eGospodarka.pl

 • Co dalej z pracą tymczasową?

  (...) pracownika Kończące się limity 18-miesięcznego zatrudnienia u jednego pracodawcy użytkownika, które upływają z końcem listopada, to tylko jeden i wcale nie najważniejszy powód rosnącej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny sprzedawca, poznaj opinie o AA Ciało wrażliwe Zmysłowa Malina Odżywczy krem do rąk i paznokci czy przeglądaj oferty pracy z miasta bydgoszcz.


 • Certyfikat rezydencji podatkowej w 2019 r.

  (...) nakładają na wybrane przychody, wypłacane przez polskie firmy podmiotom z zagranicy, zryczałtowany w wysokości pomiędzy 10% a 20%. Polska firma, jako płatnik winna pobrać taki podatek z (...)

 • Wynajem mieszkania w kosztach podatkowych firmy

  (...) Wnioskodawca od maja 2018 r. Świadczy usługi w zakresie oprogramowania oraz technologii informatycznych i komputerowych. Firma jest opodatkowana . Wnioskodawca podjął współpracę z firmą z (...)

 • Zatory płatnicze blokują polski transport

  (...) faktem, to nie brakuje również problemów. Dane Krajowego Rejestru Długów wskazują, że długi przewoźników sięgają obecnie 925 mln złotych. Skąd się biorą? Problemem jest przede (...)

 • Rynek pracy, czyli niedobór talentów i wzrost wynagrodzeń

  (...) odsłony raportu Global Skills Index - wspólnego opracowania Hays oraz Oxford Economics. Autorzy publikacji poddają analizie kluczowe wskaźniki gospodarcze w 33 krajach oraz ich wpływ na (...)

 • Firmy rodzinne, czyli biznes nie tylko dla pieniędzy

  (...) rodzinnych daleko nam jeszcze do Japonii czy Stanów Zjednoczonych, gdzie za 'family business' uważa się zdecydowaną większość przedsiębiorstw, to jednak i w naszym kraju znaczenia biznesów (...)

 • Wynajem mieszkania za stypendium?

  (...) r. (najnowsze dostępne statystyki), studenci pobierający stypendia socjalne otrzymują średnio 533 zł. Z kolei żacy korzystający z dofinansowania za dobre wyniki w nauce pobierają przeciętnie (...)

 • Fuzje i przejęcia w Polsce w III kw. 2018 r.

  (...) transakcją do jakiej doszło w III kwartale bieżącego roku było przejęcie 100% udziałów Solaris Bus&Coach przez Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles (CAF). Transakcja opiewała na około (...)

 • Ceny OC spadły wszędzie

  (...) okresem, w którym ubezpieczyciele postanowi dać nam odetchnąć - oferowane ceny OC okazały się mniej wygórowane niż w ubiegłych miesiącach. Z analizy zrealizowanej przez porównywarkę (...)

 • Dziś raport z rynku pracy USA

  (...) powiązany z tym rajd USD ma częściowe zaczepienie w dobrych danych z tego tygodnia, które windowały oczekiwania przed dzisiejszym raportem NFP. Raport prywatnej firmy ADP wskazał na imponujący (...)

 • Aktywność fizyczna = efektywność pracy?

  (...) Human Power badania „Praca, moc, energia w polskich firmach”. Czego dowodzą? Wnioski są dość alarmujące. Okazuje się bowiem, że w polskich firmach dominują cztery , z czego tylko jeden (...)

 • Gotówka, leasing czy abonament na samochód?

  (...) dziś zakup samochodu można sfinansować na kilka sposobów. Są to: Leasing – zakup samochodu finansuje firma leasingowa, która przekazuje leasingobiorcy (najczęściej przedsiębiorcy) prawo (...)

 • Walka o redukcję emisji CO2 zahamuje przemysł motoryzacyjny?

  (...) sobie przemysł motoryzacyjny O ile propozycje wysunięte przez KE mogły zelektryzować sporą część przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego, o tyle już postulaty niektórych krajów (...)

 • Renault Trafic furgon z zabudową Renault Tech

  (...) testowanego Trafica zdradzają w zasadzie dwa elementy. Po pierwsze grzybek na dachu, będący wentylatorem powierzchni ładunkowej oraz napis na klapie – Renault Tech. Do paki dostępu strzegą (...)

 • SN: możliwe nadanie klauzuli wykonalności przeciwko syndykowi masy upadłości

  (...) 2018 r. (sygn. akt III CSK 388/16) Sąd Najwyższy, uwzględniając skargę kasacyjną na orzeczenie Sądu Apelacyjnego w Krakowie, dokonał szczegółowej analizy zakresu rozpoznania wniosku o (...)

 • Weko Poznań - Oferuje fajerwerki, petardy, pochodnie, sztuczne i zimne ognie. Organizuje pokazy pirotechniczne.

  Czytaj więcej: Dobra konsumpcyjne


strony : [ 1 ]
 
5
październik 2018

październik 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3117
CHF 3,7741
USD 3,7518
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.