eGospodarka.pl

 • Rolnicy zapłacą PIT

  (...) politycznym Trójki" wprowadzenie podatku dochodowego dla rolników. – Będzie wprowadzony podatek dochodowy od . Ale teraz wszyscy rolnicy płacą podatek rolny od każdego hektara – (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o zaliczenie zwrotu nadpłaty, poznaj opinie o Ariston LL 6065 X EU czy przeglądaj oferty pracy z miasta Świdnica.


 • Urlop rodzicielski 2014

  (...) dla jego najbliższych naturalne jest, że pozostaje ono pod opieką matki. Ze względów biologicznych, ale także emocjonalnych i społecznych, takie rozwiązanie wydaje się najlepsze. Jednak nie (...)

 • Jeden procent: ponad 7 tysięcy organizacji pożytku publicznego

  (...) przekazywać organizacjom pożytku publicznego od 1 stycznia 2004 roku. Możliwość ta dotyczyła podatku od dochodów uzyskanych w 2003 roku. Początkowo (w latach 2003 – 2006) podatnicy sami (...)

 • Prawa konsumentów: więcej czasu na zwrot przy zakupach internetowych

  (...) umowach konsumenckich konieczna będzie wyraźna zgoda konsumenta na wszelkie dodatkowe płatności. Wymóg potwierdzania przez sprzedawcę treści oferty, w przypadku umów zawieranych przez (...)

 • BMW 325d - nowoczesność w klasycznej formie

  (...) „25d” oznaczały właśnie sześć cylindrów, jednak zgodnie z powszechnie dzisiaj znanym downsizingiem, zdecydowano się zredukować ich liczbę do czterech. Oczywiście nie chodzi tu o (...)

 • Odliczenie VAT od samochodu osobowego 2014 z kilometrówką?

  (...) społecznych projekt zmiany ustawy o podatku od towarów i usług, który ma wprowadzić do polskiego porządku prawnego nowe zasady odliczania VAT-u przy zakupie samochodów osobowych oraz innych (...)

 • Zmiany w podatku VAT 2014: komis

  (...) 2013 w przypadku wydania towarów przez komitenta na rzecz komisanta, obowiązek podatkowy powstaje z chwilą otrzymania przez komitenta zapłaty za wydany towar, nie później jednak niż w ciągu (...)

 • Konto walutowe: zakup dewiz a różnice kursowe

  (...) Spółka posiada w jednym rachunek walutowy w EUR i rachunek w PLN. Stosuje podatkową metodę rozliczenia . Z rachunku walutowego reguluje zobowiązania wyrażone w EUR, po uprzednim zakupie dewiz (...)

 • Eurodolar – po nieudanym ataku na 1.3810 USD

  (...) Dzienne minimum wypadło na poziomie 1.3728 USD, zaś maksimum na poziomie 1.3775 USD. Obecnie eurodolar jest notowany po 1.3760 USD. Dziś w kalendarzu: 09:00 (Hiszpania) - Sprzedaż detaliczna (...)

 • Ataki hakerskie: portret użytkownika

  (...) internetowych najczęściej padają Rosjanie - na jednego mieszkańca tego kraju przypada średnio 37 ataków rocznie. Z analogicznym Niemcy i Amerykanie spotykają się odpowiednio 18 i 11 razy w (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski XII 2013

  (...) raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, ceny mieszkań w Gdańsku utrzymują się na poziomie zbliżonym do grudnia 2012 r. Widoczne są jedynie nieznaczne wahania na korzyść kupujących (...)

 • Budżet domowy 2014: szukaj oszczędności

  (...) koniec czerwca przekroczyły 583,6 mld PLN, wzrosły więc o 18,4 mld PLN w porównaniu z rokiem ubiegłym. Jaki jest zatem sens w rokrocznym planowaniu wydatków i oszczędności? Eksperci (...)

 • Alior Bank wprowadza MasterCard Mobile

  (...) płatności mobilnych, która umożliwia użytkownikom proste i bezpieczne zakupy w sklepach internetowych oraz aplikacjach mobilnych poprzez wygodne i szybkie nabywanie biletów do kina, biletów (...)

