eGospodarka.pl

 • WIG20 zniżkuje o 0,2 procent

  (...) warszawskim stała pod znakiem kontynuacji poprawy nastrojów, rozpoczętej dzień wcześniej w końcowej części handlu. Jej skala nie była imponująca, ale w dość trudnej i niestabilnej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa darowizny samochodu, poznaj opinie o Tracer Obudowa TRACER LIBRA TRO-626 PFC 400W Advance Black czy przeglądaj oferty pracy z miasta Oława.


 • Eurobank umożliwia zakupy na raty z Visa Gold Select

  (...) planów ratalnych sięgać będzie 7,99 procenta. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z przygotowanego dla posiadaczu nowej karty programu bonusowego pozwalającego na zwrot części wydatków. Jak (...)

 • Przelewy ELIXIR w III 2014 r.

  (...) klienci banków zlecili za pośrednictwem systemu ELIXIR® ponad 136 mln transakcji. W porównaniu do marca ub.r. liczba transakcji była wyższa o ponad 6,6 mln, a ich łączna wartość wzrosła o (...)

 • Duplikat faktury w księdze przychodów i rozchodów

  (...) dokumentowy został już uprzednio do kosztów uzyskania zaliczony na podstawie pierwotnego dokumentu, który w późniejszym czasie uległ zniszczeniu bądź zaginął. Tutaj bowiem duplikat nie (...)

 • Zwolnienie "podmiotowe" z podatku VAT: zasady w 2014 r.

  (...) odpłatnej dostawy towarów, odpłatnego świadczenia usług zwolnionych od podatku, a także dostawy towarów zaliczanych do środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych (...)

 • Zagraniczna spółka cywilna a zwolnienie z podatku dywidendy

  (...) 1 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o , podatek dochodowy od dochodów (przychodów) z oraz innych przychodów z tytułu udziału w zyskach osób prawnych mających siedzibę lub zarząd na terytorium (...)

 • VAT naliczony a usługi związane ze sprzedażą działek budowlanych

  (...) Gmina, czynny podatnik VAT, sprzedaje niezabudowane działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową tudzież komercyjną. Takie przeznaczenie działek wynika z miejscowego tudzież decyzji o (...)

 • Jak napisać informację prasową?

  (...) której dziennikarz otrzymuje od nas maila, otwiera go, znajduje materiał prasowy, który spełnia jego oczekiwania, a następnie publikuje go bez wprowadzania zmian. Najlepszy zwykły tekst, bez (...)

 • Lista dłużników III 2014

  (...) to położenie dłużników ciągle nie jest lepsze. Z 27. edycji Raportu InfoDług wynika, że liczba osób z zaległymi zobowiązaniami wzrosła do 2 338 833, a ich średni dług wynosi 17 300 (...)

 • Mieszkanie dla młodych: dopłaty głównie dla stolic

  (...) dopłat zbliżyła się do 100 mln zł, co oznacza, że wykorzystanych zostało już blisko 15 proc. z tegorocznej puli dofinansowania (600 mln zł) oraz niecałe 2 proc. z kwoty zaplanowanej na (...)

 • Uwaga na felgi bez certyfikatów

  (...) aukcyjnych kupić można obręcze kilka razy tańsze niż produkty renomowanych producentów. Potrafią zachwycić designem i na pierwszy rzut oka trudno odróżnić je od markowych felg. To (...)

 • Słaby dolar, jen i funt do góry

  (...) japońskiego jena, którego umocnienie zostało spowodowane przez jastrzębi wydźwięk konferencji po posiedzeniu Banku Japonii, na której Haruhiko Kuroda zasygnalizował, że sytuacja gospodarcza (...)

 • W oczekiwaniu na protokół FOMC

  (...) spółek wysokich technologii Nasdaq początek tygodnia przynosi na Wall Street stabilizację, choć nie odbicie. Inwestorzy wyraźnie nie są pewni, w którym kierunku podąży teraz rynek i czy (...)

