony miesiąc do miesiąca wynik nowych budów o około 15 proc. do poziomu niespełna 11,2 (...)

 • Barometr EFL: kondycja finansowa MSP IV kw. 2018

  (...) sytuacja jest kalką tendencji, które dawały o sobie znać już w latach poprzednich, kiedy to między trzecim a czwartym kwartałem odnotowywano spadki wskaźnika. Zbliżamy się do (...)

 • Zarobki Polaków za granicą to średnio 7705 zł

  (...) pracujących w krajach UE podskoczyły o 2741 zł brutto miesięcznie. W zaledwie rok (od 2016 do 2017 roku) ich wynagrodzenie wzrosło o 1008 zł. Porównywarka rankomat.pl sprawdziła, gdzie w (...)

 • Automotive w Polsce: innowacyjność na medal?

  (...) Polsce szanse na nowe fabryki części i zwiększenie ilości zamówień - uważa połowa przepytanych przedstawicieli (odpowiednio 50 i 48 proc.). Co jeszcze ciekawsze, niemal co drugi z (...)

 • Największe firmy budowlane w Polsce 2017

  (...) rynku budowlanego okazała się największą, z jaką mieliśmy do czynienia od sześciu lat, kiedy to końca dobiegały projekty związane z organizacją EURO 2012. Za ten wynik podziękować można (...)

 • EUR pnie się w górę

  (...) na otwarciu z pomocą spadających rentowności włoskiego długu. Jest to reakcja po piątkowej decyzji agencji Moody’s o ścięciu ratingu Włoch, ale obniżka była tylko o 1 stopień i (...)

 • Handel światowy zależy od Chin i USA

  (...) USA 10-procentową taryfę celną na import z Państwa Środka w wysokości 200 mld USD, Chiny wprowadziły cło na amerykańskie towary o wartości 60 mld USD. Co więcej, jeżeli przed 2019 roku (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: analiza spółki ATM Grupa

  (...) przez Grupę programów telewizyjnych stanowią seriale. W pierwszym półroczu 2018 roku kontynuowane były prace nad serialami: „Pierwsza Miłość”, „Policjantki i Policjanci” (...)

 • Opel Combo Life - wrażenia z jazdy

  (...) właściwą kolejność. Choć aktualna generacja Combo dzieli większość rozwiązań z Citroenem Berlingo i Peugeotem Rifterem, różnice w designie są całkiem spore, co zdradza przede wszystkim (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 42/2018

  (...) człowiek Unii Europejskiej, a wg Brukseli koncepcje polityczne włoskiego rządu grożą poważnymi konsekwencjami tak dla gospodarczej stabilności Wspólnoty jak i jej spójności. Ostatnio (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 42/2018

  (...) dotyczący dziś głównie Afryki (choć nie tylko) bo sytuacja na tym kontynencie jest konsekwencją obecności Europejczyków w Afryce i uważam, że ponosimy za nią odpowiedzialność (...)

 • Rynek walutowy 15-19.10.18

  (...) że Fed raczej nastawiony jest na trzymanie swego dotychczasowego kursu na zacieśnianie polityki monetarnej, a lamenty i pogróżki Trumpa w tej kwestii są raczej wliczone w koszty i traktowane (...)

 • Umowa powierzenia - podmioty lecznicze

  (...) zasady każdy podmiot leczniczy przetwarzający dane pacjentów w związku z wykonywaną działalnością leczniczą jest administratorem danych osobowych, które przetwarza. Przetwarzanie danych (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych III kw. 2018

  (...) potwierdza Adam Kiernicki, Dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych Nieruchomości Handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej, JLL: „Od początku roku całkowita wartość transakcji inwestycyjnych (...)

 • LHP - Programowanie w Delphi, sztuczna inteligencja, artykuły, projekty.

  Czytaj więcej: Delphi


strony : [ 1 ]
 
22
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2922
CHF 3,7387
USD 3,7273
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.