eGospodarka.pl

 • Microsoft Office do tabletów z Androidem już w Google Play

  (...) w wersji Preview na Androida, należało dołączyć do grupy w Google+. Teraz pakiet może pobrać każdy w sklepie Google na profilu firmy Microsoft. Aby przetestować Microsoft Office na Androida (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę na okres próbny, poznaj opinie o Nivea Intense Repair Odżywka na noc czy przeglądaj oferty pracy z miasta Chrzanów.


 • Najlepsze konta i lokaty dla oszczędnych - ranking XII 2014

  (...) analitycy Professional Benchmark Consulting podjęli się analizy proponowanych przez 26 rodzimych banków. Gdzie zatem warto było ulokować swoje oszczędności, aby zdobyć jak najwyższe (...)

 • Dekpol S.A. debiutuje na GPW

  (...) powstała w roku 1993. Jej działalność opiera się na trzech głównych segmentach: Generalne Wykonawstwo obiektów budowlanych w Polsce (budowa obiektów przemysłowych, użyteczności (...)

 • Zaległości podatkowe w 2016 r. trafią do biur informacji gospodarczej

  (...) dane o zaległościach osób fizycznych i firm w stosunku do kontrahentów bądź osób prywatnych. Ale Ministerstwo Gospodarki chce poszerzyć zakres wiadomości, gromadzonych przez biura o (...)

 • Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców. Wyniki XVI edycji konkursu

  (...) kategorii banki spółdzielcze i małe banki lokalne tytuł Laureata Konkursu wraz ze Złotą Statuetką konkursu oraz Godłem Promocyjnym z 7 Złotymi Gwiazdami otrzymał: Podkarpacki Bank (...)

 • Mercedes C250 BlueTec - nieziemski tylko z zewnątrz

  (...) na to, że tak. Samochód z zewnątrz jest po prostu piękny i niebanalny. Ktoś powie „Przypomina S-klasę!”. A ja zapytam – która generacja nie przypomina?? Od zawsze na klasę C mówiło (...)

 • EUR/USD - możliwe odbicie, korekta na ropie

  (...) - Nowe domy oddane do użytku (m/m) listopad (7,5%, prognoza -3,5%, poprzednio 11,5%), 08:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle s.a. (m/m) listopad (-2,4%, prognoza -0,7%, poprzednio 2,9%), 09:00 (...)

 • Flota firmowa: przepis na budżet

  (...) celu organizacji ma swoje odzwierciedlenie w pieniądzu i jego przepływie. Oczywistością będzie stwierdzenie, że ogólny budżet firmy składa się z mniejszych części, które mogą (...)

 • Najem nieruchomości 2015: ryczałt, podatek liniowy lub skala podatkowa

  (...) ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych dwa różne źródła przychodów (wymienione w ar.t 10 ust. 1 pkt 3 i 6 ustawy). Są to mianowicie: pozarolnicza najem, podnajem, dzierżawa (...)

 • Nocleg w hotelu: refaktura w podatku VAT i dochodowym

  (...) polega? Refakturowanie nie zostało zdefiniowane w żadnym akcie prawnym. Jednak w praktyce należy przez to rozumieć odsprzedaż usługi (lub towaru) osobie trzeciej, uprzednio nabytej przez (...)

 • Nieściągalność wierzytelności: postanowienie komornika sądowego

  (...) Wnioskodawca w ramach prowadzonej zawarł ustną umowę na sprzedaż obuwia. W okresie wrzesień 2012 – listopad 2013 z tego tytułu wystawił na rzecz swojej kontrahentki kilkanaście faktur (...)

 • Nowy serwis eurobank online

  (...) przyświecała nie tylko idea poprawienia jego strony wizualnej, ale też użyteczności, która odtąd ma być wycelowana w potrzeby konkretnego użytkownika. Nowy serwis pozwala m.in. na (...)

