eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Największe błędy stron www

  (...) analizatora semantycznego stron internetowych Blink.pl skorzystano ponad 51 tys. razy. Badania przeprowadzone na tak dużej grupie witryn pokazały, że istnieją dziesiątki sposobów na… zabicie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenia zleceniobiorcy, poznaj opinie o Krups EA8261 czy przeglądaj oferty pracy z miasta mikołów.


 • Monitor PHILIPS BDM4350UC z 43-calową matrycą

  (...) o takich parametrach z serii profesjonalnej. Zapewnia wysokiej jakości wrażenia wizualne oraz szczegółowe odwzorowanie szerokiej palety kolorów. Zastosowanie czterokrotnie wyższej (...)

 • Przetargi - raport I kw. 2016

  (...) pierwszym kwartale 2016 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 23 tys. 663 ogłoszenia, wobec 25 tysięcy 840 w analogicznym okresie ubiegłego roku. Różnica w liczbach (...)

 • Nickel Development rozbudowuje Osiedle Botaniczna

  (...) drugiego etapu Osiedla Botaniczna można dokonywać już od jesieni zeszłego roku. Ta faza inwestycji zadebiutowała bowiem podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbyły się we wrześniu 2015. (...)

 • Urlop na żądanie niekoniecznie uratuje nam weekend majowy

  (...) przeciwieństwie do lat ubiegłych, pracownicy nie mają możliwości odebrania dnia wolnego za święto przypadające w sobotę, a więc tym samym mogą zapomnieć o skorzystaniu z (majowego lub (...)

 • Nie ma ataku na polskie banki

  (...) bieżąco podejmują działania zmierzające do neutralizacji tego typu ataków. W tym celu, banki podejmują współpracę z wyspecjalizowanymi firmami i instytucjami, które zapewniają wsparcie w (...)

 • Ulga abolicyjna nie na zwrot podatku z zagranicy

  (...) ta polega na tym, że polscy rezydenci podatkowi liczą od tak uzyskanych dochodów podatek w Polsce tak samo jak od dochodów krajowych. Obliczone zobowiązanie podatkowe mogą jednakże (...)

 • Otwarcie firmy i zmiana liniowej formy opodatkowania

  (...) firmy są zasady ogólne wg . Jedną z form fakultatywnych jest natomiast . Art. 9a ust. 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych mówi, że jeżeli podatnik rozpoczyna prowadzenie (...)

 • Otrzymanie ubezpieczenia na życie w podatku od spadków i darowizn

  (...) W sierpniu 2015 r. wnioskodawczyni nabyła prawo do po zmarłym w tym roku krewnym. Ubezpieczenie to było zawarte z firmą ubezpieczeniową mieszczącą się w USA. Zainteresowana była jedną z (...)

 • Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna bogatsza o trzy inwestycje

  (...) konsekwentnie realizujemy ambitny plan, jaki założyliśmy na dwudziestolecie naszej działalności. Jestem przekonany, że wynik, którym zamkniemy pierwsze półrocze potwierdzi, że znajdujemy (...)

 • Jak kantory internetowe walczą o klientów?

  (...) również bardzo drogi sposób na pozyskanie klientów. Decydują się na nią największe serwisy, które bardzo często zamieszczają swoje reklamy w tzw. „prime time”, czyli najdroższym i (...)

 • Banki w mediach: PKO Bank Polski najaktywniejszy w I kw. 2016 r.

  (...) module analitycznym IMM wiemy, który z banków jest polecany przez internautów, a który reaguje najszybciej na zapytania i jest najbliżej swojego klienta. Wyłoniliśmy też TOP 10 branży (...)

 • Kto ma prawo do Open Source?

  (...) aspekcie prawnym, o uznaniu oprogramowania za „otwarte” decyduje kilka czynników. Warto skupić się jednak na dwóch najważniejszych. Po pierwsze, kod źródłowy oprogramowania musi być (...)

