eGospodarka.pl

 • Ceny transakcyjne nieruchomości VII 2018

  (...) Indeksu Cen Transakcyjnych Home Brokera i Open Finance wskazuje, że ceny mieszkań w są najwyższe od października 2008, czyli bez mała dziesięciu lat. Stawka za metr kwadratowy lokalu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o wydanie zaświadczenia na formularzu E 101, poznaj opinie o Kupiec Connaisseur Ryż Pełnoziarnisty Parboiled Naturalny czy przeglądaj oferty pracy z miasta opole lubelskie.


 • Kompetencje pracowników nie nadążają za potrzebami rynku

  (...) niedopasowanie kompetencji pracowników? Nie jest to nic innego niż luka, jaka istnieje dziś pomiędzy potrzebami rynku a kwalifikacjami, którymi legitymują się kandydaci do pracy. Nie jest to (...)

 • Wyprawka szkolna nie musi być droga

  (...) okazują się dość zapobiegliwi - niemal połowa respondentów posiadających dzieci w wieku szkolnym ma już przynajmniej część wyprawki szkolnej. Największa grupa badanych wskazuje, że na (...)

 • Samochody osobowe w podatkach dochodowych 2019

  (...) Obecnie w odniesieniu do droższych samochodów rozliczanie w kosztach podatkowych naliczanych od nich odpisów amortyzacyjnych jest istotnie ograniczone. Do kosztów trafia bowiem jedynie ta (...)

 • Historyczne wydatki na szkolenia nie są kosztem podatkowym

  (...) Z początkiem września 2018 r. wnioskodawca zamierza świadczącą usługi z zakresu pozaszkolnych form edukacji – nauczanie ruchu metodą F. Aby świadczyć takie usługi wnioskodawca (...)

 • Rekordowe inwestycje funduszy venture capital

  (...) dotyczący globalnego sektora venture capital „Venture Pulse Q2 2018”. Opracowanie dowodzi, że wartość środków, które zainwestowano w analizowanym okresie, osiągnęła poziom 69,8 mld USD, (...)

 • GUS o PKB w II kw. 2018 r.

  (...) PKB wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) wzrósł realnie o 1,0% w porównaniu z poprzednim kwartałem, i był wyższy niż przed rokiem o 5,0%. PKB niewyrównany (...)

 • Polskie firmy: portfel należności II kw. 2018

  (...) „Portfel należności polskich przedsiębiorstw”, cyklicznego projektu prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów we współpracy z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Czego (...)

 • Zdolność kredytowa a wzrost stóp procentowych i wynagrodzeń

  (...) w tempie ponad 5 proc. rocznie), co sprawia, że popyt na pracowników jest bardzo duży i rosną pensje. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w maju 2018 r. wyniosło 4 697 zł brutto (...)

 • Smartfony BlackBerry KEY2 LE

  (...) z poliwęglanu i miękką teksturę tylnej części obudowy, która zapewnia lepszą przyczepność w dłoni. Smartfon ma wyświetlacz Full-HD, 2,5D. BlackBerry KEY2 LE będąc kontynuacją serii (...)

 • Branża transportowa - zmiany od września 2018

  (...) zmiany zostały przewidziane w ustawie zmieniającej ustawę o transporcie drogowym. Ustawa poszerza i doprecyzowuje przepisy dotyczące funkcjonowania . Wprowadza regulacje w zakresie kontroli masy (...)

 • Nickel Development buduje wieżowiec ST_ART Piątkowo

  (...) wieżowiec Nickel Development powstanie u zbiegu ulic Wojciechowskiego i Lechickiej, a więc patrząc od strony centrum Poznania na samym początku dzielnicy Piątkowo. To właśnie stanowiło jedną (...)

 • Nadgodziny pracowników zatrudnionych na umowę o pracę

  (...) wskazuje w art. 151 § 1: Praca wykonywana ponad obowiązujące pracownika normy czasu pracy, a także praca wykonywana ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy, wynikający z obowiązującego (...)

 • Acer Chromebook 514

  (...) metalową obudowę, która jest mniej podatna na zginanie, odkształcenia i deformacje. Ramki ekranu o grubości 6 mm otaczają wyświetlacz Full HD IPS o przekątnej 14 cali. Touchpad w Chromebooku (...)

 • Rynki niespokojne

  (...) prace nad nową rundą ceł importowanych na towary z Chin warte 200 mld USD. W przyszłym tygodniu kończą się konsultacje społeczne w tej sprawie i dla Trumpa zwłoka po 7 września jest (...)

 • Ceny mieszkań bardziej przystępne niż 10 lat temu?

  (...) wzrosła o połowę Podczas analizowania dostępności cenowej mieszkań, niestety napotykamy na pewne ograniczenie. Nie dotyczy ono informacji na temat średnich cen lokali. Takie dane na ogół są (...)

 • W jaki sposób płacimy za zakupy w Internecie?

  (...) liczba osób, które się na nie decydują, rośnie z roku na rok. W minionym roku w sieci kupowało już 54 proc. internautów, czyli około 15 mln Polaków. W odpowiedzią na rosnącą (...)

 • Powstaje II etap Aroma Park

  (...) powstanie 69 mieszkań, 1 lokalu usługowego oraz podziemnego parkingu z 89 . Prace mają potrwać 16 miesięcy. Równocześnie trwają prace związane z realizacją I etapu inwestycji, które (...)

 • Honda Jazz 1,3 I-VTEC - inna niż wszystkie

  (...) zaczynają go dominować konstrukcje mające przypominać małe auta terenowe lub przynajmniej podwyższone bulwarówki. Nazwa wersji naszego Jazza też może coś takiego sugerować – X-road to na (...)

 • Ogrody - Kalisz - Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni. Istalacja systemów nawadniających.

  Czytaj więcej: Architektura zieleni


strony : [ 1 ]
 
31
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2953
CHF 3,8033
USD 3,6808
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.