eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Uppies czy oldschoolowiec? Sprawdź, jak konsumujesz media

  (...) raporcie wyróżniono pięć najczęściej występujących grup konsumentów treści informacyjnych. Podziału dokonano na podstawie doboru mediów, z jakich korzystają Polacy, kategorii (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rachunek zysków i strat - wariant kalkulacyjny, poznaj opinie o Wydawnictwo Świat Książki Ewa Aszkiewicz, Kuchnia polska czy przeglądaj oferty pracy z miasta tomaszów lubelski.


 • Gorsza kradzież danych niż inwigilacja. Czego boją się internauci?

  (...) włamanie do bankowości elektronicznej oraz z ich konta to najgroźniejsze i najbardziej niepokojące sytuacje związane z korzystaniem z sieci. Polacy obawiają się również utraty loginów (...)

 • Konta bankowe w niełasce? ROR-u nie ma co 5 Polak

  (...) a do tego oferują dostęp do rozmaitych produktów bankowych. Konta osobiste, bo to o nich mowa, są ogólnodostępne i pozwalają w efektywny sposób zarządzać finansami. Dlaczego więc aż co (...)

 • Idea Bank: 50 tys. zł dla firm, bez zbędnych formalności

  (...) z myślą o firmach, które jeszcze nigdy nie posiłkowały się bankowym finansowaniem. Wielu polskich przedsiębiorców decyduje się rozwijać swoją działalność, sięgając do innych (...)

 • Zasiłek chorobowy w rozliczeniu rocznym PIT-37/PIT-36 2015

  (...) członkowie rolniczych spółdzielni produkcyjnych i spółdzielni kółek rolniczych, osoby odbywające służbę wojskową. Dobrowolnie ubezpieczeniu temu mogą natomiast podlegać m.in. osoby (...)

 • Przekształcenie spółki cywilnej w inną osobową z podatkiem PCC?

  (...) handlowe jest umową, przez którą wspólnicy zobowiązują się dążyć do osiągnięcia wspólnego celu gospodarczego przez działanie w sposób oznaczony, w szczególności przez wniesienie (...)

 • Zwolnienie podmiotowe z VAT a sprzedaż kursów internetowych do USA

  (...) Wnioskodawca zajmuje się sprzedażą on-line poprzez stronę internetową. Korzysta ze zwolnienia z podatku VAT z uwagi na to, że jego sprzedaż nie przekracza w ciągu roku kwoty 150 000 zł (...)

 • Dyrektor IT przed wyzwaniami

  (...) 2700 szefów działów informatycznych oraz członków zarządów, na których spoczywa odpowiedzialność za funkcjonowanie firm i za działalność operacyjną w krajach Europy, Bliskiego Wschodu (...)

 • Krypska 13: nowe mieszkania od SP Invest

  (...) zlokalizowana jest na rogu ulic Krypskiej i Stockiej, naprzeciwko miejskiego Skwerku przy Majdańskiej. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 30 dwupokojowych mieszkań o wielkości od 45,98 (...)

 • 500 zł na dziecko pomoże inwestorom?

  (...) i już po pięciu latach od nieudanej inwestycji zapomina on o stratach i gotów jest na większe ryzyko, żeby osiągnąć wyższe zwroty. Wydaje się, że ta zasada nie dotyczy posiadaczy jednostek (...)

 • Rynek obligacji w oczekiwaniu na impuls

  (...) w życie ustawy o obligacjach, która w założeniu miała sprzyjać rozwojowi rynku i zwiększyć rolę dłużnych papierów wartościowych w gospodarce. Tymczasem rozwija się on swym własnym (...)

 • 7 grzechów głównych szefa

  (...) kontrolować wszystko, uwielbia raporty, oczekuje sprawozdań z działań nawet kilka razy dziennie, chce w każdej najdrobniejszej sprawie sam podejmować decyzje. Efekt? Zabijanie inicjatywy w (...)

 • Szara strefa to nieuczciwa konkurencja

  (...) Przedsiębiorców i Pracodawców i Fundacji Republikańskiej, szacunki dotyczące wielkości szarej strefy w Polsce są uzależnione od instytucji badającej i dość znacznie się wahają. Obecnie (...)