 • Spłata kredytu: porady dla zadłużonych

  (...) poradzenia sobie z , powinniśmy pamiętać jeszcze przed jego zaciągnięciem. Przy wyborze oferty bankowej ważny jest bowiem nie tylko czas, w którym będziemy spłacać raty, ale również ich (...)

 • Ameryka boi się Fed i wyników spółek, Europa Ameryki i Ukrainy

  (...) zakończyła się symboliczną zwyżką Dow Jones’a i wzrostem S&P500 o niecałe 0,4 proc. Choć skala odreagowania niedawnych spadków nie zachwyca, to jednak może ono pomóc nieco europejskim (...)

 • Kurs EUR/USD przekracza poziom 1,38

  (...) protokół z ostatniego posiedzenia FOMC rozstrzygnie krótkoterminowe losy dolara. Jego znaczenie potęguje brak istotnych publikacji makroekonomicznych: nie tylko dziś, ale też w kolejnych (...)

 • Prawa najemcy: remont mieszkania w porozumieniu

  (...) potrzeb marzy niemal każdy. W cudzym mieszkaniu jest to jednak o wiele trudniejsze. I to nie tylko dlatego, że należy do kogoś innego, ale także ze względu na ograniczenia w zakresie (...)

 • Uspokojenie na rynku walutowym po fali wyprzedaży USD

  (...) dopiero przy okrągłym poziomie 1,3800 i tutaj też obecnie pozostaje, oscylując wokół tej okrągłej bariery. Z kolei notowania GBP/USD cofnęły się spod 1,6750, ale ruch w dół nie jest zbyt (...)

 • Zakładanie spółek ma być łatwiejsze

  (...) Rejestrze Sądowym ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom Skupia się głównie na zmniejszeniu liczny wniosków oraz skróceniu czasu potrzebnego do rejestracji spółki. Jedno okienko (...)

 • Mieszkanie dla młodych: warunki kredytowania w 8 bankach

  (...) umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego dotyczące przyjmowania wniosków o finansowe wsparcie zawarło zaledwie kilka banków: PKO Bank Polski, Bank Pekao SA, Alior Bank, Getin Noble Bank, SGB-Bank (...)

 • Zakup obligacji skarbowych poprzez zamianę

  (...) obligacje na „nowe” rozmawiamy z Małgorzatą Jabłońską, Menedżerem Zespołu Rynku Pierwotnego w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego. Czy Polacy często korzystają z możliwości kupienia (...)

 • Monitoring wizyjny będzie prawnie uregulowany

  (...) wizyjnym jest uregulowanie zasad monitoringu zarówno w otwartej, jak i zamkniętej przestrzeni przeznaczonej do użytku publicznego, jak również też praw osób, które są obserwowane i których (...)

 • Nowe Smart Plany w Orange

  (...) plan taryfowy dla osób bardzo intensywnie korzystających z telefonu w kraju i za granicą. Dodatkowo w tym planie, umożliwia zakup nowego telefonu w trakcie trwania umowy, już 12 miesięcy od (...)

 • Czas na szukanie nowej pracy - 10 sygnałów

  (...) tak się dzieje, dowiedz się, dlaczego. Mogłeś nie mieć odpowiednich kwalifikacji czy doświadczenia, jeśli jednak nie otrzymasz prostej odpowiedzi, może chodzić o coś innego. Nie (...)

 • Dotacje unijne w świetle nowej perspektywy budżetowej

  (...) opisanych następującymi zagadnieniami: tworzenie warunków dla wzrostu ilości miejsc pracy tak, aby co najmniej 75% osób w wieku 20-64 lat miało pracę przeznaczanie 3% PKB Unii na badania i (...)

 • Gospodarstwo Pasieczne "Kaszubskie Miody" Hieronim Kosecki - Produkcja oraz sprzedaż miodu i pyłku kwiatowego. Informacje o pasiece, oferta, galeria, sklep on-line. Brusy.

  Czytaj więcej: Pszczoły


strony : [ 1 ] . 2
 
9
kwiecień 2014

kwiecień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1675
CHF 3,4189
USD 3,0221
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.