eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Cyberataki podczas Euro2016: polscy kibice masowo infekowani wirusem

  (...) jeszcze jedno złośliwe oprogramowanie – o nazwie Cerber. Pechowi kibice mogli skończyć z żądaniem słonego okupu za odszyfrowanie cennych danych na zainfekowanych komputerach. Szczyt (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura metoda kasowa, poznaj opinie o Gorenje WA 61101 Classic czy przeglądaj oferty pracy z miasta warka.


 • Monitoring mediów: cytowania VI 2016

  (...) zestawienia w grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (248). Publicyści często odwoływali się do artykułu „Tajny agent Macierewicza” nt. niejasnych powiązań Antoniego (...)

 • Jak rozkodować dress code?

  (...) . Za tym obco brzmiącym słowem kryje się zbiór reguł dotyczących odpowiedniego dopasowania stroju do okoliczności. W środowisku biznesowym dress code określa zasady ubioru panujące w firmie (...)

 • Sprzedaż prywatnego samochodu osobowego z podatkiem od firmy?

  (...) przedsiębiorcy wykorzystywane w celach służbowych stanowią koszty uzyskania przychodu do limitu tzw. , o ile dla pojazdu takiego zostanie zaprowadzona ewidencja jego przebiegu oraz podatnik (...)

 • Jak nie zapłacić podatku od darowizny w rodzinie

  (...) nieodpłatnie rzeczy (i praw) na kwotę powyżej pewnego progu ustawodawca opodatkował . W roli podatnika występuje tu obdarowany. Jest on zobowiązany do złożenia odpowiedniej deklaracji (...)

 • Podatek PCC od zysku na kapitale zapasowym w spółce komandytowej?

  (...) Wnioskodawca - spółka z o.o. - zgodnie z postanowieniami umowy może tworzyć fundusz zapasowy lub fundusz rezerwowy jak również inne fundusze prawnie dopuszczalne. 7 marca 2016 r. wspólnicy (...)

 • Użytkowanie wieczyste przejdzie na własność?

  (...) zmiany, które wpłyną na sytuację mieszkaniową wielu właścicieli nieruchomości. Ich wprowadzenie ma sprawić, że użytkowanie wieczyste gruntu będzie mogło przejść na własność. O (...)

 • iPhone 7 rozczaruje?

  (...) 7 są prawdą, już we wrześniu może okazać się, że trend ten wreszcie zagościł również pod strzechą marki z Cupertino. Wśród doniesień na temat najnowszego smartfona Apple często (...)

 • Inwestorzy na GPW w I poł. 2016 r.

  (...) miesięcy upłynęło na giełdzie ez kompletnie żadnych zaskoczeń - podobnie jak miało to miejsce w latach poprzednich latach, za największy udział w obrotach na Głównym Rynku odpowiadali (...)

 • Branża motoryzacyjna w Polsce II kw. 2016

  (...) wzrosty II kwartał br. przyniósł rejestrację 106,0 tys. nowych osobówek, co względem analogicznego okresu poprzedniego roku oznacza wzrost na poziomie o 23,2%. Za taki wynik branża (...)

 • Ford Focus RS, czyli bądź jak Colin McRae

  (...) nie rajdowe WRC, ale za kierownicą tego pocisku zdecydowanie przybliżyłem się do swoich wyobrażeń sprzed 18 lat. Pierwszy Focus RS, który ujrzał światło dzienne w 2002 roku, legitymował (...)

 • Pokolenie Y, czyli typowe korpoludki?

  (...) podium, niezmiennie od 2012 r., zajmuje Google. Drugie miejsce przypadło Microsoftowi, zresztą nie po raz pierwszy, bo koncern z Redmond od 3 lat jest wiceliderem zestawienia. Trzecie miejsce (...)

 • Jak zadbać o bezpieczeństwo last minute?

  (...) Polaków forma organizowania wypoczynku. Jednak przed jej wyborem warto sprawdzić biuro podróży. Co roku zdarzało się, że kilka z nich bankrutowało, zostawiając klientów bez pomocy. Danych (...)

 • Dolar amerykański: jest dobrze, źle albo trudno powiedzieć

  (...) kwartale wzrosła zaledwie o 1,2 proc. w ujęciu zannualizowanym z 0,8 proc. w pierwszym kwartale i oczekiwaniach ustawionych na 2,5 proc. Największym zaskoczeniem w danych był spadek zapasów (...)

 • Inwestycje w nieruchomości w Europie Śr. II kw. 2016

  (...) na wszystkich rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Wzrost aktywności inwestycyjnej dotyczy wszystkich sektorów nieruchomości komercyjnych, co świadczy o dużym zainteresowaniu inwestorów (...)

 • EUR/USD - możliwa korekta, potem wzrosty, odbicie na ropie

  (...) - dzień wolny, 03:00 (Chiny) - Indeks PMI dla przemysłu i usług, 04:00 (Japonia) - Indeks PMI dla przemysłu, 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu i usług, 10:00 (Strefa Euro) - Indeks PMI (...)

 • S&P500 - wybicie w górę z konsolidacji

  (...) z konsolidacji na kontraktach na S&P500 może się przełożyć na zakończenie korekty na naszym rynku. Bardzo silne wsparcie jest w okolicy 1750 pkt. W dalszej perspektywie powinniśmy zobaczyć (...)

 • Przelewy natychmiastowe na komórkę już w 5 bankach

  (...) smartfona mają możliwość skorzystać klienci Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, PKO BP oraz w mBanku (w zakresie bankowości detalicznej). Przy użyciu telefonu (...)

 • Jest praca za granicą. Nawet w Islandii

  (...) takich branżach jak przetwórstwo, hotelarstwo i gastronomia, a także budowlanka. Pomimo, że wakacje są już na półmetku europejski rynek pracy ciągle oferuje wiele interesujących propozycji (...)

 • Fundusze venture capital lubią dojrzałe spółki

  (...) kwartale bieżącego roku światowa obniżyła się do 1 886 transakcji, co jest najgorszym wynikiem od trzech lat i rezultatem o 6% niższym w odniesieniu do tegorocznego I kwartału. Z danych (...)

 • Największe firmy budowlane 2015

  (...) sytuację pięćdziesięciu największych przedstawicieli branży budowlanej w Europie, których akcje notowane są na europejskich rynkach kapitałowych. Podstawę obliczeń stanowiły dane (...)

 • Polski Ogród - Wrocław - Projektowanie i urządzanie terenów zieleni, ogrodów przydomowych, działek rekreacyjnych.

  Czytaj więcej: Architektura zieleni


strony : [ 1 ]
 
1
sierpień 2016

sierpień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3576
CHF 4,0313
USD 3,9040
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.