eGospodarka.pl

 • Produkcja w Polsce VII 2016

  (...) br. była o 3,2% wyższa w porównaniu z analogicznym okresem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 4,4%, natomiast produkcja budowlano-montażowa była o 13,8% niższa niż przed rokiem, kiedy notowano (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS S-72b , poznaj opinie o Ever Listwa zabezpieczająca Standard czy przeglądaj oferty pracy z miasta łódź.


 • Monitoring mediów: cytowania VII 2016

  (...) zestawienia w grupie dzienników ogólnopolskich została Rzeczpospolita (216). Publicyści najczęściej odwoływali się do ogólnopolskiej edycji rankingu samorządów „Rzeczpospolitej” (...)

 • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2015 roku

  (...) radach nadzorczych spółek notowanych na GPW wystąpiły w 2015 roku w bankach. Mediana rocznych wynagrodzeń osób zasiadających w radach nadzorczych banków wyniosła w 2015 roku 172 150 PLN. Na (...)

 • Amortyzacja środka trwałego oddanego do używania innej firmie

  (...) że amortyzacji podlegają stanowiące własność lub współwłasność podatnika, nabyte lub wytworzone we własnym zakresie, kompletne i zdatne do użytku w dniu przyjęcia do używania budowle (...)

 • Zdolność kredytowa VII 2016

  (...) poziomie 5 tys. zł netto może pożyczyć niecałe 376 tys. zł (mediana) w formie 30-letniego kredytu – wynika z najnowszych danych zebranych przez Lion’s Bank. Wynik ten jest wyższy niż (...)

 • Czy deweloperzy zwolnią tempo?

  (...) Corp S.A. Analizując wyniki największych spółek deweloperskich za drugi kwartał 2016 roku nie widać zmiany trendu na rynku. W ślad za duża podażą, idzie również duży popyt. Choć nie (...)

 • Doctor Web wykrył trojana dla Linuxa napisanego w języku Go

  (...) takie działania jak: ustalenie zewnętrznego adresu IP zainfekowanego komputera, atakowanie innych komputerów oraz pobranie i uruchomienie oprogramowania do wydobywania kryptowaluty. Linux.Lady.1 (...)

 • Audi Q2 już w sprzedaży w polskich salonach

  (...) i rekreacyjnego, łączy w sobie progresywną stylistykę i dużą funkcjonalność. Proponowane w nim systemy connectivity, infotainment i wsparcia kierowcy, pochodzą wprost z klasy luksusowych (...)

 • Polityka mieszkaniowa w Polsce: RnS, MdM i co jeszcze?

  (...) dziedzin polityki gospodarczej i społecznej kraju. Na jego obecną sytuacją miały wpływ zmiany ustrojowe, które zaszły w poprzednim stuleciu, które później odbiły się na niskiej (...)

 • VAT w rolnictwie przy firmie: status rolnika ryczałtowego

  (...) Wnioskodawca prowadzi od maja 2006 r., z tytułu której rozlicza podatek VAT. Jego firma zajmuje się świadczeniem dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Obecnie zainteresowany (...)

 • Pisanie i zarabianie na blogu - jak ustalić koszty podatkowe?

  (...) wiązałby się z wydatkami. Nawet prowadzenie bloga oznacza konieczność wydawania pieniędzy. To, na co wydaje się środki, zależy od tematu bloga – mogą to być wydatki na podróże i (...)

 • Prawo własności gruntów z bonifikatą

  (...) zabudowanego budynkiem mieszkalnym na własność mieszkańców tego budynku. Przekształcenie to nie będzie przy tym wymagało ani wniosku osób zainteresowanych, ani konieczności wydania decyzji (...)

 • Eurodolar ponad 1,13

  (...) silnym podziale w Komitecie dały prodolarowy impuls , ale był on tylko chwilowy. Im dalej w dokument, tym mniej pozytywnych dla amerykańskiej waluty treści. Rentowność amerykańskich (...)

 • EUR/USD - atak na opór w rejonie 1.1320 USD, możliwa korekta na ropie

  (...) - Handel zagraniczny, 03:30 (Australia) - Sytuacja na rynku pracy, 10:30 (Wlk. Brytania) - Wyniki sprzedaży detalicznej, 11:00 (Strefa Euro) - Inflacja konsumencka, Protokół z posiedzenia ECB (...)

 • Smartfon Honor 8 dostępny w Polsce przed premierą

  (...) którego cała tylna część została stworzona z 15 warstwowej tafli hartowanego szkła. Krystalicznie gładka powierzchnia pięknie odbija refleksy świetlne, dając złudzenie przepływania (...)

 • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI DSG

  (...) da się zrobić za wiele. Pudełkowate kształty to w tym przypadku oczywista oczywistość. Mimo tego nowy Volkswagen Caddy prezentuje się całkiem nieźle. Wiele przeszkleń, długi grill (...)

 • S&P500 - obrona wsparcia na poziomie 2168 pkt.

  (...) znajduje się w okolicy 1825 pkt. Oczekuję, ze na dzisiejszej sesji zostanie ono obronione. W dalszej perspektywie, jeśli pozwoli na to sytuacja na giełdach zachodnich, możliwy jest powrót na (...)

 • Ransomware: jak się chronić?

  (...) były atakowane przez ransomware – , które blokuje dostęp do prywatnych plików i żąda zapłaty za ich odblokowanie. Tylko w tym roku liczba takich ataków wzrosła o 16%. , w jakich może (...)

 • Złoto, lokata, obligacje, nieruchomości? W co inwestować?

  (...) czy obligacjach musimy być cierpliwi i czekać na zyski, które są rozłożone w czasie. Stopy zwrotów takiej inwestycji nie są wysokie, ale stabilne. Tylko czy o to nam chodzi gdy inwestujemy (...)

 • Standis Polska Wróblewice k/Wrocławia - Producent mebli sklepowych na potrzeby sklepów odzieżowych.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
18
sierpień 2016

sierpień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2837
CHF 3,9476
USD 3,7826
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.