 • Upadłości firm 2014

  (...) się pytanie – co dalej? Czy to już wyczekiwany przełom? Wszystko wskazuje na to, iż jak na razie to raczej koniec trendu poprawy kondycji przedsiębiorstw, przełom (jeśli tak można nazwać (...)

 • Windykacja długów: jak zoptymalizować jej koszty?

  (...) kosztuje W momencie powstania zatorów przedsiębiorcy, którzy nie współpracują na stałe z podmiotami z branży obrotu należnościami, ale są zdeterminowani do odzyskania swoich pieniędzy (...)

 • Zamożni Polacy budują stabilność gospodarki

  (...) grono Polaków zarabiających co najmniej 85,5 tys. złotych brutto rocznie i płacących najwyższą stawkę PIT liczyło sobie zaledwie pół miliona. Najnowsze szacunki resortu finansów (...)

 • S&P500 - korekcyjne odbicie

  (...) na indeks WIG20 mogą wrócić pod opór w rejonie 2360pkt. Próba jego przełamania nie powinna się udać. W dalszej perspektywie oczekuje spadków. Przecena w USA może doprowadzić do wybicia w (...)

 • Smartfon ASUS ZenFone 2

  (...) Gorilla Glass 3 ASUS ZenFone 2 posiada 5,5-calowy wyświetlacz Full HD IPS, oferujący 403ppi (liczba pikseli na cal) i szerokie kąty widzenia (178 stopni). Dzięki wykorzystaniu technologii ASUS (...)

 • Giełdy w Europie w dobrych nastrojach

  (...) pierwszy obserwowaliśmy mocniejsze odbicie po bardzo słabym początku tego roku. Na Wall Street główne indeksy zyskały ok. 1% Odbicie było widoczne także w Europie, gdzie pod wpływem mocnego (...)

 • Komputery ASUS 2w1: T300 Chi, T100 Chi i T90 Chi

  (...) Book Chi wchodzą trzy modele, które łączy przede wszystkim eleganckie wzornictwo oraz smukła, wykonana z aluminium obudowa. Na czele rodziny Chi stoi zdobywca nagrody CES Innovation 2015 (...)

 • AUD i NZD silniejsze względem USD

  (...) się, że po dość nerwowym starcie tygodnia dzisiejszy handel powinien przebiegać w spokojnej atmosferze. Wśród publikacji z USA wyróżnia się cotygodniowy raport o nowych wnioskach o zasiłek (...)

 • Rynek mieszkaniowy poza największymi aglomeracjami: jakie ceny?

  (...) transakcje w ponad dwudziestu mniejszych miastach w Polsce. To, co rzuca się w oczy od razu to fakt, iż niemal w każdym z nich ceny znacznie odbiegają od wartości, do których przyzwyczaiły nas (...)

 • Jakie zmiany w prawie w 2015 roku?

  (...) pozwolimy sobie przedstawić Państwu najważniejsze , które weszły w życie wraz z początkiem Nowego Roku lub czekają nas w najbliższych dwunastu miesiącach oraz złożyć życzenia prawne na (...)

 • Obroty na rynkach GPW XII 2014 r.

  (...) wyniosła w grudniu 2014 r. wartość obrotów sesyjnych akcjami na , taki wynik jest równoznaczny ze spadkiem o 5,9% rok do roku 1,2 mld zł - to wartość obrotów sesyjnych na rynku w 2014 r. (...)

 • Jak poprawnie sporządzić testament?

  (...) pozostawia po sobie osoba zmarła. Aby wyrazić wolę co do dziedziczenia, należy spisać go osobiście – odręcznie, nadać mu tytuł „testament”, opatrzyć datą i złożyć podpis pod (...)

 • P.P.H.U. Almet - Lakierowanie tworzyw sztucznych. Informacje o firmie, oferta usług, galeria i dane kontaktowe. Częstochowa.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
8
styczeń 2015

styczeń 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2985
CHF 3,5792
USD 3,6482
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.