 • Unia Europejska wycofała z rynku ponad 2 tys. produktów

  (...) mówi Věra Jourová, komisarz do spraw sprawiedliwości, konsumentów i równouprawnienia płci: „ to nieoceniona pomoc w skoordynowaniu sprawnej reakcji organów ochrony konsumentów w celu (...)

 • Auto z Niemiec? Jak ustrzec się fatalnej pomyłki?

  (...) pytań od konsumentów, 29 krajów sieci Europejskich Centrów Konsumenckich (ECC-Net) postanowiło przeprowadzić w minionym roku szczegółową analizę barier i problemów, jakie kupujący (...)

 • Nadchodzi weekend majowy. Grillowanie tańsze niż przed rokiem

  (...) przede wszystkim mięso. W marcu bieżącego roku średnie ceny surowej wieprzowiny były o niemal 4 proc. niższe niż przed rokiem. Za drób płaciliśmy z kolei o 1,6 proc. mniej. Wyjątek wśród (...)

 • Telewizja i radio w centrum handlowym: hit czy kit?

  (...) mediami In-store nazywamy kanały reklamowe, które zaznaczają swoją obecność w . Są to: reklama audio – „In-store radio” oraz reklama video – „Mall TV” lub „Digital Signage” (...)

 • Weekend majowy gdy dziura w budżecie

  (...) dni, ale już teraz możemy wskazać, jakie kraje i miejsca najbardziej pragną odwiedzić Polacy. Według Internetowego Centrum Podróży eSky, wśród majówkowych wyjazdów królują europejskie (...)

 • Planetbud Development buduje w Środzie Wielkopolskiej

  (...) trwają w najlepsze. Przy ulicy Akacjowej powstaje właśnie 19 domów w zabudowie szeregowej, o powierzchni 74,32 mkw. Rozmieszczenie pomieszczeń ma sprawiać, że przestrzeń ta będzie idealnie (...)

 • Wieczorem komunikat FOMC

  (...) w Australii nieoczekiwanie spadły o 0,2 proc. wobec oczekiwanego wzrostu o 0,2 proc. W ujęciu rocznym CPI spadł do 1,3 proc. z 1,7 proc., a inflacja bazowa na 1,7 proc. jest najniżej w historii (...)

 • EUR/USD - możliwe wzrosty, dziś decyzja FED

  (...) - Inflacja konsumencka I kw., 08:00 (Niemcy) - Indeks zaufania konsumentów, 10:30 (Wlk. Brytania) - PKB s.a., wst. (r/r) I kw. (prognoza 2,1%, poprzednio 2,1%), 12:00 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż (...)

 • Roszada na rynku. E-sklepy i dyskonty wypierają hipermarkety?

  (...) ze stowarzyszeniem producentów dóbr konsumpcyjnych AIM, przeprowadził badanie dotyczące największych wyzwań stojących przed branżą handlu detalicznego. Wzięli w nim udział przedstawiciele (...)

 • Pełnomocnik: do czego można go upoważnić?

  (...) strona może działać przez pełnomocnika, chyba że charakter danych czynności wymaga jej osobistego działania. Pełnomocnikiem strony może zostać osoba fizyczna posiadająca zdolność do (...)

 • S&P500 - marazm na rynkach, dziś decyzja FED

  (...) możliwe wzrosty. Silna bariera znajduje się w rejonie 2000 pkt. Próba jej przełamania może się nie udać, w efekcie oczekuję na dłuższą kilkutygodniową przecenę (wykres 1). Dziś w (...)

 • Forex: jak zacząć inwestowanie?

  (...) Największą zaletą demo jest możliwość indywidualnego sprawdzenia platformy i narzędzi, które przyszły inwestor może wykorzystać do zawierania realnych transakcji. W trakcie korzystania z (...)

 • Computerworld - Tygodnik dla menedżerów i informatyków; wiadomości z rynku teleinformatycznego oraz archiwum artykułów.

  Czytaj więcej: Czasopisma


strony : [ 1 ] . 2
 
27
kwiecień 2016

kwiecień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3926
CHF 3,9896
USD 3,8793
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.