 • EUR/USD - ryzyko wybicia w dół z konsolidacji, ropa na silnych oporach

  (...) - Handel zagraniczny, 11:00 (Strefa Euro) - Produkcja przemysłowa, 14:30 (USA) - Sprzedaż detaliczna (m/m) marzec (prognoza 0,1%, poprzednio -0,1%), 16:00 (USA) - Zapasy niesprzedanych towarów (...)

 • S&P500 - możliwy atak na opór w rejonie 2070 pkt.

  (...) możliwe jest odbicie. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie ryzyko spadków w ramach fali C (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 04:22 (Chiny) - Handel zagraniczny, 11:00 (Strefa Euro) - Produkcja (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych III 2016

  (...) sprzedaż obligacji DOS0318 (2-letnich), TOZ0319 (3-letnich), COI0320 (4-letnich) oraz EDO0326 (10-letnich). W tym czasie nabywcy indywidualni zakupili papiery o wartości nominalnej 368 mln zł. W (...)

 • Projektory BenQ MS527, MX528 i MW529

  (...) odległości 3,1 m pozwala uzyskać obraz o przekątnej 198 cm (78”), z kolei maksymalna wielkość obrazu posiada przekątną 762 cm (300”). Gniazda połączeniowe, w jakie wyposażono , to (...)

 • Wakacje 2016: chętnych nie brakuje, ale...

  (...) raczej nie brakuje, ale zakupy są odwlekane Do wakacji pozostało jeszcze wprawdzie sporo czasu, ale duża część środowiska , w tym zwłaszcza w biurach agencyjnych jest bardzo zaniepokojona (...)

 • 500 zł na dziecko – jak zagospodarować te pieniądze?

  (...) trzyma już gotówki w przysłowiowej „skarpecie”, a przeznaczy na najbardziej bezpieczne instrumenty, jak np. lokata czy obligacje skarbowe, to z założeniem średniej stopy zwrotu rocznie (...)

 • Ford Galaxy 2.0 TDCi Powershift AWD Titanium

  (...) że najładniejszym typowo rodzinnym Fordem jest S-MAX. I dalej tak uważam. Na szczęście Galaxy nie wygląda dużo gorzej. Owszem, ma jeszcze słuszniejsze gabaryty, ale designerzy marki mają (...)

 • Telefon myPhone 3210 od 14 kwietnia w Biedronce

  (...) wyposażonym w wyświetlacz LCD o przekątnej 1.8 cala. Posiada także duże podświetlane klawisze z funkcją podpowiedzi głosowych. Wbudowana bateria o mocy 800 mAh gwarantuje czas czuwania do 11 (...)

 • Czy sprzedaż mieszkań hamuje?

  (...) Corp W pierwszym kwartale tego roku z nadwyżką zrealizowaliśmy założony plan sprzedaży, a uzyskany wynik jest niemal identyczny jak w dobrym dla spółki roku ubiegłym. Widząc duże (...)

 • Rodzina 500 plus a dane osobowe

  (...) wiąże się z ważnymi zmianami . Do przepisu art. 23 ustawy dodano ustęp 2a – w myśl którego organy państwowe, samorządowe oraz państwowe, jak i komunalne jednostki organizacyjne będą (...)

 • Klauzule niedozwolone - raport marzec 2016

  (...) skontrolować Od 11 marca do 5 kwietnia zostało wpisanych aż 29 zapisów, które UOKiK uznał za niedozwolone. Do kategorii „Handel elektroniczny” trafiło aż 15 klauzul, ale za to do (...)

 • Suzuki Baleno: debiut w Polsce

  (...) od 43 900 zł za wersję Comfort z silnikiem 1,2 Dualjet z manualną skrzynią biegów. Poziom wyposażenia Comfort zawiera szereg rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa (w tym m.in. 6 poduszek (...)

 • Fasada - Specjalizuje się w obróbce piaskowca. Dobrut k/Radomia.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ]
 
13
kwiecień 2016

kwiecień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2827
CHF 3,9343
USD 3,7771
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.