eGospodarka.pl

 • Mandat za opony? Nie tylko!

  (...) ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo jazdy, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. Niestety doświadczenie pokazuje, że wielu kierowców zdaje się o tym zapominać, wyruszając w trasę autem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W20, poznaj opinie o Teka DY 90 czy przeglądaj oferty pracy z miasta łosice.


 • Telefon myPhone Halo S+

  (...) samo, co , który zadebiutował na rodzimym rynku w maju br. Tym, co go wyróżnia, jest nieco lepsza specyfikacja. W porównaniu z młodszym bratem na plus wypada wyposażenie go w umożliwiające (...)

 • Strata ze zbycia przedawnionej wierzytelności w podatku dochodowym

  (...) 16. ust. 1 pkt 20 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (dalej ustawa o CIT) wskazuje, że nie zalicza się do wierzytelności odpisanych jako przedawnione. Tożsama regulacja została (...)

 • Kiedy urząd skarbowy nie informuje o wszczęciu kontroli podatkowej

  (...) celu ustalenie, czy podatnik wywiązuje się z obowiązków podatkowych względem urzędu skarbowego. Przedsiębiorca, który ma zostać poddany kontroli, musi być o tym fakcie uprzednio (...)

 • Wystawna kolacja w podróży służbowej z podatkiem dochodowym

  (...) Pracownicy uczelni (wnioskodawca), w tym jej nauczyciele akademiccy, odbywają jadąc na i wydarzenia im towarzyszące (w postaci np. uroczystych bankietów, kolacji itp. kończących konferencje). (...)

 • 6 narzędzi SEO, których nie używasz, a pewnie powinieneś

  (...) w skład zestawu aplikacji SEO Power Suite i pozwala przeprowadzić analizę profilu linków klienta i jego konkurencji. Pracując z tym narzędziem dotrzesz do szeregu linków z zoptymalizowanymi (...)

 • Co zmieni ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa?

  (...) RODO Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa obejmuje swym zasięgiem dość precyzyjnie określony krąg podmiotów. Są to przede wszystkim tzw. operatorzy usług kluczowych, wyznaczonych (...)

 • Jak skracamy okres kredytowania?

  (...) lat w ramach złotowego kredytu mieszkaniowego oznacza konieczność oddania do banku prawie 1,85 złotych. Tym samym jeśli pożyczymy 100 tysięcy, to będziemy musieli oddać 185 tysięcy – (...)

 • Uwaga studenci! Nie ma już szans na tani wynajem mieszkania?

  (...) na uczelniach wyższych w roku akademickim 2018/2019 – wynika z szacunków resortu nauki. Za chwilę będziemy więc świadkami sezonowego ożywienia na . Jego coroczne apogeum przypada na (...)

 • Rusza Stacja Grochów

  (...) mieszkań w dwóch budynkach usytuowanych przy ul. Przeworskiej 8 - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 26,28 mkw. po przestronne cztery pokoje, których metraż sięgać będzie 87,86 mkw (...)

 • Lexus LC 500h Superturismo

  (...) czynienia z tak atrakcyjnie prezentującym się pojazdem. Jest po prostu piękny, rasowy, a do tego wypełniony po dach elegancją. Jego uroda nie jest inwazyjna, nie narzuca się. Została bowiem (...)

 • Gołębi wydźwięk posiedzenia RBNZ

  (...) 2016 r. i RBNZ wczoraj dał wyraźne uzasadnienie dla takiej reakcji. Dostaliśmy rewizję w dół prognozy wzrostu, obniżoną ścieżkę dla stopy OCR (prognoza podwyżki odsunięta o pół roku na (...)

 • Idealne konto bankowe powinno być jak pies

  (...) jakie cechy decydują o jego atrakcyjności w oczach konsumentów? Z odpowiedzi udzielonych przez respondentów badania wynika, że powinno przede wszystkim przypominać najlepszego przyjaciela (...)

 • Jak zatrzymać niekontrolowane odejścia z pracy?

  (...) respondentów najświeższej odsłony badania KPMG, celem, nad którym w ciągu najbliższych 12 miesięcy zamierzają się skupić pracodawcy jest utrzymanie pracowników. Wskazuje na niego 57% (...)

 • Rynek powierzchni magazynowych i przemysłowych w II kw. 2018

  (...) danych przedstawionych w raporcie BNP Paribas Real Estate Poland, na przestrzeni pierwszego półrocza bieżącego roku rynek powierzchni przemysłowych i magazynowych powiększył się o kolejne (...)

 • Na co sektor MŚP zamienił kredyty?

  (...) źródłom, z których przedstawiciele MŚP czerpią środki na finansowanie swoich przedsięwzięć, to okaże się, że najpopularniejsze ciągle są , a więc np. oszczędności lub wypracowane (...)

 • Co może zepsuć nowa ustawa o komornikach?

  (...) całej gospodarki Jak już wspomniano we wstępie dłużnicy to problem przeszło 8 na 10 polskich przedsiębiorstw i pierwszy krok do kłopotów finansowych samych wierzycieli. Potwierdzeniem tego (...)

 • Kendrolab - W ofercie firmy Kendrolab, znajdziecie Państwo szeroką gamę urządzeń laboratoryjnych począwszy od prostych cieplarek, suszarek sterylizatorów itp., a skończywszy na bardzo zaawansowanej, najnowocześniejszej aparaturze wykorzystywanej w najnowszych metodach badawczych.

  Czytaj więcej: Sprzęt laboratoryjny


strony : [ 1 ]
 
9
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2715
CHF 3,7068
USD 3,6846
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.