 • UOKiK skontrolował parabanki

  (...) . Aktualnie prowadzi kilkadziesiąt postępowań wobec podmiotów finansowych nieobjętych nadzorem. Dwa z nich niedawno się zakończyły. Najnowsze decyzje Prezes UOKiK dotyczą spółek: Pomocna (...)

 • Koniec roku sprzyja większej zmienności na rynkach finansowych

  (...) wkradła się na rynek nerwowość, która może utrzymywać się w najbliższych dniach, a nawet tygodniach, gdyż dopiero 10 stycznia poznamy dane z amerykańskiego rynku pracy, które w (...)

 • Kurs EUR/USD wraca poniżej poziomu 1,3570

  (...) bardzo płytkim rynku kluczowe rozstrzygnięcia co do zasady nie zapadają często. W ostatnich wypowiedziach kluczowi przedstawiciele Rady Prezesów ECB: stojący na czele Banku Mario Draghiego oraz (...)

 • Mieszkanie dla młodych i szybkich

  (...) Pekao, już podpisały, a do końca stycznia 2014 r. prawdopodobnie kolejnych 15 podpisze z BGK umowę na sprzedaż kredytów z programu Mieszkanie dla Młodych. W przypadku poprzedniego programu (...)

 • Tydzień z PMI i członkami FED

  (...) W weekend prezes EBC stwierdził, że bank centralny strefy euro nie widzi potrzeby dalszej obniżki stóp procentowych w chwili obecnej. Zdaniem Draghiego, Europa nie wyszła jeszcze z kryzysu, ale (...)

 • Sylwester 2013: porady UOKiK

  (...) makijaż, fajerwerki – sylwestrowe przygotowania czas zacząć. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przypomina o prawach tych, którzy hucznie powitają . Bilet na imprezę oznacza zawarcie (...)

 • Karta graficzna ASUS Poseidon GTX 780 z DirectCU H2O

  (...) NVIDIA GeForce® GTX 780. Wyposażona została w technologie i innowacje ROG, takie jak: wentylatory odporne na zakurzenia zwiększające żywotność, Thermal Armor usprawniającą chłodzenie w (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli I-IX 2013

  (...) organizacyjną spółki akcyjnej (dwadzieścia sześć w dziale I i dwadzieścia pięć w dziale II), spośród ośmiu towarzystw ubezpieczeń wzajemnych (TUW), dwa prowadziły ubezpieczenia na (...)

 • Kredyty hipoteczne 2014: jakie zmiany?

  (...) najwięcej obaw i emocji wśród kredytobiorców – mówi Mikołaj Fidziński, analityk porównywarki finansowej Comperia.pl. – Do tej pory mogli oni w całości sfinansować nieruchomość (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 23-27.12.13

  (...) stycznia oczekuję na odbicie pod opór w rejonie 2480pkt. W dalszej perspektywie spodziewam się kolejnej fali spadków. Dopiero potem może dojść do powrotu na szczyt z 2013 roku… EUR/USD – (...)

 • Wyniki finansowe banków I-IX 2013

  (...) w poszczególnych grupach były spowodowane przez różne czynniki, takie jak: wchodzenie do Polski nowych inwestorów (5 nowych oddziałów instytucji kredytowych), procesy konsolidacyjne (jeden (...)

 • NBP: poprawia się sytuacja na rynku pracy

  (...) rośnie także liczba wolnych miejsc pracy zgłaszanych do urzędów pracy. Dodatkowo rośnie optymizm firm i poprawiają się ich oczekiwania co do przyszłej sytuacji. W efekcie wzrasta również (...)

 • Pilicka Telefonia - Operator telekomunikacyjny, transmisja głosu, dancyh i usługi dostępu do Internetu.

  Czytaj więcej: Telefonia


strony : [ 1 ] . 2
 
30
grudzień 2013

grudzień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1513
CHF 3,3866
USD 3,0180
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.